» »

Meet Me 2003

Meet Me 2003

snow ::

Še en teden in zgodil se bo največji rave party pri nas z nekaj zelo poznanimi imeni.

Lineup in dodatne informacije najdete na http://www.meet-me.com.

Bomo slišali lanicore, gatex in the bells? :D
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Stallone ::

Yep, bliža se 5.7.2003

No kdo vse bo šel sem od vas slo-techarjev?:P

Slaine ::

Jaz bi ful rad šel... sam se poserjem na folk k bi rad 7.500 sit za vstop!!!8-O
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

para! ::

Mesec po Meet-Me eventu pa se bo zgodil Summer Gathering (Kanzyani birthday party) v Rovinju. Za moj okus boljši line-up kot na Meet-Me (Umek vs Kanzyani, Miličević vs Nastić, Dundov).

Vstop 3300 SIT.
Death before dishonor!

Stallone ::

Jazz: JA to itak da bo sekal, to itak da gremo tud...

Slaine, res je predrag, sam če greš na en tak velik party enkrat na let, se splača...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stallone ()

snow ::

Točno tako kot je Stallone rekel.

Why dont have both if you can? :D
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Slaine ::

Ma saj ni fora v tem, da 'se splača če grem samo 1x na leto'... tud za burek ne bi dal jurja pa če bi ga prodajal 1x na 5 let... a razumeš kaj mislim? Že iz principa ne grem, ker folk samo odira...;((
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

snow ::

Še dobro da se spoznaš na marketing in organizacijo takšnih zadev in si vse skupaj preračunal in da si videl da imajo oni ki to delajo profit.

Ni sedaj pomembno meni ali oni veliko zaslužijo...naj ubistvu. Bo še več partijev. To je edino pomembno.

Upam da si boš kupil kaj lepega za tisto vstopnino...
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Gh0st ::

SAM PEJMO!

Bomo slišali lanicore, gatex in the bells?

eh, komercialno sranje. To so že preslišani komadi. Sigurno bojo. Ti že kar povem kako bo: Umek ga bo šponal, začel bo dirat un svoj Air-FX in potem bo spustu Gatexa, vmes bo še mal pokalo in Lanicor bo nekje proti koncu seta in z njim se bo malce poigral. Ker je Umek tako predvidljiv.

Jeff Mills ga bo na svoj detroitovski način "umirjeno razbijal". Bellsi in Java komadi bojo 100%, da se pa slišat tud Solid Sleep, Late Night,...

Jest pa komi čakam Kowalskega. On me je s svojimi liveacti čist navdušu! Pa seveda The Advent. On je car.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

snow ::

> eh, komercialno sranje.

Slab komad že nebi postal komercialna uspešnica. Po moje?
Sicer pa sploh mi ni pomembno kako komercialno je nekaj uspešnega, važno je edino, da mi je zadeva všeč. Kar za te tri lahko trdim.

Človeka včasih prav preseneti, kje vse čuješ gatex. Mislim da pri večini nizozemskih trance DJev sem že slišal gatex v vseh možnih različicah.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

nikonezna ::

Tudi ropotanje po loncu postane komercialno če veliko folka to posluša in kopuje in se prodaja na veliko....kje je tista res prava undergorund scena iz pred šestimi leti...ko je poslušalo le peščica lokalnih ne pa na tisoče in tisoče ljudi vsak drugi vikend v diskoteki kot je gavioli ali lipa...
brez podpisa

egomez ::

Se ne morem ravno strinjati. Mogoče se ti tako zdi, ker si spoznal(ali pa tudi ne ) to sceno pred kratkim, ma pred šestimi leti je prav tako bil nabit gavioli in masovke so se tudi dogajale.

re:Ghost
"Ti že kar povem kako bo: Umek ga bo šponal, začel bo dirat un svoj Air-FX in potem bo spustu Gatexa, vmes bo še mal pokalo..."

Ma kako si tako siguren v to. Nisem nikjer videl, da bi Umek vrtel oldis goldies. Zadnje čase vrti Umek često drugače, kot pred npr. tremi leti. Na zadnjih dveh njegovih partijih, ki sem bil, ve vrtel čisto na izi, tisti njegov nov stil-nekaj kot tech-house (osebno mi ni niti malo všeč).

Gh0st ::

Ma kako si tako siguren v to.

Ja sem slišal skoraj vse njegove sete in se ponavlja. Sicer pa, je glede na ostale DJ dost originalen, ampak on preveč rola tech-house iz lestvic, se pravi une "trenutno popularne" oziroma t.i. club hite... To pa se že komercializira.

Zakaj komercialno sranje? Ker imaš te komade možnost slišat kjerkoli, potegneš jih z neta, skor vsak DJ ga sigurno 1x zarola, v najhujšem primeru se zgodi da isti komad slišiš po 3x v eni noči...

Zato so bi ljubši Liveacti.

Umekov stil je zdej ratu tech-house, to pa zato ker je zdej on v taki fazi, da je zelo zelo slaven, ampak si ni še ustavril unga imena kukr je recimo Sven Vath, al pa Jeff Mills, zato si ne sme privoščit experimentiranja in undergrounda, ampak mora rolat čimbolj komercialne hite, in jih seveda kvalitetno predstavit, da ga potem to dokončno lansira v svetovno elito. Do takrat bo pa pač rolal to kar rola.

Sicer kakor jest vem, se je malo zajebal, ker vsi "eminentni" artisti in DJ-i (ki majo tak vpliv da uvajajo nove trende v glasbi), začenjajo delat bolj down-tempo produkcije, oziroma t.i. deep glasbo, tako ki dejansko nekaj pomeni...To pa je en velik +.:)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

OrlyTM ::

hudo bo tole na meet me :)

Umek bo spilu adijo pamet, ghost, jst menim, da bo cist drugac kot si napovedal, ker sm ravn dans zvedu za termin v katerem vrti.
Mills, zarad mene, tud ce ga nebi bilo .... njegov stil mi ni vsec.
Kowalski, The Advent ... o ja!! :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

snow ::

> da ga potem to dokončno lansira v svetovno elito

Sem vprašal sredi Škotske enega tam v prodajalni z vinilkami, če poznajo Umeka... me pogleda tip in reče(v angleščini) nekaj v stilu: Ja itak, on je legenda.

Pa tudi drugje po svetu ga dost poznajo, pa če tiesto, armin van buuren, beyer, picotto vrtijo umekove komade je to že nekaj.

Ne moreš pričakovati od dja, da bo na vsakem partiju vrtel popolnoma druge komade... se pa recimo umekovo rolanje na desing of love 4 in na hallowen party lani popolnoma razlikovalo.

sicer jaz sem tak en zmešan umek fan, tak da mogoče pretiravam 8-O
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

OrlyTM ::

Ma jst mam v osnovi rad cim trsi techno ... pa vendar mi je umek cisti CAR! :) tok dobre muziko kot jo pride izpod njegovih prstov .... sljin!!! :) Ko si ze ravno omenu ... set iz DOL4 je totalna bomba, zmaga na kwadrat ... je pa seveda bolj na izi ... ampak men vsec! Nova, timewarp kompilacija miksana od Umeka je pa spet kr fajn spokancija, da njegovega mojstrstva na efekt masinah sploh ne omenjam ... men za vse prste obliznit!!! :)

Tale Meet Me je se zlo pocen, glede na to, kaka imena in kaka organizacija stoji za tem ... raverski praznik al kako pravjo :)

Am, pa kr nekak vsi pozabljamo ... na Techno Flooru nas bodo razveselili se: Luygi Van, Veztax in Ian F ... ti fantje znajo se kako hudo muzko vrtet!!! :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

Gh0st ::

Valda, Umek je največji car! :D :D Jest sm najbl ponosen, da sem slovenc in da mamo tazga fotra. Tehnično je on zame boljši kot Carl Cox, sory. Škoda ker rola tech-house... Čeprov ga vsi neki opevajo kok je on še zmer top of the top...nevem no...;)

Kaj pa na Randome, consumerce in octexa pride kdo pogledat?! TM bo tud fajn! :)) :))
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

para! ::

egomez, npr na Rebirthdayu je Umek vrtel hard techno. V stilu nove Timewarp kompilacije.

CR eventov pa poleti ni, AFAIK.

Lp
Death before dishonor!

Gh0st ::

Oprosti, tuki te moram popravt, Timewarp kompilacija in set ki ga je rolal na Rebirtdayu je pure tech-house. Sicer sem imel občutek da poslušam Timewarp CD v Lipi...:(

Še dobro da so mi nekateri komadi ful hudi (Nastič - devil in my pants, Max walder - samba del costa, phuture&filterheadu - no weapons in FINALE Alexander Koning VS. Redhead - Hound 1)8-O 8-O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

OrlyTM ::

Jst pa mislim, da tisto ni techhouse ampak cist lusn techno, k od izice na zacetku kr lepo preide v pokanje proti koncu ... pa tut mislm, da bi se velik "poznavalcev" strinjal z mano ... lahk se pa seveda tut motim.

Sam debata okrog tega, kaj je techouse in kaj ne je itak zmer tu mac pereca, k nikol, ampak nikol folk ne pride skup.
Tko, da zej nebi tuki o tem ... nej bo techno, nej bo house alpa neki vmes ... Umek ma men ful hudo muzko pa pika! :) Set iz Rebirthdaya in TimeWarp kompilacija sta prov presenetljivo huda :)
Seveda pa nista ibr hard ;)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

para! ::

Pure tech-house je recimo Rock The Discoteque od Valentina.

IMHO.
Death before dishonor!

Gh0st ::

No, zdej mi pa nekdo prosim pove, v čem se struktura komadov razlikuje iz tistih na Rock the discotheque ali tistih iz Timewarpa?! :\ btw, na RTD se najde Liebingova Stigmata in Mechanisms G od Umeka (mumps), tko da če je kero bolj "techno" od teh dveh je to Rock the discotheque! Govorim o _vsebnosti_ techno komadov na posameznem albumu. Če jih štejemo, jih na RTD najdemo več!

Timewarp je tech-house in pika. Umek pač ima svoj "trd" stil in ga vpelje kamorkoli, tko da če greš ti žaner sodit (samo) po "trdoti", oprosti, ne bo šlo. Zato je njegov tech-house tak kot ga rola na Ilovetechno, timewarp, rebirthday (whatever) malo bolj trd, kar ga pa še ne naredi techno.

Če pomisliš da sta obe kompilaciji v bistvu neka klubska predstavitev (kaj naj bi bilo trenutno popularno, kaj ona2 trenutno rolata) potem je struktura albuma jasna. Začneš z easy uvodom, zvišuješ tempo in energijo, vmes spuščaš malo bolj "konkretne" komade, da folk glih ne zaspi in na koncu pač razbijaš. Logično.

Sicer pa, jest nč je pluvam čez Umeka, ker on je men največji car na svetu, in mu ful zavidam in še bolj spuštujem. On je fotr. Samo njegov zdejšnji stil mi ni prov všeč...:'(
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

OrlyTM ::

No sj sm reku ... ta debata je cist prevec pereca in zato se jo bom jst vzdrzal. Niti ne poznam tolk Techouse-a, da bi lahk sodu o njem ... kar sm zasledil v nekaterih debatah na nekaterih drugih forumih, to pac ni techouse ampak techno na drugacn nacin ....

sj pravim, lahko se pa tudi motim, itq pa nima veze ... TimeWarp kompilacija je meni osebno zlooo kul.
Na meetme pa pricakujem en konkretn odlom od umeka :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

snow ::

Ve kdo lineup? Če je že...
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

OrlyTM ::

urni lineup se ni objavljen .... jst bi tut vedu ....

edin kr se govori je, da nej bi umek picu od 05 - 08 :) kar men zlo vsec :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OrlyTM ::

se par urc! :)

mejte se ga najboljs! :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Stallone ::

Wiiii, dons ga bo sekal!!!>:D :D ;) 8-) 8-) 8-)

Gh0st ::

YEEEEEEEEEEEEE! KOMI ČAKAM!!!!!!!!:D :D SAM PEJMO!

evo lajnap:

Techno:
-------
18:00-20:00 IAN F
20:00-23:00 VEZTAX
23:00-01:00 LUYGI VAN
01:00-02:00 THE ADVENT live
02:00-04:00 JEFF MILLS
04:00-05:00 ALEXANDER KOWALSKY live
05:00-08:00 UMEK

Astroport
---------
23:00-01:00 PLOTZ
01:00-03:00 RANDOM LOGIC
03:00-05:00 BIZZY
05:00-06:00 OCTEX
06:00-08:00 DOJAJA

Progressive:
------------
20:00-22:00 ROBERT G. ROY
22:00-00:00 MARC GRABBER
00:00-02:00 DARREN CHRISTIAN
02:00-04:00 REMI
04:00-06:00 CRAZY LEMON
06:00-08:00 KRIZS

sm napisu une "zanimive".
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

snow ::

A da mi je že kaj jasno? :)

Bilo je lepo. Šel sem tja z avtobusem in bil tam od 17:00... Umek pa ob 5:00. Uturjenost in pol danes.

Vam povem kaj bo 30.8. tam blizu Divače, v Zelenem Gaju?

Adam Beyer
DJ Rush
Umek
Billy Nastay
Marco Bailey

This is not a dream this is Sindustry!
Se razume, da gre tja vsak, ki mu je techno vsaj malo všeč.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Gh0st ::

Raztur je biu in še bo. Sam pejmo!:P
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

O ja, kr fletno je blo ja... Edin da smo na bus čakal miljon let :)

Gh0st: sej kul, itak da ti nism nč zameru :) Se vidva u Rovinju, ne?

TribesMan ::

Vam povem kaj bo 30.8. tam blizu Divače, v Zelenem Gaju?

Adam Beyer
DJ Rush
Umek
Billy Nastay
Marco Bailey

This is not a dream this is Sindustry!


Koncno spet Rush v SLO. Je bil ze cajt, Bomo sigurno tam.

Get up, get up, get ip, get up, ..., Sit back down!
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Gh0st ::

Stallone: Greš v rovinj? No sj se vidmo pol, jest sam upam d bo kesh...:O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

ghostkop ::

pride kdo letos pogledat. Cyberfloor owna letos:D . Jst mogoče pridm, se še odločam

Stallone ::

Ma ja, jest tud še nevem, mal je prevoz problem...:\

snow ::

Grem.. grem.. na organsko kemijo drug teden ;(


Valkana.. o ja!! :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A pozna kdo DJ Tiesto?

Oddelek: Sedem umetnosti
343400 (2152) Volta
»

Zvrsti glasbe. Metal/Rock in pa Techno

Oddelek: Sedem umetnosti
296633 (5951) Tear_DR0P
»

Vsi mamo radi Psy in Goa Trance! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
806575 (5457) snow
»

Kateri komad ti zdele najbolj sede ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15711569 (9064) bodom
»

naj 15 pesmi

Oddelek: Sedem umetnosti
302257 (1603) fRiK0

Več podobnih tem