» »

ADSL - kaj bo storil Telemach???

ADSL - kaj bo storil Telemach???

Jake ::

No zdaj so že nekako napol znane ponudbe za ADSL.
Ta zadeva bo v Ljubljani predvsem direktna konkurenca Telemachu in me zelo zanima, če nameravajo kaj znižati cene oziroma spremeniti način obračunavanja.... Pomojem se lahko nadejamo kaj takega.
Ker z temi 12 900 za 128 kbps bodo težko konkurirali telekomu, ki obljubljan 256 kbps tujega in 1mbps domačega prometa na mesec za ne vem.. 7000 ali 10000 sit ....
konkurenca je dobra... 8-O

Sergio ::

pocakejmo prvo na uradne SiOlove cene... pol pa sodmo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Igor ::

jup dolocenim kabl provajderjim se zdele povornk trese ritka ..
edin telekom je mal sam sebe zajebal k zahteva isdn ..
drugac pa postojna pa lj jih bo slo kar precej iz kabla na adsl ..

J-A-G ::

Pizda a se vam zdi tolk teško dat 24 jurjev za ISDN........

Pa Telemach je u pizdi>:D0:)

Quickbeam ::

Bolj težko je dat 3500SIT vsak mesec za naročnino, za ta denar nardim 50 ur na siolu.

eiht ::

:)

SasoS ::

ADSL - kaj bo storil Telemach???Nič, še najprej se bojo praskal po jajcih in pobiral dnar...

Sergio ::

j-a-g: don't jump to conclusions...

verjamem, da bo ADSL. ampak kokr sm slisal od direktorja prodaje siola je on reku, da bo to kao samo za firme... uibr drago... to je blo ene 3 mesece nazaj. kaj bo, bomo pa vidli. Heh, če bo pocen, itak da grem _takoj_ na ADSL. Če pa ne - bom pa še naprej na dialup gor hodu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

JeDo ::

Bom pa še jest eno na temo ADSL-ja reku. Ne zdi se mi fer, da bomo zopet obrobni uporabniki interneta, kateri smo že sedaj obsojeni na uporabo dial-up linij in lahko samo molimo na prihod kabla zopet prikrajšani, sedaj pri novi možnosti povezovanja v omrežje - adsl-jem, poglejte, kje je logika in pravičnost vsega, če jaz NE morem odločati, kakega ponudnika intet storitev bom uproabljal, pa recimo raje to, vi se kregate, ali boste meli kabel ali adsl, ko jaz ne morem imeti ničesar!!! To je PODN, obrobje spet puši!!! Vi se boste zmišljevali, jest bom pa dial-up cepal pa plačval ko BUDALA, to SUX!

Uglavnem, jest sem jezen, ADSL pri nas še kako leto NOT !!
lp JeDO
----------------------------------------------------------------------------
<br>

boha ::

seveda. kakovostna in hitra povezava (adsl) bo sedaj cenejša od zastarelega, počasnega dial-upa. če se že grejo adsl potem bi isp-ji, ki bodo to ponujali, morali spustiti cene za dialup oz. uvesti flat rate za tiste, ki ne pridejo v upoštev. to bi bilo seveda fair, ampak boli njih...

Jinxy ::

Kakrsnakoli ze bo cena za ADSL pri ponudnikih in karkoli bo naredil Telemach, v vsakem primeru je konkurenca dobrodosla ker smo na boljsem mi, koncni uporabniki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961656 (43028) OmegaBlue
»

Pocenitev dostopa do ADSL za ponudnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10913751 (8471) micron1
»

Dražji klicni dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
577674 (6464) kriko1
»

Telekom obljublja do 6 megabitov

Oddelek: Novice / Ostale najave
302773 (2773) BigFoot
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379352 (6411) AlienRex

Več podobnih tem