» »

Žur z razlogom!! (Naš Umeek!!! xDD )

Žur z razlogom!! (Naš Umeek!!! xDD )

Rias Gremory ::

Ste bli na žuru z razlogom, kako je blo?! :D Men je blo zlo ušeč...če odmisl blat ;(;( dons pranje čevlov in hlač ;(( da se nau pralni stroj zamašu.
Vglavnem kako vam je blo napište, kritike kaj bi blo lahko bolš, kaj je blo dobr itd. itd.
In še ena DOMAČA za DOBRO JUTRO:


(to je tut učeri vrtev)
:D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Blinder ::

samo 1% populacije posluša tako musko, vsi so šli na umeka samo zato, ker je slaven in ker je blo tam veliko ljudi.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BALAST ::

Se mi ni ljubilo v Lj. še posebno ne v takem vremenu.
Drugače pa Umek je že res ponarodel za elektronsko muziko in ga vsa mladina pozna samo po tem, ker je slavna osebnost.

LuGi ::

plinkplonk=zanič

Rias Gremory ::

ja vreme ni bli lih kej vauu, blato pa ;(.
ja se strinjam d ga večina pozna ker je slaven, in pa bi lahko rekel da gre večina na žur z razlogom, ker imajo potem razlog da se ga napijejo/pohajo itd.
ampak vseeno podpiram da vsaj ke pridejo in pokažejo neki podpore, našemu DJu. drugače nisem reden poslušalec techna oz. minimala ampak nimamo lih velik DJev, sploh pa tako uspešnih. tako da podpiram Umeka in da bo še tako naprej ustvarjal :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Steinkauz ::

Umek nima za burek.

Carl Cox je pa noro vrtil

KoMar- ::

Bilo je luštno, ampak čisto preveč blatno.

Steinkauz ::



Mnja, še dobr da sm mel za preoblečt in preobut da sm šel pol na afterja čist.
Kolega se je pa v lužah umival :))

Od umeka je pa hablando že mal zlajnan

Ta je še dokej frišen:

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

AmokRun ::

A ni bilo včasih modno nosit "copate" s pol metrskim podplatom, na takih partyjih?
Zgleda, da bi prav prišle.:))

#AzZey ::

Pa sej ni bilo tako zgrešeno. Mi smo si "spucali" čevlje in hlače na Petrolu =D

particle ::

Ah ja, včasih ko smo šli na space night, je umek rolal na koncu od 5h do 7-8h. To so bili zakon cajti, ne pa ta fag-komercialni-wannabeminimal-astrodisco-shit. Vsi mulci ga sedaj zamo se pznajo po imenu. Glasba nima več nekega pomena. Potem pa še Carla Coxa privleče, in vsi mulci spet CARL COX! WOW He's the best! Meh, tole je isti k***, kot če bi prišla lady gaga...

aja zanima me še podatek.., koliko obiskovalcev je bilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

Relanium ::

Nekak meni ne uspe pridet, ker vsako leto ravno takrat ščije.
Sicer pa zdaj bi se že mal starega počutil tam, pa ni čisto to kar jaz poslušam, je pa blizu

Žiga- ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Žiga- ()

SmeskoSnezak ::

Kak si to pral , Žiga-? :)) Jaz bi moje tud mogo dat, ker so blatni.
@ Pusti soncu v srce... @

Rias Gremory ::

Relanium je izjavil:

Nekak meni ne uspe pridet, ker vsako leto ravno takrat ščije.
Sicer pa zdaj bi se že mal starega počutil tam, pa ni čisto to kar jaz poslušam, je pa blizu

to je pa res, že lansklet je dežval, če me spomin ne vara do šestih in blata ni bilo tok da bi se lahko primerjalo z brozgo včeraj. najhuj je pa to da kakšni dobijo nore ideje in se začnejo z blatom obmetavat ;(8-O
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Relanium ::

Hočjo naredit rock otočec electro style :P

Dr_M ::

Letos pa lani nisem sel, zaradi vremena. Pa se prehlajen sem, drugace pa verjamem, da je spet bilo noro dobro. :)
Upam, da se bo zadeva nadaljevala se v prihodnje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dragi ::

Umek je en fucking wannabe.

Edini razlog zakaj ga slovenski folk sploh posluša je, ker je slaven.

Primerjaj kvaliteto njegovih komadov in komadov dobrih djev. Umek se lahko skrije pod kamen.

Scorpia ::

Žalostno je to, da tako prireditev prirejajo v tivoliju. Spet se boš sprehajal po gozdu in spet polno uničenih stvari in smeti. Da ne omenjam učerašnjo pot od tivolija do centra, uničena kolesa, klopce, ograje in še marsikaj bi se našlo. Prav tako je bilo lani in predlani, prav lepo vzgojena mladina.
////

Dr_M ::

A jebiga, za take stvari je treba terjat organizatorja, da zrihta.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

overlord_tm ::

Ma, tiste dva dobra komada ko ima umek, nista dost velka razloga da bi sel na zur z razlogom. Edini razlog ki so ga imeli ljudje tam je alko :)

Hardstyle ::

Dragi je izjavil:

Umek je en fucking wannabe.

Edini razlog zakaj ga slovenski folk sploh posluša je, ker je slaven.

Primerjaj kvaliteto njegovih komadov in komadov dobrih djev. Umek se lahko skrije pod kamen.


Njegov komad je na prvem mestu na beatportu, ampak to vrjetno zato kr so gor samo slovenci a ne?

Žalostno je samo to, da Simobil ni mogel sponzorirat disconautice in je zato odpadla, potem pa čuješ, da bodo meli Carl Coxa na Žur z razlogom... Samo podatek da je lani bilo na disconautici nekje 70000 ljudi, in če bi tam dali vstopnino 2€ bi to bilo dosti več finančnih sredstev za dobrodelnost kot pa sedaj v LJ.

Dr_M ::

in če bi tam dali vstopnino 2EUR bi to bilo dosti več finančnih sredstev za dobrodelnost kot pa sedaj v LJ.


Potem bi mogoce bilo samo pol toliko obiskovalcev, mogoce se toliko ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Hardstyle ::

To si ti misliš, disconautica ni samo slovenski dogodek ampak je prišlo dosti avstrijcev,hrvatov in seveda italijanov. Da se ne menim, da bi normalna vstopnina za carl coxa kje drugje bila 26EUR v predprodaji in 30EUR v redni.

Dr_M ::

To si ti misliš, disconautica ni samo slovenski dogodek ampak je prišlo dosti avstrijcev,hrvatov in seveda italijanov.


Vidim, da se nisi bil na disconautici. Seveda je veliko tujcev, ampak prevladujemo slovenci, ker je ""zastonj"". Cim bi bila vstopnina, takoj pol manj ljudi, pa tudi ce je 1EUR.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Hardstyle ::

Do sedaj sem bil na vseh. Ja seveda da prevladujemo slovenci če pa je to domači dogodek. Kaj na love parade prevladujejo kitajci ali nemci?

Če se napolni vsak event z znanimi imeni pa so karte po 30EUR in vse razprodano potem ne dvomim, da se nebi "razprodali" dogodki za 2EUR na disconautici.

crazyLIKEme ::

Men je blo zakon :D

Coxa smo žal zamudili :( tehnične težave :(

Umek je bil pa kul tul kuker smo ga ujel :D Drgač pa itak vsak let uletimo :D Treba podpirat domače izvajalce, znani al pa neznani :D Pa še za dobro stvar je tale Žur z razlogom. Tist "ojro" se mi pa res nikjer ne bo poznal


LP cLm
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Rias Gremory ::

crazyLIKEme je izjavil:

Men je blo zakon :D

Coxa smo žal zamudili :( tehnične težave :(

Umek je bil pa kul tul kuker smo ga ujel :D Drgač pa itak vsak let uletimo :D Treba podpirat domače izvajalce, znani al pa neznani :D Pa še za dobro stvar je tale Žur z razlogom. Tist "ojro" se mi pa res nikjer ne bo poznal


LP cLm

se strinjam da je treba podpirat domače izvajalce :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

After party, Žur z razlogom.

Oddelek: Loža
71773 (1478) siniša
»

Vsi mamo radi Psy in Goa Trance! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
806581 (5463) snow
»

Meet Me 2003

Oddelek: Sedem umetnosti
352219 (1482) snow
»

Vtisi po Siddhartinem koncertu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796581 (4562) zile
»

Kateri komad ti zdele najbolj sede ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15711578 (9073) bodom

Več podobnih tem