» »

Rad bi si našel delo

Rad bi si našel delo

jcb ::

Danes je že malo pozno, da bi se prijavil na zaposlitvene portale. Gledal sem tudi že te portale in ravnokar sestavljam en e-mail v katerem se na kratko predstvim, povem bistvo...e-mail bom poslal v ponedeljek.
Mam samo srednjo šolo. Vez nimam.
Me zanima, če lahko delodajalcem pošljem tudi e-mail, ki ga imajo na njihovi spletni strani.
Ta CV se mi zdi, kar ˝*****˝ glede na to, da iščem zgolj delo do 5.stopnje izobrazbe, da nimam izkušenj, da nimam dodatnih znanj....bolj prazen bo.
Kako je s ponudbo? Je dovolj samo CV (po alinejah), je treba še kaj dodati?

Koliko bi dobil ven NETO?
- Plača: 735 EUR bruto / mesečno
http://www.kariera.si/Zaposleni/Oglas/?...
  • spremenil: jcb ()

overlord_tm ::

Glede place, to je okoli 520 neto. Kalkulator.

V CV napises kake sole ima, mogoce kake tecaje, relavantne hobije. Ponavadi ni dobro imeti celega romana za CV, odvisno kdo ga bere :)

Zgodovina sprememb…

Isotropic ::

pa ne met takega pesimističnega CV kot imas tukaj post.
ce si kje delal med pocitnicami, napisi. pa ce se ti placa ne bo izboljsala po kaksnem letu ali tako, zacni razmisljat o drugi sluzbi, ker tudi prodajalci v mercatorjih dobijo vec kot to za manj dela.
oz. sploh ne iti sem delat, ker tukaj se bos nagaral ko črnac. raje poisci v mercatorju.
katero srednjo solo imas sploh?

errhec ::

dd

Tody ::

CV, odraža tvojo angažiranost v tem svetu. Mogoče je prvo ogledalo v katerega si se moral pogledat. Vsak CV se bi moral pisati individualno.

Zamisli si kaj bi rad delal v življenu in probaj to doseči. Vedi da to mogoče ni vrjetno v 1 letu ali 5 ampak enkrat bi lahko ampak samo če si to želiš. ČE maš cilj da bi bil smetar ti pa tega res noben ne brani.

kalko ::

Predlagam poklic: Upravljalec spletnih identitet. Glede na to, koliko alter-nickov imaš po raznih forumih (masterr, zajfa, jcb, Tiguan, Mate07 ...), imaš s tem verjetno največ izkušenj. :D

Če se slučajno motim in to nisi ti, se globoko opravičujem.

Blinder ::

če bi si rad našel delo vrži eno matico v menjalnik od auta. 3 dni šraufanja ti ne uidejo :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

jcb ::

kalko je izjavil:

Predlagam poklic: Upravljalec spletnih identitet. Glede na to, koliko alter-nickov imaš po raznih forumih (masterr, zajfa, jcb, Tiguan, Mate07 ...), imaš s tem verjetno največ izkušenj. :D

Če se slučajno motim in to nisi ti, se globoko opravičujem.


Samo jcb je moje uprabniško ime.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska policija omejuje anonimnost na spletu v Sloveniji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6212085 (10108) MrStein
»

Zlorabil identiteto soseda in, da bi se mu maščeval, grozil Janši

Oddelek: Loža
264700 (3857) ABX
»

Bela hiša želi uvesti zaupanja vredne spletne identitete

Oddelek: Novice / Zasebnost
3713511 (11475) SkipEU
»

revija Joker (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
676287 (3849) ahac
»

10prstno tipkanje

Oddelek: Programska oprema
396245 (5673) Tomi

Več podobnih tem