» »

GTA3 (misija DECOY) ???

GTA3 (misija DECOY) ???

bicikl ::

pri Donaldu misija decoj, kjer moreš nek oklepni tovornjak odpeljat stran od skladišča in "pobegnt" kiflcem. jst grem s tem tovornjakom celo v 1. mesto pa nč?! kwa je treba narest? :(

lp

freejack ::

Poanta je, da se odpelješ dovolj daleč stran in te v danem času policaji ne smejo dobit (beri: aretirat), niti ti avta totalka razbit, niti ga ne smeš zapustit. Jst sn naredil tko, da sem se skoz po tunelu vozil, dokler ni čas minil, potem pa,.. opravljena misija. Lahk se pa kam v kako ulico zavlečeš, da ne morejo do tebe, pa sam čakaš, seveda moraš bit pa dovolj stran od tistega skladišča.

the_unborn ::

Malo se vozi po tistih klancih gor in dol ter obcuduj ubijajoce se policaje, glej da te ne bo helikopter streljal

speed machine ::

Najbolj simple pa je da se odpelješ do letališča pa se furaš gor pa dol.8-) 8-) 8-)

[-=Jaka=-] ::

ma najbols je da nekam pobegnes pols e pa nekam u eno ulco skrijes kjer te noben ne bo najdu,in pocakas da un cajt mine in to je to,krtiticno je pa na zacetku kse usi u tebe zaletavajo to mors pa pac prezivet :>

.smidge. ::

A lahko kar tukej prasam da ne bom odpiral novega topica!
Kako sete naredil uno misijo od Yakuze ko maras razbijat neke kolumbijske stacune kjer prodajajo droge
Meni spljoh ne rata mi zmanka casa, kblodim po celem Lyberty citiju ko jih iscem;(

MaX ::

najprej poišč štacune, pol jih pa razbijaj.

the_unborn ::

V prvem mestu sta dve stacuni, ena je pred vhodom v pristanisce, druga pa na vrhu hriba pri Salvatoreju.
V tretjem mestu sta tudi dve, ena je na letaliscu pri vhodu za podzemno, duga pa blizu bolnice na vrhu hriba v Pike Creeku.
Tiste v drugem mestu pa sem pozabil, vem da je ena v parku, druga blizu Donaldove stavbe, dve sta na poti od parka proti Donaldu, pa mislim da je se ena nekje.

.smidge. ::

Ok hvala vama ampak sem pa prsu spod dezja pod kap


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250493 (15096) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137295 (33536) Sandi1987
»

Mafia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706401 (3908) gappee
»

GTA3... in za nagrado dobiš gajbo Laškega/fruteka! ;)

Oddelek: Igre
352723 (1839) Kaboom
»

Operation Flashpiont težava!

Oddelek: Igre
471640 (1094) Binji

Več podobnih tem