» »

Zanima me sledeče ?

Zanima me sledeče ?

boysta ::

Imam računalnik na njem pa integrirano zvočno kartico ,ki ima možnost digitalnega izhoda S/PDIF potrebujem pa kompunento ki dekodira in ojača signal saj bi zadevo priklopil dalje na aktivni računalniški zvočnik 5.1 sistem..Sedaj imam vse analogno na banane iz računalnika v Aktivni subwofer sistem..
Vprašujem zato ker prostorski zvok ni zadovoljiv saj moji aktivni zvočniki ne dekodirajo signala DTS,dolby pro logic,in dolby pro logic 2...V trgovinah mi pravijo da nimam pravega surround sistema ? katera kompunenta cenovno ugodna bi rešila to težavo ? (v mislih imam Blue Ray DVD player ki ima predojačevalec in izhode za analogni ojačevalec na banane ?

KoMar- ::

Za naslednjič: tak naslov teme ni sprejemljiv.

KTr1sk ::

Jaz prodam

slika nastavitev zvoka


in potem je vedno napis na recieverju DOLBY DIGITAL ko imam na na S/PDIF

kakšno zvočno imaš zdaj in kako boš imel priklopljeno?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

boysta ::

KTr1sk je izjavil:

Jaz prodam

slika nastavitev zvoka


in potem je vedno napis na recieverju DOLBY DIGITAL ko imam na na S/PDIF

kakšno zvočno imaš zdaj in kako boš imel priklopljeno?


Zvočna je že integrirana v računalniku oz Na Gigabyte matični plošči avdio codec je realtek ima pa polno podporo S/PIDIF priklopa kar pomeni
da me zanima še samo tvoja komponenta RECIVERJA in koliko me takšna kompunenta košta ?

KTr1sk ::

Moja komponenta je Yamaha rx-v350 je že starejša, ampak verjetno deluje na vseh recieverjih ki imajo dolby digital podporo preko optike, kaj pa imaš ti?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Scorpia ::

On ima vse priklopljeno analogno iz računalnika na sistem. Zvočniki niso krivi ker ne prekodirajo in ne morejo ker je vse analogno. Ti moreš imeti ustrezen player in kodeke, da ti sam računalnik dekodira DTS, DD in ti pošlje zvočnikom. Ne rabiš nobeno umesno enoto da ti dekodira, če lahko na računalniku. Imaš dosti o tem napisan tukaj na forumu.
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455210 (3525) jRk0
»

S/PDIF out samo 2.0 zvok namesto 2.1 (subw. ne dela)

Oddelek: Zvok in slika
142336 (1873) Zako
»

Recevier in digitalni prenos ( spdif )

Oddelek: Zvok in slika
91474 (1318) MaX
»

[Hi-Fi] - DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537600 (6355) gumby
»

PC to HI-FI

Oddelek: Zvok in slika
81263 (1076) gumby

Več podobnih tem