» »

tv shopping

tv shopping

sridina7 ::

Pozdravljeni. Zanima me če je že kdo kaj naročil iz spletne strani http://www.tvshopping24.com/ Naročeval sem neke izdelke iz top shopa sedaj pa jih top shop ne ponuja več in sem našel izdelek samo še na tej strani. Vidim da pošiljajo tudi v Slovenijo zato me zanima če ima kdo izskušnje s to stranjo. Imaš 3 možnosti plačila: 1. Credit Card 2. Bank Transfer (Cash in advance) 3. Paypal. Kateri način je najbolj varen?

Hvala že vnaprej za odgovor

madog ::

definitivno bank transfer je najbolj varen samo je problem če naročenega ne dobiš ker boš težko dobil denar nazaj preko banke ker banka ne more kar vzeti denarja drugi banki

preko paypala se to da se pravi v primeru kakršnihkoli nevšečnosti je v 90% denar nakazan nazaj. se veda če za to obstaja dober razlog.

sam bi šel preko paypala.

St235 ::

Paypal, brez vprašanja.
Pri bančnem transferju ne moreš čisto nič, če ti prodajalec ne pošlje artikla ali je z njim kaj narobe.

sridina7 ::

Sej bi najrajš uporabu paypal sam me skrbi ker morš dt številko kartice... pa še neznam ga naštimat.

amigo_no1 ::

Paypal seveda.

Kje konkretno se ti ustavi pri Paypalu ?
Številko kartice ima potem samo Paypal, trgovec je ne vidi.

Profile--> Add / Edit credit card

Zgodovina sprememb…

sridina7 ::

Skrbi me to k ma paypal po opravljenem mojem nakupu še vedno številko moje kartice. Ali se motim?

madog ::

paypal ima še vedno tvojo številko kartice seveda

vsi nadaljni nakupi preko spleta se ti naj vršijo preko paypala. Sam v 3 letih še nisem imel problemov s paypalom in s tem da bi številko "obdržal".

sridina7 ::

Malo me skrbi ko pomislim da ima paypal še vedno mojo številko kartice zaradi možnih zlorab... Ali se da samo nakazati denar na paypal brez da daješ številko kartice?

LuGi ::

Ti ti lahko naredi drug uporabnik PP..ti poslje denar na račun.

St235 ::

Paypal uporabljam že vsaj 5 let in celoten njihov ugled in delovanje temelji na temu, da NE pride do zlorab. Z uporabo paypala se zavaruješ točno pred tem, da tvoje kartice ne vidi kup trgovin ampak samo ena centralna.

Če si tako paranoičen okrog številke kartice, a potem tudi v trgovni paziš, dane daš kartice z rok? ali pa v gostilni, ker tudi takrat vsak natakar vidi številke na njej.

sridina7 ::

Kaj pa če pol po opravljenm nakupu izbrišem paypal račun. A bodo oni še vseeno imeli mojo številko kartice.
(sej vem da sm paranoičen, but that's who i am)

Steinkauz ::

Zakaj si si pol sploh naredu kartico?
Sklepam, da si tut v trgovini ne upaš plačat z njo.

Ko zbrišeš, naj bi zbrisal. Zdej pa odvisno od tvoje paranoje, če verjameš, da jo

EDIT:
Drugič si nared še en račun na banki pa mej zelo omejena sredstva tam, tolk da tut če ti spizdijo kartico, da ti ne morjo več kot tolk pa tolk pobrat.

Zgodovina sprememb…

sridina7 ::

Js bi še najraj Bank transfer zato me pa zanima če je že kdo slišu za stran www.tvshopping24.com al pa kej naroču iz te strani. Me zanima če je zanesljiva?

bluefish ::

sridina7 je izjavil:

Kaj pa če pol po opravljenm nakupu izbrišem paypal račun. A bodo oni še vseeno imeli mojo številko kartice.
(sej vem da sm paranoičen, but that's who i am)
Če izbrišeš račun, potem jim tvoja kartica ne koristi dosti.
In še enkrat - PayPal je zanesljiv servis (ne neka garažna skupina), ki obratuje že nekaj let in je prisoten na praktično povsod. Čim bi se šli prevare, bi zaupanje kaj hitro padlo.
Pa za kaj takega niti nimajo interesa, ker zaslužijo več kot dovolj od provizij ipd.
Skratka, s tem imaš še največ varnosti, če kupuješ preko neta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738288 (21319) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134797 (14761) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106980 (34027) PINki
»

Težave z Paypalom, prosim za pomoč. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7311592 (9311) markuljac
»

Visa debit verifikacija problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
4219995 (17747) Vrocipes

Več podobnih tem