» »

8800gt gpu-z

8800gt gpu-z

pozitron ::

se komu kdaj zgodi, da gpu-z javi čudne temprature, sicer pa normalne.

Primer: Imam referenčno kartico 8800gt, drugače temperature idle:53C load:73-75C (z accerero l2pro, v micro atx). 10 min furmarka pa nekje dobrih 80C . Ko grem igrat kak špil, pa na koncu, ko grem ven preverim max temp v gpu-z in včasih piše 199C, pa tudi 136C sem že videl.

Sem pa opazil to tudi pri prejšnji ati 5770, pri vddc temp. je isto včasih kar 199C kazal, drugače pa normalno

Nevem zdej a je senzor pokvarjen ali je gpu-z mal čuden.

Ima kdo podoben primer.

popster ::

Narobe ti kaže za moje pojme, sicer pa zakaj preverjaš temperaturo?

Riff ::

probaj RivaTunner al pa Pc Wizard drugače pa je men do zdaj gpu z zmeraj prav pokazal

pozitron ::

Sej bom probal z nvidia system monitor in logal temperaturo. Sam moram večkarat, ker gpu-z ni vedno javljal take abnormalne temp.

Popster: ker sem ravnokar menjal hladilnik (Kupil rabljeno 8800gt z stock coolerjem), zato tudi malo sprempljam temp.

LP

pozitron ::

Po parih poizkusih, zaenkrat z nvidia system monitor kaže normalno.

popster ::

Eko če hočeš ugotovit če je sistem stabilen lahko poizusiš pognat nekaj takega na recimo kak vroč avgustovski dan:)

gendale ::

dokler ti dela je čisto vseeno kake so temperature
pač bo kartica delala par let manj kot na nižjih, ampak a dejansko misliš met 8800gt še 10 let?

če bi ble pa temperature tako visoke, da bi ti kartico poškodovale na kratek rok, bi se ti pa itak sesuvalo v špilih, kazalo artefakte, ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako priklopiti grafično asus r9 270

Oddelek: Pomoč in nasveti
192154 (1802) Seljak
»

[w7x64] Nvidia Control Panel, spet problemi

Oddelek: Zvok in slika
111087 (1000) Jst
»

Vista x64 in Nvidiini driverji

Oddelek: Zvok in slika
352052 (1082) Senitel
»

9800GTX+ ima 127 stopinj

Oddelek: Strojna oprema
71039 (858) _GiZmO_
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje nVidia grafičnih kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
539427 (7711) jebesemeni

Več podobnih tem