» »

Windows mobile 6.5

Windows mobile 6.5

iSpeeD ::

Nevem , če je bila ta tema že ustvarjena in če je bila, se opravičujem in prosim nekoga da mi da link teme. Torej , moje uprašanje je sledeče : Zanima me kako lahko upgrejdaš windows mobile 6.1 na windows mobile 6.5 ( v mislih imam telefon samsung omnio ). Tudi zato ker sem slišal/bral da je windows mobile 6.1 za nič in se mi dosti bolj dopade wm 6.5, tako da hvala za vaše odgovore v naprej !

Cy1 ::

Normalno upgradaš firmware, kot je v navodilih
Cy1

iSpeeD ::

aha, okej, torej, use tisto glede roma je le za custom menuje pa to sranje ?

matotej ::

Stari predlagam ti, da se odpraviš na modaco.com in prebrskaš njihov forum.
V temi za Omnio boš našel kar nekaj custom ROMov, ki že imajo WM 6.5. Ker se WM 6.5 trenutno intenzivno razvija, so parkrat na teden novi ROMi zunaj z novimi verzijami (v predzadnji verziji so prestavili Start gumb spodaj). Se pa ponavadi pojavljajo kake napake, ki so bolj ali manj moteče. V vsakem primeru se boš moral spopasti s temami, ki imajo po več 100 strani.

iSpeeD ::

Pozdrav, sem si zloadal custom rome, ampak ne najden nobene teme kjer bi bil opis napake, ker mi yadeva noce delovat, a je imel se kdo isti problem ( program se noce zagnat ). Sem ye dal xp-je ker je bilo v navodilih da dela samo na xp-jih

darkolord ::

Ker program?

iSpeeD ::

nevem, tisto k dobis k zloadas ROM in pol mors napravo ugasnt in spet uzgat da jo zazna....No, men jo sploh ne zazna !

gpc17 ::

Potrebuješ modem driverje, active sync 4.5 in pa nujno XP sistem. Prov ti jo more activesync zaznati potem jo resetiraš z gumbom na soft reset in ti jo mora zaznati... Če ne probaj drugi USB port.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122054 (30880) Kunte
»

SAMSUNG i8000 OMNIA 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6912798 (6539) Destroyers
»

Windows Mobile 6.5 predstavljen in testiran (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
508338 (6895) Lonsarg
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877451 (6159) krneki0001
»

Pomoč Samsung Omnia

Oddelek: Mobilne tehnologije
51057 (922) iSpeeD

Več podobnih tem