» »

HTC servis

HTC servis

Hexx ::

Pozdravljeni,

lastim si HTC G1, ki se mi je začel kvariti(vsak proces, ki ga zaženem, se sesuje). Zanima me na kateri servis ga lahko pošljem in kakšne cene popravila lahko pričakujem?

Hvala :)

Lonsarg ::

Če si kupil pri mobilnih operaterjih, sem slišal da se oni zlo potrudjo(imajo veze) in je bolje pri njih uveljavljat, kot direktno pri servisu, ki je za HTC tale:
http://www.toptime.si/content/view/16/5...

Pa vsaj factory reset moraš probat, preden neseš v servis, če še nisi, to odpravi 99% softwerskih napak:)

Pa še to, če si kupil v kakšnem Mobisvetu je dosti možno, da majo kakšne čudne garancije in lahko samo pri njih direktno uveljavljaš, pa pošljejo v Nemčijo al od kje jih majo. Mene so poklical, da so dobil ene dobra dva tedna po oddaji, sam zaradi padca mejhnega mi garancije ni upošteval tisti servis njihov svašta, ampak ni šlo za HTC, ampak sony erickson.

Hexx ::

Nisem kupil pri nobenem operaterju ampak preko prijatelja, tako da nažalost nimam nobene garancije. Bom probal factory reset. Kaj moram vse shranit preden to naredim?

Lonsarg ::

Factory reset se ti vse popolnoma izbriše na spominu od telefona, telefon je tak kot iz tovarne potem, SD kartica seveda ostane, tam maš najbrž kakšne slike. Če boš na servis nesu itak niti pod razno ne SD kartice notri, v dosti primerih ti jo bodo izgubili, zbrisali, itd.

Na samem telefonu maš pa tut marsikej shranjeno, ampak se skoraj vse, če imaš vklopljeno seveda, sihronizira z googlom, in ti torej ni treba ročno backupa delat. Sihronizirajo se kontakti, koledar. SMS in MMSi in logi klicev se pa ne in če jih hočeš ohraniti si inštaliraj MyBackupPro program, no še kak drug se najde, sem se ga ne spomnim, ta je plačljiv načeloma.

Hexx ::

Hvala :D

Hexx ::

Za backup aplikacij sem uporabil OnTheFly Backup če koga zanima :)

knesz ::

Moje izkušnje z Toptime:
nabavil sem HTC TP2 iz anglije in mi je crknil zaslon. Poslal na Toptime, da ocenijo strošek popravila, nakar mi odgovorijo naj pošljem račun. Poslal sem paypal izpisek in dobil aparat garancijsko popravljen.

lp

Bias ::

knesz je izjavil:

Moje izkušnje z Toptime:
nabavil sem HTC TP2 iz anglije in mi je crknil zaslon. Poslal na Toptime, da ocenijo strošek popravila, nakar mi odgovorijo naj pošljem račun. Poslal sem paypal izpisek in dobil aparat garancijsko popravljen.

lp


Ah, končno še ena firma ki ima urejeno EU garancijo! Velik plus za HTC.

sandi89 ::

kako dolgo pa si čakal? sam imam problem z tipko za volume na htc desire.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406104725 (53759) next3steps
»

Toptime servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
484795 (2755) papa962

Serviserji ne znajo telefona popraviti

Oddelek: Mobilne tehnologije
235246 (3022) OmegaBlue
»

HTC Desire X (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7515608 (8420) Anney
»

Mobitel, uveljavljanje garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5523176 (18994) Tilen

Več podobnih tem