» »

kabel za polnjenje-laptop

kabel za polnjenje-laptop

bigbada ::

Imam en problem. Kabel za polniti laptop sem pred nedavnim kupil, vendar sedaj mi kar noče več polniti.. kot da ne bi imelo kontatka al kaj jaz vem kaj.. recimo če je kabel vodoravno z laptopom ga polni če pa visi dol pa ne.. oz odvisno od polozaja.. na enih sveti lučka na enih pa ne... kaj je to kabel zjebani ?
se da to kako popraviti, brez da novega kupis? jao pa sem dal 40€ za to sranje pred 1 mesecem, zdaj pa kar nekaj zajebavle.
  • spremenilo: bigbada ()

Šimpanz ::

Kabel stane 4 eur. Če pa je šel napajalnik pač uveljavljaj garancijo.

bigbada ::

dvomim da kabel stane 4EUR. ker ko sem jaz novega kupil sem dal 40EUR..

#000000 ::

Kabel je samo kabel, napajalnik je pa napajalnik in vanj vštekaš kabel, nisem pa še sreču kabla ki bi bil 40 evrov. LP

bigbada ::

ja ko sem jaz kupil je bil 40EUR kupil pa sem takega kot sem ze imel vcasih torej činč pol kabel ki ga daš v adapter na drugi strani pa kabel ven ki ga daš v vtičnico. 40EUR
100%

matobeli ::

očitno si že sam ugotovil da je kabel zjeban, nekje je slab stik, ponavadi pri kakršnikolih kontaktih, pri stiku kabla in napajalca, ponavadi tam kjer se največ pregiba. lahko pa da je tudi kje na sredini če si ga preveč narazen vleku ali pa s čim priprl. poglej vse kontakte kaj pravijo in poglej kabel po celotni dolžini če ima kakšne nepravilnosti (odstopanja od fabriškega), tudi če je na 2mm dolžine samo malenkost tanjši lahko to pomeni da se je tam pretrgal.

lahko pa je tudi slab stik v vtičnici na leptopu, vendar je to manj verjetno.

kako popraviš? brez spajkanja težko in glede na to, da to sprašuješ nisi štromar lahko nažalost kupiš kar novega oziroma ga daš komu za popravit ki to zna. so pa danes univerzalni oziroma neoriginalni kabli z napajalcem (načeloma je napajalec -tisti kvaderček, ponavadi črn najdražji) in vsemi stvarmi vred že cenejši.

#000000 ::

Jest ne zastopim kaj bi rad povedal, sem pa videl že vse sorte polnilcev in kablovja, dej povej kakšen prenosnik sploh imaš ali pa nalepi slikce sem gor kaj te matra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vezava vtičnic (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6722426 (8936) tony1
»

5x1.5 za vticnico in luc (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9918536 (17019) negotiator
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12535435 (29520) shadeX
»

V pripravi enotni standard za polnilce prenosnih računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
9727436 (24534) Limit-sky
»

Xbox 360 Elite ali Xbox 360 Arcade

Oddelek: Konzole
232511 (2042) PARTyZAN

Več podobnih tem