» »

Gonilniki hp??

Gonilniki hp??

seba123 ::

Pozdravljeni

zanima me, kje lahko dobim gonilnike za prenosnik HP dv 6000 za zvočno kartico za XP-je
na uradni strani HP-ja jih ni (so samo za VIsto)

Najlepše hvala za pomoč

Lp

Matej_K ::

Tu izbereš točni model ki ga imaš
LINK1

izbereš operacijski sistem in dobiš vse driverje za tvoj prenosnik


Nprimer pri HP Pavilion dv6000 CTO Notebook PC
LINK2 takoj vidiš audio driverje
... .. .

Gregor P ::

... moje izkušnje s HP-ji so take (razen seveda, če nisem vse skupaj sam namestil), da mi delajo samo HP "predelani" gonilniki, ki so na njihovi strani (vidim, da je Matej_K že podal povezave:) ) ponavadi v zamudi z najnovejšimi originalnimi.

Prebral pa sem tudi naslednje:

"i chatted wit HP help desk and they gave me the right links to download the needed drivers, the reason i couldn't find them anywhere is because the laptop "should" only work using Vista." ( Vir)

No upam, da jih boš našel na podanih povezavah, sicer pa katero zvočno kartico pa uporablja tvoj model? Morda imajo rešitev na strani proizvajalca kartice?!? Morda najdeš podoben HP model z identično zvočno kartico in lahko uporabiš iste gonilnike za XP-je ;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

seba123 ::

pozdravljeni

vse te gonilnike na strani HP sem že preveril, pa noben ni pravi za XP (kje naj pogledam katero zvočno imam-znamka?)

očitno bom moral naložit Visto;(

Hvala za nasvete

Lp

tomos ::

pozdrav. doma imam hp deskjet f2200. priloženi driverji na cd-ju ne podpirajo windows 7. zato sem želel stvar potegniti z te strani: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...
no tudi če se registriram mi ne gre da bi dal downloadat. če izberem recimo F2210 pa mi ponudi cel kup driverjev za različne sisteme. kako naj jaz dobim zdaj driverje za tiskalnik če ravno pri mojem ni nič da bi dol potegnil.
lep pozdrav

tomos ::

tomos je izjavil:

pozdrav. doma imam hp deskjet f2200. priloženi driverji na cd-ju ne podpirajo windows 7. zato sem želel stvar potegniti z te strani: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...
no tudi če se registriram mi ne gre da bi dal downloadat. če izberem recimo F2210 pa mi ponudi cel kup driverjev za različne sisteme. kako naj jaz dobim zdaj driverje za tiskalnik če ravno pri mojem ni nič da bi dol potegnil.
lep pozdrav

edit: kaj mogoče obstajajo kaki univerzalni driverji ali kaj podobnega?
edit 2: sedaj dol vlečem tole pa me zanima če je ok?
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomos ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starejsi HP LaserJeti in Windows 7 = no go

Oddelek: Pomoč in nasveti
92973 (2470) dbokal
»

neuspešno hp flashanje

Oddelek: Strojna oprema
71071 (859) 333333
»

Težave z driverji za matično ploščo od prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
61010 (976) ant
»

HP 5L driver

Oddelek: Strojna oprema
51091 (999) Blond
»

NUJNO! hp nx 7400 Sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162114 (1870) DOOM_er

Več podobnih tem