» »

Formatiranje

Formatiranje

Pretorijanec ::

Glih sm si gor nalozu Win ME in ugotovu, da so eno sr****! Zdej jih hocm dubit dol. Sam ne gre!;((
V DOS itak ne morm prit, ker Win ME to ne dopusca. Torej kako sformatiram disk? Sm ze probu F8 pr uklopu sam ni moznosti za it u DOS. KVA nardim?

Loki ::

Zagonska disketa (od win 98) alpa CD od Winsev 2000 pa format c:

I left my wallet in El Segundo

Pretorijanec ::

Sm ze probu, pa noce delat. Ce dam na start comp without CD support pa napism format c: napise Bad command or file name al neki tazga.

tropinovec ::

zadegaj zagonsko disketo od win98 v računalo, ga resetiraj in boš prišel v stari dobri DOS :D

tropinovec ::

še enkrat jaz: medtem, ko sem pisal je roberto že napisal moje misli...;((

Pretorijanec ::

Ja, sej vem to. Sam ne dela! Napism format c: pa mi redce Bad command or file name!

tropinovec ::

torej pomeni, da nimaš tega ukaza!
kaj če bi probal format.exe skopirat iz windows/system na disketo in ga potem ko boš v dosu skopiraj na disk ter zaženi:8)

wind ::

V dosu napisi: path=c:\windows\command
In potem format c:

Pretorijanec ::

wind: ne dela. Sam se pa neki spremeni. Ydej mi napise incorrect MS-DOS version. A ma se kdo kksn predlog? Al pa ce iz tega nadaljujemo. Thx za pomoc dosedaj pa u prihodnje! Ne vem kva bi brez vas!:D

wind ::

naredi novo sistemsko disketo. Pojdi v winME v dos in napisi: format a: /s.
Vstavi to sistemsko, napisi path=c:\windows\command
in potem format c:

TESKAn ::

Beh...FDISK - aj disk, pol bo delal, po moje.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Han ::

Zakaj bi se clouk matru z zagonsko disketo, ce lahko spremeni boot zaporedje v biosu in pozene masino s CDja. Sledi skok na recimo D:\Win9x in format c:
No, pogoj je seveda WinME bootable CD. :D

srale ::

če butaš sistem z disketo (tudi me-preverjeno) ni nobenih težau..pa preberi postopek..ne samo pritiskat..c disk ti spremeni v d..tko da ne bo začetniških težau...

pa veliko sreče..

AlchemY ::

jaz sem podobne tezave resil z namestitveno disketo za win98 (ne zagonsko ali startup), zadeva je zlata vredna, dobil sem je pa ne enem rac servisu, preizkusena je ze na vseh win sistemih in dela super.

AlchemY ::

a ja, to je tista disketa, ki je uporabis, ce instaliras win98/me na popolnoma nov racunalnik s nesformatiranim diskom

Paramedic ::

Şe pravi da ne dela tako: v biosu daš a: za prvo, kjer nej pogleda; potem daš not zagonsko; resetiraš; izbereš s cd al pa brez support; napišeš al pa ; če ne dela format pol tut fdisk ne bi smel
End transmission.

Pretorijanec ::

Mi je uspel. Sm naredu zagonsko disketo, sou u DOS in sformatiru disk. Sam zdej mi pa graficna neki steka. Mam ATI Rage Fury MAXX in ko pride u Win-se mi vedno zmrzne na istm mestu. Sm ze probu najnuvejse driverje,... Pa ne dela. Najbol glupo je to, da moram za usake driverje za katere ugotovim, da ne delajo (usi do zdej) sformatirat CEU disk.

rookie ::

A ?A to ti je zdej zacel delat ?Probi dat cist origial vozace gor !Mogoce imas kako virus!Dj mal opis tvoj storj smrti !:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

gunner ::

cez win98se jih ni

tejo ::

A da ne? Probi win2k!

Can ::

Čemu formatiraš D.? V varnem zagonu zbriši grafikuljo in probaj kak drug driver! Lahko probaš tudi z različnimi resolucijami!

Pretorijanec ::

Can: sej ves, mal pa tut vem o compih! Sm ze probu! Sam noce uninstalirat driverjeu. Ampak sej je cist nepomembn ker MI JE USPEL POPRAUT PROBLEM!!! Slo je za neujemnje plate in kartice. Use kar je blo treba nardit, je blo dobit ta najnovejse 4in1 in jih nastimat, da kartica ni na turbo ampak na standard. Cist easy.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

od 160gb diska prikaže le 32, prvo mi je v partition magic prikazalo 160...

Oddelek: Strojna oprema
201845 (1521) sirotka
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282001 (1636) kerrigh
»

instaliranje windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
141941 (1779) Cokolesnik
»

Sistem je blokiran!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131194 (1023) Space Surfer
»

Kako ?!!?!?!?!??!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161072 (825) cahahopie

Več podobnih tem