» »

Kako ?!!?!?!?!??!?!

Kako ?!!?!?!?!??!?!

cahahopie ::

Kako naj formatiram disk, če mam inštalirane Windows ME ???!!!
Sploh ne morem priti v 8 bitni DOS... sploh ne morem!
Ko na začetku stisnem F8 se mi za izbiro pokažejo samo opcije "Navadno", "Z dnevnikom BOOTLOG", "Potrjevanje korakov" in "Varni način" ... in nič drugega!!!!! HALOO????!?!??!
Kako naj zdaj disk formatiram?? Če pa zaženeš DOS iz Windowsov pa tako in tako ne moreš formatirati, ker ti javi, da je disk že v uporabi.
HILFEEEE!!!! POMOČ!!! ŠE DANES!!! HITRO!!!!!

asPeteR ::

Zagonska disketa,...si že pomislil na to?

Uporabi kakšno od win98 NE winME!

Lep format!:D

Paramedic ::

Men se zdi, da od winME tut dela. Js tisto uporabljam pa dela...
End transmission.

asPeteR ::

Ne bi smela!8-)

cahahopie ::

Zagonska pa zagonska.... KAKO???
Malo opište posotopek... nekaj sem že poskušo pa nič...
Kako priti v 8 bitni DOS??? Brez, da bi bil v Winsih???
Pomogajteeeeee......

cahahopie ::

KAKO???!!!!! Opišite postopek!
Moram priti v 8 bitni DOS, brez da bi laufal Winsi, drugač ne morem formatirat.
NUJNO!!! Hilfeeee...:O

webcreator ::

Veš ka nared. Pejd v bios, naštimi ATAPI CDROM za primary boot device, vrž notr CDrom od winsov (če maš orig. seveda), pol pa tam pejd v dos ...
VOILA (that's french) >:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

badboy ::

ce pa hoces pa lahko naredis sistemsko disketo pod nadzorna plosca/dodaj-odstrani programe imas jezicek za sistemsko disketo pa das not disketo in to je to..

pa ne pozabi da moras imeti v biosu nastimano kot prvi boot disketo in ne HDD !

lahko pa seveda zazenes tudi cd z windowsi kot je napisal nekdo pred mano, pol pa ko se zazene cd izberes "zagon brez ali z podporo za cd-rom pogone" in to je to:)
info@badboy.bihosting.com

badboy ::

aja..

pa verjetno ti ne bo delal ukaz format c: .....vsaj pri meni ni ko se formatiral
najbolje da si ga se dodatno skopirasa na disketo, je pa v direktoriju windows\command\format.exe
info@badboy.bihosting.com

cahahopie ::

Jao! Kak so WinME v dreku! Win98 so 10000000x bolji. Zopet na lepem starem.... domačem.... frišnem.... na starih dobrih 98....

Cosmo ::

pa btw....dos ni 8bitn, je 16 bitn:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Kriko ::

Ne kompliciraj ampak uporabi zagobsko diketo od WinME ali Win98 ter ko vpraša odgovori z ali brez pomoči CD-ja ker je vseeno, in ko prideš v A:\ napiši format C: in odgovori z da in se mora formatirat!!!!

cahahopie ::

ja, ja .... malo morgen... DOS je 8 biten! Windowsi 95 so bli 16 bitni in v 32 bitni različici...;((
Zdaj pa k drugi težavi....
Imam sveže naložene Windowse98... potem pa sem inštaliru čez Office 2000 pro angleški in zraven še IE 5.. torej zdaj imam IE angleški. Zdaj pa se mi pojavljajo neke težave....
Ko izhajam iz računalnika... pride samo do "Računalnik se pripravlja na izklop"... nekaj tekšnega... ne pride do "Sedaj lahko ugasnete računalnik" ... Explorer včasih zmrzne... pa še miška mi včasih posten mrtva .. potem pa jo samo ponovno vklopim... pa ta spet deluje...
WHAT'S THE PROBLEM?!??!;((

cahahopie ::

A mi lahko prosim odgovorite na predzadmnjo moje vprašanje???? NUJNO!!! Te težave mam pa zdaj, ko mam naložene Win98... torej... da miška včasih zmrzne.. pa jo ponovno vklopim pa spet dela. Črke v Explorerju so vse Italci napisane (torej poševne)... KAJ JE TO?? KAKO TO REŠITI... brez ponovne namestitve Winsow... ker to vzame preveč časa in živcev..

Kriko ::

Če imaš overclockano najprej vrni nazaj in poglrj če se bo še dogajalo.

Cosmo ::

cahahopie: da te malo razsvetlim...ms-dos je 16 bitn os in samo 16 bitn os :>. 95,98,ME ga majo noter ker niso popolnoma 32 bitne ampak 16 in 32 bitne. NTji,2000,XP pa nimajo vec dosa ampak se samo konzolo ker SO 32bitni OSi.

Tak za info..:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

cahahopie ::

Mene ne zanima zdaj al je 8 ali 16 ali 32 biten, itd...
Mene bolj zanima drugo zastavljeno vprašanje,.... Te moje težavce...
Sicer sem zopet (tretjič od takrat, ko sem dobu comp.) inštaliru Winse... Windowse 98 (te sem drugič... prvič sem mel drikaste WinME)...
Za... zdaj še dela normaln. Razn, je pr inštalaciji zvočne imel majhno težavo DVD ROM (pioneer 106S reža), ker mi ni hotel izpljuniti CDja... in ko ga je ... je bil vroč.
Ko sem pa šel na inštalacijo garfične je blo sprva vse ok, ko pa sem povečal nato rsolucijo na 1024x786x32.. in ko sem hotel restartati Windowse... mi je prišlo samo do "Računalnik se pripravlja na izkop" in ni hotel avtomatsko restartat... razn da sem stisnil slavno tipko Reset. Nato.. sem spremenil na 1024x786x16 pa je blo vse normaln... potem pa sem še enkrat na 1024x786x32 je blo pa tud vse normaln.:\
No to so blili ti problemi.......... do sedaj. Moram še samo inštalirati Office premuim editon angleški in še cel kup programov... če bo zopet težave.... bom spet pisal... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

winME ne zažene setupa

Oddelek: Pomoč in nasveti
121098 (938) tropinovec
»

NTswitch - ima kdo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161459 (1250) CaqKa
»

nalganje win 95

Oddelek: Pomoč in nasveti
7961 (853) moby-dick
»

Bootable Floppy? Kako?????????'

Oddelek: Pomoč in nasveti
121541 (1440) R@C@
»

Formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211545 (1352) Pretorijanec

Več podobnih tem