» »

rabim upor

rabim upor

daylight ::

sej vem da bi to temo loh dal tudi u male oglase ma vseeno,
a ima kdo kaksen 90 ohmski upor (1,1 W) (ni nujno da točno 90 loh mal več alpa manj) zato k rabim samo enega in se mi ga ne splača hodit lih u LJ iskat.;(
lp

perci ::

Ja frajer, iz kje pa si?

daylight ::

hey dude..:D sm iz ajdovscine. mislu sm ce bi mi ga lahko kdo poslal po posti? za en pir:D

zaj_tam ::

Kaj pir pa ti po posti nazaj posles? Anwy cudno da tam ko si doma niti bliznini nimate kake trgovine.

Neo32 ::

Ej daylight jest sm drgac z Bleda pa tud ne grem v Ljubljano ce kej rabm. najveckrat pocakam da se mi nabere ene par stvari k jih rabm za okol 5-10k tolarjev pa narocim pr IC-ju po posti pac placam tistih 700 tolarjev postnine. Drgac pa kr jest vem tud ce bos prsu v Ljubljano ti vrjetn v Ic-ju ne bojo dal en sam upor, razn ce jih majo spravljene na papirnatemu traku da jih pol sam odreze. Pac ce zej rabs sam en upor pocakej sej bos zihr se kej podobnga rabu k bos lahka pr IC-ju narocu pa je. Ce nimas kaksne ideje kva bi vzel, vzem kaksne ultra bright LED-ice pa kaksne mrezce za vente pa kaksn vent, pa se nabere za tulk da se ti splaca po posti narocit, moj predlog, ane. Sm pa gledov doma mam sicer 100 omhski upor sam je komad mejhn in ga bos u tren oka skuru.
Neo32 (c)

daylight ::

ne.. res ni tuki u blizini nobene trgovine s takimi stvarmi. al u lublani alpa u italiji (kar pa je tudi predalec za tako malenkost) in zaenkrat res ne rabim nic drugega, drgači bi že naroču po pošti. da bi pa zdej kupoval ful stvari sam da naberem par jurjev se mi zdi pa mal brezveze >:D

MadMax ::

Lokalni RTV servis?

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Neo32 ::

Al pa je pa se ena varianta in sicer ce poznas kerga k hod na elektro solo mu rec da nej ti enga prnese, zihr je v ucilnici za prakso kaksen stojal z upori, tko kukr smo mi na iskri imel.
Neo32 (c)

daylight ::

hmm.. ja to bi pa tud loh provu. :)
joj... kaksni problemi z enim uporom :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako narediti ojačevalec (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
22928607 (11600) N4m31355
»

IrDA vmesnik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
201983 (1331) prehlajeni
»

modul za zakasnitev?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151669 (1501) TylerDurden
»

Daljinec za ručunalnik

Oddelek: Strojna oprema
354365 (3331) msmiha
»

ABIT KT7/KT7A Voltage Mod (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
663782 (3252) morphling1

Več podobnih tem