» »

Sony Ericsson C510 - kako onemogočiti internet

Sony Ericsson C510 - kako onemogočiti internet

amigo_no1 ::

Za nekoga moram urediti, da na njegovem gsm-mu Sony Ericsson C510 (operater Mobitel, naročnina) internet ne bo delal, ker tega ne rabi niti pod razno.
V prvi vrsti mu gre na k, ker ima gsm zgoraj desno eno tipko, ki te direktno vrže na net (samodejno zaklepanje tipk ima vklopljeno, vendar mu še vedno uspe, da še preden se tipke zaklenejo, nehote (v žepu) pritisne na - in še kako drugo tipko potem).

tipka - (nad tipko C), zgoraj desno (območje tipkovnice)


Dobil sem telefon v roke, prebral priložena navodila, se igral skozi menije in nikjer ne najdem, kako bi lahko to uredil po mojih željah
+ onemogočil internet
+ nastavil neko drugo bližnjico za tipko -

Na pc z win xp sem namestil njihov Sony pc suite v6 ter njihov software_upgrader, da bi eventuelno povozil kretenski Mobitelov SW z originalnim, vendar včeraj nisem prišel mimo drugega koraka, kjer čarovnik pravi, da moraš aparat ugasniti, vzeti baterijo ven, jo dati nazaj, prižgati telefon, in potem tiščati tipko C ko ga povežeš z USB kablom (njihov sw upgrader na pc-ju je seveda še vedno zagnan).Mogoče zato, ker softver zazna da baterija ni polna nad 50% (je bila včeraj na 27%) .
Sony pc suite lahko uporabljam (telefon mode) normalno (sem naredil kopijo imenika).
  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave s telefonom Xperia Go (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
17438432 (25660) Vajenc
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6811837 (9096) Mesar
»

Najboljša baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
222476 (1850) jedateruk
»

Problem z mobitelom

Oddelek: Mobilne tehnologije
5720 (632) DeeCoy
»

w850i flash themes

Oddelek: Mobilne tehnologije
121434 (1215) ke ke

Več podobnih tem