» »

Prošnja za popravni izpit

Prošnja za popravni izpit

iHruska ::

Danes sem na žalost ''pado'' pri popravnem izpitu iz matematike. Profesorica je rekla naj napišem prošnjo in jo oddam jutri. Zanima me, če ima kdo že izkušnje s tem kak se lotit te prošnje (kaj naj napišem?)? Ta prošnja naj bi mi omogočila, da bi imel še eno možnost da popravim oceno in se lahko vpišem v 3. letnik. Hvala za odgovore oz. za pomoč!


Lp

PacificBlue ::

Ta prošnja naj bi mi omogočila, da bi imel še eno možnost da popravim oceno in se lahko vpišem v 3. letnik.


Fajn bi bilo da si zrihtas kaksno zdravnisko potrdilo, da si bil kao bolan..tako bos imel dosti vecjo moznost za 3. rok.

Temu primerno potem napisi tudi prosnjo in dodaj zdravnisko potrdilo.

49106 ::

Niti ni potrebno zdravniškega potrdila, dovolj je tehten razlog ampak res tehten. Če je zdravstvene narave, potem potrdilo rabiš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

iHruska ::

A mi lahko kdo lepo prosim samo nekakšen začetek ali pa kaj napiše nadaljevat bom že sam ... Skrbi me najbolj kako bi začel. Dejansko hodim na šolo, ki ima cca 120-150 dijakov in sem prva generacija ssi(strojni tehnik) pa profesorji nam dosti gredo ''na roke'' tako, da nebi rabil zdravniško potrdilo saj si ga tudi zrihtat nikjer ne morem. Kot sem že rekel ne vem oz. ne znam začeti. Če imate kakšno idejo ali pa kaj prosim če se razpišete družba. Hvala Vam za vaš trud in pomoč! :)


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iHruska ()

sidd ::

Google for uradna prošnja ...

add1:

PRIMER:
Občina Gorišnica
Gorišnica 83a
2272 Gorišnica
Gorišnica, 3. 4. 2000
Zavod RS za varstvo narave
OE Maribor
Pobreška c. 20
2000 Maribor

PROŠNJA ZA ZAČETEK POSTOPKA ZA DODELITEV STATUSA KRAJINSKEGA
PARKA DOLINI ROGATNICE

Spoštovani!

Kot pravnomočni lastniki zemljišč ob Zgornjerogatniški dolini vlagamo prošnjo in vlogo za
začetek postopka za razglasitev navedenega območja za krajinski park.
Zgornja dolina Rogatnice namreč izpolnjuje vse kriterije, navedene v Zakonu o naravnih parkih. Obsega 12 km2, razteza pa se od izvira Rogatnice v 1,5 km širokem pasu na obeh bregovih do kraja Dobrina. Je zaokrožena okoljska celota brez stalnih človeških naselbin, kar ji je omogočilo, da sta se njen naravni biotop in naravna biocenozo ohranila skozi stoletja.
V dolini Rogatnice po strokovnem mnenju botanikov in zoologov ljubljanske Agencije RS za okolje namreč najdemo nekatere zelo redke živalske in rastlinske vrste: modro peruniko, rdeči svišč, obrečni terpotec, panonskega metulja, rjavega škržata in še bi lahko naštevali. Naravni habitat te doline je namreč nekaj posebnega zaradi svojo lege: dolina leži na nadmorski višini med 320 in 410 m, medtem ko jo na obeh bregovih strmo omejujejo haloški hribi do višine 540 m. Zaradi zaprtosti doline je tu temperatura skoraj ves čas za 2 do 3?C nižja kot v okolici, pogosto prihaja do temperaturne inverzije, zaradi reke pa je vlaga visoka, pogosto tudi 90 %.
Prepričani smo, da bi bila velika škoda ko bi ne razglasili takega območja za krajinski park in ga s tem vsaj delno zaščitili pred širitvijo počitniških vikendov. Razglasitev krajinskega parka bi bila tudi odlična turistična priložnost in promocija občine Gorišnica, saj bi v parku uredili informacijsko pisarno in vodene strokovne oglede, kar bi odprlo tudi nova delovna mesta.

V upanju na ugodno rešitev vloge Vas lepo pozdravljamo.
Darja Čož
županja
[podpis]
Priloge:
- vloga na obrazcu DZS 1,98/6
- kopija zemljiškoknjižnega izpiska o lastništvu parcel ob zgornji dolini Rogatnice
- strokovno mnenje botanikov in zoologov Agencije RS za okolje
- specialka navedenega območja


add2:
st mi ne pusti izvorne oblike.....pogooglaj za obliko, je podobna tej.

lp
no idea for signature
signed
I

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sidd ()

iHruska ::

Jas sem študiral, da bi napisal, da sem delal v Nemčiji in da mi je pač to delo vzelo veliko časa, kar se posledično nisem mogel dovolj učiti saj sem začel zbirati denar za maturanca... Mislite da bi to palilo?

bluefish ::

Manj nakladaš, bolje bo.

iHruska ::

A ima kdo kakšno idejo kaj bi še lahko napisal da bi zvenelo bolj ''normalno'' ?

49106 ::

iHruska je izjavil:

Jas sem študiral, da bi napisal, da sem delal v Nemčiji in da mi je pač to delo vzelo veliko časa, kar se posledično nisem mogel dovolj učiti saj sem začel zbirati denar za maturanca... Mislite da bi to palilo?

V poštev pridejo zradvstvene težave, smrt v družini,... drugače ti nebodo kar tako dali 3 rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

iHruska ::

Ah smrti si ne morem kar tako izmisliti. Zdravniško potrdilo pa tudi ne morem nikjer dobiti. Še kakšna ideja prosim?


Lp

49106 ::

Morda ti ga da tvoja osebna zdravnica

iHruska ::

Poanta je o tem, da je teden nazaj umrla in nimam osebnega zdravnika trenutno oz. se nisem še nikomur prijavil... Še ima kdo kakšno idejo prosim???

Lp

steev ::

Potem pa reci, da si bil bolan, vendar pa ne moreš dobiti opravičila, ker ti je zdravnica umrla.
:|

iHruska ::

Sem mislil, da se boste bolj razpisali... :) Bom že nekaj napisal, da bo ok. Hvala za pomoč!


Lp

sidd ::

Jah, ne more človek namest tebe pisat vsebine. Dobil si layout uradne prošnje, tisto vsebino boš pa že načaral! :)
no idea for signature
signed
I

iHruska ::

Ne fora je v tem da dejansko nevem kako začet sem nekaj že napisal pa bom jutri zjutraj profesorja vprašal če je ok ali bi on kaj dodal mamo enga ko vedno pomaga. Držte pesti jutri zame! Hvala vam!



Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Zanimiva predavanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
89106702 (2538) BigBangStar
»

V katero slovensko regijo bi šli živet? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11016901 (12405) zobnik
»

Kam v Sloveniji povabiti drago?

Oddelek: Loža
152495 (2103) nejcek74
»

Kam na enodnevni izlet?

Oddelek: Loža
3962764 (17794) JayKay
»

SMETIŠČNA problematika na Gorenjskem

Oddelek: Problemi človeštva
392427 (2427) kopernik

Več podobnih tem