» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
41 / 42
»»

Jerry000 ::

sej vem kje gledat, nevem pa kok časa to traja in ali je to usak dan ob isti uri

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Jerry000 ::

Rias Gremory je izjavil:

http://worlds.lolesports.com/en_GB/worl...

Glede na to da je to v GB času, ali so oni 1h za nami al pred nami? (ne da se mi googlat sorry). Tolk da vem kdaj gledat točno

Rias Gremory ::

Oni so 1h za nami. Torej vsem časom v urniku dodaš 1h.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Očitno so za EU west povsod isti časi? Meni kaže na http://www.twitch.tv/riotgames da se začne čez 10min.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Jap, sem imel prav. Se je začelo ravnokar.
GREMO! http://www.twitch.tv/riotgames
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

tt2 ::

korenje3 ::

za 1. mesto svetovnega prvenstva pa namenijo samo 1 mio eur...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

tt2 ::

korenje3 je izjavil:

za 1. mesto svetovnega prvenstva pa namenijo samo 1 mio eur...

Namenijo denar za druge stvari. Itak pa igralci precej več zaslužijo s sponzorji, kot pa če bi zmagali svetovno.

Jerry000 ::

Nisem ravno se veliko poglobil/bral, mi lahko en razloži kaj je Hextech Crafting in kako gobiti te geme za nov annie skin? In kako to sploh deluje? In ja, nisem že nekaj časa igral LOL

St235 ::

V bistvu špilaš normla/ranked in dobivaš XP za posamezne characterje in s tem random iteme za crafting.

Jerry000 ::

Kako redka je potem ta annie hextech skin?

dolenc ::

Jst nisem še nbene vidu, zdej jo bodo pa verjetno vsi mel :)

IcyFox ::

Pozdrav, mene pa zanima za kaj mi League lagga pri 60fps? Vsi pravijo, kako je 60 fps dovolj za igranje, a pri meni se slika zelo čudno obnaša, kot da bi imel 30 fps. Monitor imam 60hz, tako da to ni težava. Če dam pri FPSu uncapped, mi pri 144fps lepo teče...

Insan3Lik3 ::

IcyFox je izjavil:

Pozdrav, mene pa zanima za kaj mi League lagga pri 60fps? Vsi pravijo, kako je 60 fps dovolj za igranje, a pri meni se slika zelo čudno obnaša, kot da bi imel 30 fps. Monitor imam 60hz, tako da to ni težava. Če dam pri FPSu uncapped, mi pri 144fps lepo teče...


pusti uncapped, ni razloga da imas omejeno na 60fps
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Jerry000 ::

meni je ravno pri uncapped štekalo tko kot je kotnikvid57 zapisal. Potem sem pa omejil na 60fps, je pa tekoče delalo...ravno obratno :D

IcyFox ::

Insan3Lik3 je izjavil:

IcyFox je izjavil:

Pozdrav, mene pa zanima za kaj mi League lagga pri 60fps? Vsi pravijo, kako je 60 fps dovolj za igranje, a pri meni se slika zelo čudno obnaša, kot da bi imel 30 fps. Monitor imam 60hz, tako da to ni težava. Če dam pri FPSu uncapped, mi pri 144fps lepo teče...


pusti uncapped, ni razloga da imas omejeno na 60fps

Je razlog, ne morem poganjati OBS če imam na več kot 60fps

6151 ::

Kaj v OBS ti to omejuje? Jaz streamam in snemam vedno z uncapped FPS in deluje brez problema
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

IcyFox ::

Nimam dovolj dobrega računalnika...

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Cruz ::

Slovenec Mikyx, ki igra za Splyce, je v finalu playoff-ov. Pomoje največji slovenski dosežek v e-sportu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Poldi112 ::

Zanimivo, nisem vedel da je slovenec. Škoda samo, da ga bo v finalu nabutal hrvat :).

Michael Mehle? Priseljen, ali je bila zgolj mama navihana?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Cruz ::

Hehe, to pa bomo še videli. :) Sicer je res, da so favoriti G2, ampak vseeno. Haha to pa nevem, ga ne poznam. Sem pa že igral z njim, ko se mi je še dalo spammati soloq. Nisem si pa mislil, da bodo tako dobri. Zanimivo, da še ni imel kakšnega intervjuja. Je pa tudi res, da ljudem dol visi za e-sport v Slo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Poldi112 ::

No, saj meni tudi. Pogledal sem pol ene tekme Splyce vs H2K, pa je bil bolj dolgčas. Za razliko od us, kjer je Huni ravno igral riven.

Vseeno pa bi morali brez težav napolniti kakšen lokal, če bi imeli finale na platnu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

tt2 ::

Cruz je izjavil:

Je pa tudi res, da ljudem dol visi za e-sport v Slo.

Če smo pa tako majhni. Get it :D :D :D.

Cruz ::

Poldi112 je izjavil:

No, saj meni tudi. Pogledal sem pol ene tekme Splyce vs H2K, pa je bil bolj dolgčas. Za razliko od us, kjer je Huni ravno igral riven.

Vseeno pa bi morali brez težav napolniti kakšen lokal, če bi imeli finale na platnu.


No, saj tudi jaz nisem neki hardcore navdušenec, tu pa tam kaj pogledam, bolj zaradi njega... ampak je vseeno nek dosežek za nas. Ja NALCS je bolj zanimiv za gledanje. Kolega z Ljubljane mi je povedal, da je bilo dosti ljudi, ko se je prenašal finale Worldsov lani v nekem lokalu.

tt2 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Je pa tudi res, da ljudem dol visi za e-sport v Slo.

Če smo pa tako majhni. Get it :D :D :D.


Hehe. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

tt2 ::

https://esports.yahoo.com/league-of-leg...
Pa se mi je zdelo, da število igralcev že upada.

Jerry000 ::

Ma kaki :). LOL, WOW, DOTA, CS,...to so pomoje big games.

tt2 ::

Beh, sem pozabil dodati, da sem mislil na LOL, ki bi naj imel že kao 100mio mesečnih igralcev. :D

Cruz ::

Brazilci čedalje bolj prevladujejo v gamerski sceni. V CS:GO so že med najbolj popularnimi, pa tudi v League of Legendsu vsako leto naraščajo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Poldi112 ::

A daš par primerov (v lol)?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Halfdead987 ::

Brazilci v LoLu? Smeh.

Cruz ::

Pač dobri res niso, jih pa je ogromno, ki jih igra. Pač veliko folka igra v Braziliji, tako sem mislil. Pa tudi pare se vsako leto bolj obračajo v njihovem LCS-u. Tudi par iz EU je šlo tja igrat.

Evo, Brazilci zmagali najboljšo kitajsko ekipo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Jerry000 ::

Da obudim malo temo. Včeri je padla kratka debata/dvom glede rankinga. Če si v ranked (si izmišljujem) najvišji rank dosegel gold 3, potem pa padeš na silver 2, a se na koncu sezone upošteva gold 3 ali trenuten rank?

Twixz ::

Trenuten rank, what the hell :)

Jerry000 ::

Hm...potem pa ne diraj lava dok spava :)

Twixz ::

Je pa res, da v naslednji sezoni potem tistih 10 winov v unranked te vrže tja, kjer si bil pred začetkom sezone. Ne višje, kot marsikdo misli.

dolenc ::

Upošteva tvoj elo/mmr, ki včasih ni čisto tvoj ranked status :)

Drevesce ::

Je ta igra še tako popularna kot je bila denimo še cca. dve leti nazaj?

dolenc ::

Nop, bolj, še kar raste playerbase.

Twixz ::

Gledanost kompetitivnih scen ni več tako visoka v Evropi, nenormalno pa raste v Azijskem predelu sveta.

Kompetitivni del igranja te igre je v večini postal strategijsko-šahovska igra, vsi igrajo bolj previdno.

Overall, nič posebnega. Par novih champov, ne izdelujejo jih tako pogosto kot včasih ampak reworkajo tastare. :D

Jerry000 ::

Novi champi so groza, kar naj reworkajo :)

oemdzi ::

Pridem po letu in pol spet malce igrat, pol stvari, champov totalno drugačnih, sem kar zbrisal, me je minilo :) Pa sem prej še kar znal igrati, D5 ranked.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Poldi112 ::

A gleda kdo svetovno? Ta vikend je finale. :)
Misfits je bilo prav užitek gledati, sploh proti SKT.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Jerry000 ::

Gledam ja, in finale bom tudi :)

hamez66 ::

Jao, napišem pol strani dolg komentar o dogajanju na world championshipu, pa me je vmes odlogiralo in je šlo vse po zlu :\

V glavnem, jutri in v soboto četrtfinale, v katerem so 3 kitajske, 2 korejski, 2 evropski in 1 severno ameriška ekipa. Korejci letos malo manj dominantni, kot ponavadi. Sicer obe ekipi na 1. mestu v svojih skupinah, vendar z enim oz dvema porazoma. Favorita za zmago, kitajski RNG in korejski KT Rolster se bosta najverjetneje srečala v polfinalu. RNGju jo sicer lahko zagode evropski G2, ki igrajo zelo dobro in taktično malo drugače od drugih ekip (1-3-1 stil). RNG so favoriti, vendar se G2 ne bodo dali poceni. Druga evropska ekipa, Fnatic, je pa prav tako pokazala zelo kvalitetno igro in zasluženo osvojila prvo mesto v svoji skupini. Zaradi ugodnega žreba se lahko s favoritom tekmovanja srečajo šele v finalu.

četrtfinalni pari:

Kt Rolster (Kor) - Invictus Gaming (Kit)
Royal Never Give Up (Kit) - G2 (Eu)
Afreeca Freeks (Kor) - C9 (Na)
Fnatic (Eu) - Edward Gaming (Kit)

Prva ekipa v paru je zmagovalec svoje skupine, 2 ekipa v paru pa drugouvrščena ekipa iz druge skupine. Za navijače evropskih in s. ameriških ekip je letos zagotovo bolj zanimivo, saj so Fnatic, G2 in C9 pokazali zelo zrelo in kvalitetno igro, s katero se lahko kosajo z ekipami iz vzhoda. Prejšna leta je bila zmaga nekako rezervirana za Korejce (na mid season so občasno zmagali tudi Kitajci), letos se pa zdi, da so se evropske ekipe zelo približale in v nekaterih elementih tudi prehitele ekipe z vzhoda. Seveda pa ni še nič odločeno, samo zato, ker imajo boljše šanse, kot lani, še ne pomeni, da bodo na koncu tudi zmagovali. Prva dva para se bosta pomerila jutri, druga dva pa v soboto.

Še kej špilate LoL? Meni ranked sicer ne paše, zato pa občasno rad igram Aram, dokler se ne naveličam. Manj farmanja, manj flejmanja. Občasno igram zelo slabo (recimo da sem natiltan ali pa imam enostavno slab dan, ko nič ne gre nekaj iger zapored), pa bi me potem v ranked flamali na polno. V aram je ves čas akcija, nobenih zadev z wardi, z map controlom itd.V aram mi je tudi všeč, ker imaš lahko vsakič drugega heroja, v ranked ali normal ga moraš pa sam izbrati, jaz pa nimam nobenega svojega "maina" ali heroja, ki bi mi bil pa res posebej všeč.

romex ::

Jz gledam worldse, igral nisem že ene 3 mesece ampak si me pripravil do tega, da sem posodobil špil :D

Tud jz ne igram več normalov, zabavo imam samo še v aramu. Če si za kak gejm dodej RoMeXxX na euw :)

edit: FNCWIN :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: romex ()

hamez66 ::

Evo, sem te dodal. Mam sicer main acc na eune, na euw imam pa za rezervo, pa ma bolj malo herojev.

no reason to je pa moj nick.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Jerry000 ::

Kje pa lahko spremljam worldse? Predvsem me zanima, da imajo naš čas.

Stampl ::

yt -> lol Esports kanal, twitch.tv/riotgames al pa lolesports.com
««
41 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104838 (1415) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828126 (1445) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687430 (13172) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225713 (18648) Jst

Več podobnih tem