» »

SMS spam?

SMS spam?

tx-z ::

2929 pošiljatelj:
GO CAFFE: Napovednik jutri: TheStroj20h Trg republike; Hladno pivo Metelkova; Novi FOsili Hala Tivoli; Aa hars asit gets Lipa; Tokyodrome Funcat., vse LJ!

Go CAFFE: Napovednik danes: Billy The Kid 22h Orto LJ; Oktoberfejst 21h Primskovo KR; .......

wtf??:\

kaj bomo zdj že spam začel na mobitel dobivat? Kako se odnaročim od tega? 1x vem da sm šu eno nagradno igro prek smsa in od tarkat dobivam tole..;(
tx-z

jurre ::

probaj poslati sms odjava ali kaj podobnega ke kamor si se prijavil. Naj ti povem se "veselo" novico da ti sms-e, ki jih dobivas veselo zaracunavajo...

NiggerBob ::

Pokliči na Mobitel, 031/700-700 ali 041/700-700, pa povej, odkod dobivaš SMS-e in povedali ti bodo številko, kam naj pokličeš in se odjaviš.
Ti pa vsak SMS seveda zaračunajo :D , tako, da pohiti :D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

tx-z ::

"Odjavljen/a si iz MOBILE CAFFE kluba. Za ponovno prijavo poslji GO CAFFE na 2929."...sm poklicu ja pa je reku ad nj še 1x to napišm za odjavo:P
tx-z

reber ::

Ja, napiš še enkrat, da ti še zadnjič ukradejo $$$ z računa >:D

slovencl ::

Tole berem, pa mi ni čist jasno, a za ta sms, ki ga dobim iz 2929 plačam jest al kva? 8-O

XaNti ::

Hiter si:\
*AMD 64 3700+@2508~11x228*DFI LaN Party Ultra-D*Club3D6800GT@410/1100*
*GeilUltra-XBH-5 1GB*WD250GB SATA*Q-tec "650"*Chieftec *G15*CopperHead*

slovencl ::

Ampak zakaj bi jest plačeval, saj so mi oni poslali!

jest10 ::

Zato ker si se nekam prijavil, kjer v drobnem tisku piše: na mesec dobite XY sporočil. Še manjše pa(ali pa sploh ne) sporočilo stane 25sit

Matev ::

presneti voluharji

mislim da jih bo folk razbil - z mobitelaši se pa ne bo nihče hecal

resno bo vojna

roli ::

Jaz imam podoben problem.
Gre pa za tisti grdi cool club.Eno sporočilo pa stane 200 sit8-O .Dobivati pa sem jih začel,ko sem nekoč dal,da mi PCF pošilja info o reviji.Kako se tega rešit??? Sem že probal cool klub odjava pa mi je napisalo "Odjavljeni ste od cool klub....." ampak sporočila še vedno dobivam.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

reber ::

Kličeš na tvojega mobilnega operaterja in to oni odjavijo in zahtevaš še prepoved vseh sporočil, katerihkoli iz 2929, ker imaš pravico zahtevat to prepoved in poveš, da so te na finto, zagrozi pa še s tržno inšpekcijo, pa mal pomisli, če si kje kaj podpisal ...
Poznam primer, kjer so pošiljali 1-2x mesečno in vsak sms je bil 100 ali pa celo 200 sit, potem pa so klicali na mobitel in odjavili zadevo, dobival pa so na 2 telefona, potem pa veš kolk je to na mesec. Barabe spammarske ;((

K0K0 ::

Jest skos dobivam neke reklame od Tuša pa nism njihov član tud nobene ankete al pa kej podobnga nism izpolnjeval tko da ne vem od kje jim moja št. ;((. Sam nism vedu da to zaračunavajo [8-O;( ].
A lohka zdej jest od tuša zahtevam da mi pokažejo kje sm jest kej podpisu in mi v nasprotnem primeru povrnejo stroške?

reber ::

Lahko jih tut prjaviš inšpekciji, tja kamor email spam ...
Lahko pa se pozanimaš pri tvojem gsm operaterju kdo to pošilja, koliko stane če kaj stane, ker niso vsi reklamni sms-ji plačljivi. Klic do tvojega gsm operaterja je pa menda zastonj in tam povprašaj kako je s tem, saj imajo vse v računalniku, samo ne daj se odgnati, če ti takoj ne bodo hotl povedat, vztrajaj in zahtevaj informacijo ker je to njihova dolžnost, če ne pa pač zagrozi da ne boš plačal položnice. Če si pa mobi uporabnik pa ne vem, vem pa, da se da preklicat sms iz 2929 tako na naročniški, kot na mobi paket. Jaz s tem problemov nimam, ker nikoli nikamor ne vpišem svoje gsm številke, vedno dam stacjonarno, ker sem na stacjonarno 10x bolj dosegljiv kot na gsm, če sem doma, me težko dobiš na gsm, doma pa sem skor skoz. Sem pa pri simobilu tako da ... mobitel mi smrdi, sem imel včasih, ja ...

toncek_95 ::

kako pa se odjaviš it gama mm novic. Un na mobitelu je reku da je istko kot sem se prijavil sam kaj mi pomaga ker nevem akko sem se prijavil. Torej al kdo ve kako se odjaviti od novic gama kluba
ASUS A8N-E, AMD ANTHLON 64 3200+@2500Mhz, LEADTEK 7800GT VIVO,
1GB GEIL VALUE, HITACHI 160GB SATA2,
LC POWER 550WG 140mm, GMC H-60

Matej_K ::

Probi to:
Pošlji sms GAMA MM na 2929
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

toncek_95 ::

to sem že probu pa mi napiše: ključna beseda trenutno nia ktivna, pa mi še zmeri naprej pošila
ASUS A8N-E, AMD ANTHLON 64 3200+@2500Mhz, LEADTEK 7800GT VIVO,
1GB GEIL VALUE, HITACHI 160GB SATA2,
LC POWER 550WG 140mm, GMC H-60

lambda ::

Meni pošilja Bachus neke reklamne SMS-e ves čas, pa sem 100%, da se nisem nikamor prijavil, edino enkrat so imeli neko jahanje bika in mislim, da si moral pustit tud telefonsko poleg imena pa priimka. To je zastonj? Ker če ni so cipe ...

Matev ::

malo sem pogooglal (najdisijal) in našel:

http://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?t=10612&highlight=&sid=9f37c407c85aa5d269b3f391e9bd0542

štala tole z plačljivimi reklamami

toncek_95 ::

matev: res hvala najdu odgovor
ASUS A8N-E, AMD ANTHLON 64 3200+@2500Mhz, LEADTEK 7800GT VIVO,
1GB GEIL VALUE, HITACHI 160GB SATA2,
LC POWER 550WG 140mm, GMC H-60

slovencl ::

Ampak sms z 1919 je pa zaston, ane?

Dejancek ::

A ve kdo mogoče kako se odjavit iz te nadloge od KRIZANKA ?

Pa še neki: A te SMS-e od Žurnala, katere se dobiva tud plačujem ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejancek ()

Matev ::

določeni sms-i zastonj ??? - dvomim, da bi razpošiljatelj res plačeval zanje

mogoče pa niso ali so
?

bzp ::

dejte se naucit droben tisk brat no. Nagradna igra, zadeni bla bla, samo poslji sms na bla bla in nagrada je tvoja ... dve vrstici nizje pa w3 0wn y00, folk pa se vedno posilja ....

Matev ::

BZP
piše tako da še živ bog ne razume

pravila igre: poslani sms se obračunava po 25sit

a ti je mišljeno za tvojega poslanega ali sprejetega
- je tako zavajajoče napisano

pa tudi zakaj bi še l v neki glupi nagardnio igri brat droben tekst - saj je nagradna igra

najhuje kar se ti lahko zgodi je to da nisi izžreban

vsaj do sedaj je bilo tako

Lery ::

Odjava iz kluba prva tv? Pošlji na 2929 PRVA TV.Odjavljen iz kluba.:P:P Če se pa hočeš prijavit pa pošlji isto.;(( ;((

Lp

rok-tocak ::

kako se odjavis od PRVA MRAP IN PRVA MPOP???

Nejc Pintar ::

preberi lery-jev post:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

sverde21 ::

heh mene tud spamajo ;(( sm poslal "go odjava" na 2929 pa napiše da je neveljavna beseda, na onim ceglc, kjer je na VELIKO pisal kak fajne slikce majo,... :\
<?php echo `w`; ?>

rok-tocak ::

Zdej mi je pa koncno ratal.Preprosto posljes PRVA MPOP.

tvojmuc ::

Ej a kdo ve kako se odjaviš iz :8) HIT CLUBA?

Tear_DR0P ::

planet tuš vsem smsjem pripiše obvestilo da so brezplačni :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

flatronchek ::

taglavni slovenski mobi SPAMER:

Matjaž Habjanič
matjaz@smscity
oz.
info.si@memco.biz

ko se enkrat prijaviš, več ni ,možna odjava, zato ker so tvoji podatki v naprej že prodani najmanj desetim enakim ali pa še hujšim spemerjem, tisti moment ko pošlješ 4242 ali katerokoli od teh satanovih številk, ki jih financira sam mobitel. Moram še napisati tole: že neštetokrat sem posameznike prijavil tako mobitelu kot uradu za notranje zadeve pa v treh letih še noben ni posredoval.

Ja v takšni državi mi živimo, da ti gre na bruhanje.

PA še to bi dodal:
vsak album, ko otrok sličice zbira ima na hrbtni strani naslov ter številko za vstopno SPAM kalvarijo. tako da staršem tudi priporočam, da se najprej pozanimajo kaj otroku kupijo, ker tile požeruhi že kar pri otrocih začnejo z to SPAM kalvarijo. Tako je recimo moj brat nasedel, ko je zbiral sličice od ninja želv. ko ga je napolnil je moral poslati na en naslov, potem pa je moral potrditi sodelovanje v nagradni igri še preko BALUNGA, od takrat dalje ga spemajo neskončno.

Zgodovina sprememb…

3p ::

Evo, zdaj sem pa jaz prejel dve sporočil (v roku par minut) nekih Cool mobilni klub spammerjev, z nasvetom naj pošljem JA in sem pametnejši od svojih prijateljev. >:D

Prijavljal se nisem, nagradnih iger (še posebej takih z drobnim tiskom) ne igram, odgovarjal tudi ne.

Če dobim še kako sporočilo, bom seveda klical operaterja, ampak vseeno. Že tole se mi zdi hudo vsiljivo. Ali torej kdo ve, ali je spamanje preko SMSjev pri nas legalno?

BlueRunner ::

Samo, če se z njim predhodno strinjaš. Če ne, potem ti mora operater zagotoviti, da te neželjena komercialna sporočila ne dosežejo, kadar oglaševalec sklene pogodbo z operaterjem za množično sporočanje. Kadar te oglaševalec nadleguje neposredno (takrat, ko operater ni pošiljatelj ampak samo "cesta" po kateri reklama pride to tebe), pa se lahko pritožiš na TIRS, ki skrbi za pregon nedovoljenih poslovnih praks in zaščito potrošnikov.

foofighter ::

kako se odjaviti od PETROL sporočil?

vorantz ::

Ko sem imel ta problem sem poklical simobil in rekel, da dobivam to spam sranje.
Sem samo povedal približno kdo in s katere cifre in so oni porihtali vse.
Ne vem kako imajo ostali operaterji ampak to bi bil najlažji način za probat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobi oglaševanje...

Oddelek: Loža
283940 (2430) Utk
»

Kako se znebit PrvaTv smsov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
121565 (1203) Spc
»

COOL club in premalo denarja!

Oddelek: Mobilne tehnologije
91466 (1316) ToRnAdO-
»

SMS- vsiljena pošta

Oddelek: Mobilne tehnologije
232770 (2308) PrimozR

Več podobnih tem