» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
40 / 42
»»

Halfdead987 ::

>a to si account kupil?
Nope. Season 4 je prelahek.
Pickaš lb in jim sfukaš mid in gre afk. Ali pa v vayne free farmaš.. Pogrešam pa s3.. in tiste picke.. Zdaj MF in Varusa nikoli ne vidim.

Take4spam ::

Jeronimo je izjavil:

Kaj potem predlagate ... DOTA2?


SMITE :D

Jeronimo ::

Take4spam je izjavil:

Jeronimo je izjavil:

Kaj potem predlagate ... DOTA2?


SMITE :D


Podobna zadeva z normalnejšo skupnostjo?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

mjolnir ::

Podobna zadeva z normalnejšo skupnostjo?

Folk je bolj normalen ja. Drugače je pa tretjeosebna. To začneš igrat, ko ti dopi*dijo rusi na doti 2.

Lolcek23 ::

saj ta tretjeosebni način naredi igro TOP. Če pa imaš rad mitologijo te pa je tak igra prava za tebe :D

GamerBoy ::

http://shop.x22cheats.com/showthread.ph...

Pač ga ni špila, ki ga ne uničjo s cheati. Pri lolu itak hardcore hekerje banajo(jih je bolj malo), te radarje kje je bil nazadnje in timerje preživiš, no autosmite je še hudič, če je dobro narejen... Smite pa se pomoje nikoli ne bo približal lolu in hekerji bodo vedno imeli veselje...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Quagmire ::

Če je kdo zainteresiran za nakup plat iv accounta na nordic and east mi naj sporoči, sem nehal igrat.

oemdzi ::

In za kolk prodajaš ? Ker sam imam tudi plat3 acc, pa se mi ga zdi škoda prodat za 10-20 eur, glede na to da imam veliko runepageov in kopico run, da jih niti na 12pageov ne spravim... Mogoče te še kdaj prime volja ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

fr4nc ::

Iščem resen ranked team - EUW :)

Mainam support, lahko igram tudi jungle.

Več na ZS!
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Halfdead987 ::

Rank?

paco ::



Wow.
It iz aj.

Jerry000 ::

OMG...res jaw-drop. To bo vrjetno prrislo z novo sezono al ze kej prej? Ker nism zasledil nic o prenovi. Sam adijo mijo kuk tole ql zgleda...spet bomo zaceli LOL geekat:D

m0f0x ::

Wow, lepo izgleda. Me je spet malo zamikalo, da bi zaigral kako rundo :)

Jerry000 ::

To bo vrjetno z novo sezono pršlo ven...vsaj zadnji VU je prišel z novo sezono

Halfdead987 ::

Lol, kar precej prej.
Kmalu pride na PBE se mi zdi.

Jerry000 ::

kmalu na PBE ja, morjo pa še feedback dobit, buge popraut,...tko da ni ravno malo dela. Js dam roko v ogen da bo z novo sezono

Halfdead987 ::

http://www.surrenderat20.net/2014/06/up...
Kmalu.
Zakaj bi VIDEO objavili, če pride čez pol leta?

Jerry000 ::

Halfdead987 je izjavil:

http://www.surrenderat20.net/2014/06/up...
Kmalu.
Zakaj bi VIDEO objavili, če pride čez pol leta?


Zakaj pa trailer za špil objavijo pou leta pred izidom? Zato da folk nahajpajo in da bo pol še več igralcev (nekateri so nehali vmes).

When's it hitting live?

We don’t have an exact date right now. We’ll be squashing bugs, ensuring great performance and listening for player’s feedback throughout the update’s stay on the PBE. All the work ahead makes a firm date tough to pin down.


Vidiš kaj majo še za narest, ne bo še tok hmal. Boš vidu, ob novi sezoni al zaklučku sezone...to je okol oktobra al novembra al kdaj je že

Twixz ::

Hej. Iščemo playerja - silver +, teamspeak, EU West. add IGN eXtinguishër. Mir.

divad2000 ::

Rabim igralce za LOL ker imam svojo ekipo in mi manjka 4 igralce
da bi šli na turnir če je kdo za interesiran ali pozna nekoga prosim naj mi sporoči na
040-898-833 ali na mail na kokobanana17@gmail.com

Twixz ::

Nova sezona, novi izzivi.

DFG removan, za pobruhat nov videz Tristane (še zvokovno ne gre skupi s tanovim reworkom).
Champion Diversity je šou strmo navzgor, Assasini bojo še zmer na sceni (ker niso bli tk odvisni od DFG (razn kak Veigar, Ahri..))

Jungle je nov, malo bolj težko se ga je navadit blo na začetku ampak je kul.
Z novim reworkom je tud Drake Dance postal lažji, Fiddle draka lahko naredi lvl 3.

Ožam si svoj, že tako velik champ pool na max 7 championov per lane, razen ADC/Support - kar je moj main.

korenje3 ::

ah iz challenger padu na plat 1... čeprov 10/10 iger zmagu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Insan3Lik3 ::

če si challenger prideš v plat 1 tut će zgubiš vseh 10, v vsakem priemru vbistvu
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Halfdead987 ::

Plat 8-)

Jerry000 ::

Prou. Js sm pa undefined pa se nikol nism bil tok srecn kot zdej ko ne igram ranked. Normal + teambuilder FTW

roko granata ::

Igram lol od začetka druge sezone. Sedaj že več kot leto igram le ARAM v poznih večernih/nočnih urah, ker sem ugotovil, da sem se enostavo preveč preživciral zaradi jebene računalniške igre. ARAM (pod)skupnost je odlična, veliko zajebancije, šolo-obvezni nadrkani mulci (brez zamere) spijo, kdaj pade celo kaka zanimiva debata med in po igri...

Če je kdo podobno misleč, me lahko doda na EUE - rrok.

def0r ::

Odvisno kako igras. Ce se ne sekiras ce bos zmagal ali ne je lahko igra kar fun :)

Lonsarg ::

Ja sam če imaš kompetitivne ljudi okoli, oziroma igraš sam in se z nikomur ne pogovarjaš, potem ti je bodisi dolgcajt, bodisi igraš pač zgolj na zmago = živciraš.

Tudi jaz sem najbolj užival v dota1, ko smo imeli team za eno ali včasih celo dve ekipi in je blo igranja samo kake 75%, ostalo pa pregovarjanje in filozofiranje v lobyju:)

Jerry000 ::

Jaz igram sam v normal mode in mi ni dolgcas niti malo :)

Halfdead987 ::

Folk se živcira, ker eni nimajo cel dan cajta da gikajo to kot nekateri in jim pač ni vseeno če en trolla in zato dobijo pol manj lpja.
Moram pa reči da mi je plat zelo fun ;(( kar dosti noobov. mi je bil gold 2 precej težji

Insan3Lik3 ::

jst sm zdej dropu spet v gold V, kr skos niham med gold II in V xD učeri 6 winov zaporedoma, danes 4 lose zaporedoma xD, premalo igram, treba res dost igrat da prideš kam
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Lonsarg ::

Kdorkoli enako dober ali malo slabši od tebe je fun, nekdo ki je preveč slabši ali bohnedaj nalašč dela bedarija pa niti ni več fun:) Tko da ti fajni matchmakingi so mi kar všeč.

Halfdead987 ::

Jaz nisem igral veliko zadnjih par mesecev v primerjavi s tem koliko sem prej. Zadnja 2 meseca S4 sem bil g2 skoraj nič igral, v preseasonu g1 7-3 placementi plat. Jaz edino nisem ravno mete dobro poznal :D
IMHO je boljše sam climbat kot pa da te da par divisionov višje ker je vsaj meni popolnoma neprijeten občutek in se mi zdi kot da med zelo boljšimi igram in ni lih fajn filing.

MStrix ::

Če kdo igra LOL bolj začetniško, kot jaz ga z veseljem dodam za kakšno igro.

FXMagic ::

Hej, ce kdo prodaja acc bi ga kupil (EUW, vsaj high gold/plat mmr).

Twixz ::

Hmm, čudne stvari se dogajajo v tem LoLu, meta je busted open pa še zmer neveš kaj bi igral. Twitch je znerfan do amena, včeraj sem ga igral v diamond elo, pffffff. Popljuvali so me ko zmešani. :)

Halfdead987 ::

Meni je šezmeraj smešno ko low eloti mislijo da se v high elotu ne flejma :))

tt2 ::

http://www.twitch.tv/imaqtpie človek, ki s prenašanjem preko twitcha zasluži 4mio$ na leto. Ni slabo. :D

korenje3 ::

Ne bluzi. Na leto zasluži 300k usd.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

tt2 ::


Sodeč po tem 4mio. :D (od 37s naprej)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

korenje3 ::

to ni referenca
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

tt2 ::

Ma, jst jim kar verjamem. Če ne drugega so precej bližje kot pa tvojih omenjenih 300k. Sploh, če primerjamo, da je nek stremer, katerega ime se ne spomnim, izdal, da s povprečjem 2k gledalcev zasluži 70k letno, bi lahko rekel da je 4mio kar realno. Ker, če pogledaš imaqtpie z več 10k gledalcev privabi ogromno več sponzorjev, ki so verjetno tudi glavni del prihodkov. Poleg tega je bilo že kako leto dni nazaj, ali več izdano, da bi naj streamer PewDiePie, ki pač prenaša igranje različnih iger, zaslužil do 7mio letno.

PS: te donacije in pa oglaševanje pri teh ta največjih stremerjih predstavljajo le majhen del dobička. :D :D

Deetron ::

jaz sem si šele naredil account .. sedaj me pa zanima kako lahko odklepam champione ... in kaj je s tem free champion rotation?

6151 ::

Vsako igro dobiš okrog 100 IP (influence points) in potem v shopu kupuješ champione. Z RP se jih ne splača kupovati.
Vsak teden je na voljo nekaj championov, ki se pa seveda vsak teden spremenijo. lahko jih igraš povsod razen v solo ranked igrah
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Deetron ::

ah škoda ... Zed se mi dopade ... sam očitno ne bo kaj :) drgač pa hvala za odgovor :)

6151 ::

Ahh, po nekaj tednih boš že imel dosti zanj :) poskusi vse free champe vsaki teden pa mogoče najdeš še kakšnega champa ki ti je všeč, medtem ko varčuješ za Zeda..

Je pa fajn do lvl 20 imeti pripravljenega vsaj 20000IP da imaš za rune (tier 3, kupovati tier 1 in 2 je brezpredmetno)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Deetron ::

kupujem EU West account za mali denar .... zaželjeno je čimveč odklenjenih champov in skinov. Ponudbe na zs.

hamez66 ::

Začelo se je 5. svetovno prvenstvo. Po prvih dveh dneh tekmovanj je bilo kar nekaj presenečenj, predvsem zmagi evropskih ekip Origen in Fnatic. Mogoče po 2 letih končno zmaga ekipa, ki ni iz Koreje, čeprav SKT1 še vedno izgledajo neverjetno močni in po mojem mnenju 1. favoriti za zmago. Navijam pa za Origen, ker so Evropejci in ker je xpeke legenda.. :)

Jerry000 ::

a se vedno začne stream okol 6h popoudne? Bo danes in jutri tudi?

manniac ::

««
40 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887106272 (237) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828279 (1598) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687731 (13473) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519532 (11602) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225862 (18797) Jst

Več podobnih tem