» »

Heroes of the storm

Heroes of the storm

1
2
3

Tr0n ::

Jah, naval je ali pa ste prepozni. :)

hamez66 ::

Zamenjajte ip in poskusite z drugim emailom. Meni je uspelo v 3. poskusu.

Hvala Tr0n za informacijo.

shadeX ::

It's too late. Konec je s ponudbami :D

bajsibajsi ::

Heroes of the Storm Beta EU Battle.net Key 90 centov. http://www.kinguin.net/product/110741/h...

def0r ::

Jaz imam 4 keye, ce kdo rabi, bv kupit :)

glistovje ::

bi te prosil za enega :)

Insan3Lik3 ::

799V6D-WKHP-CJ6RER-MPRC-K7CE9C

evo enega un k prvi uzame :)
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Superboyy ::

Poneumljena dota s pay to win modelom. Bleh.

bajsibajsi ::

Superboyy je izjavil:

Poneumljena dota s pay to win modelom. Bleh.


P2W? Kateri del tocno zate pomeni P2W HotS?

Superboyy ::

bajsibajsi je izjavil:

Superboyy je izjavil:

Poneumljena dota s pay to win modelom. Bleh.


P2W? Kateri del tocno zate pomeni P2W HotS?


Odklepanje herojev z goldom.

shadeX ::

Superboyy je izjavil:

Poneumljena dota s pay to win modelom. Bleh.


Daleč od tega. Odklepanje herojev z goldom je čist simpl. Sam čas si moraš vzet da narediš quest vsak dan. To je pa tudi to.

Superboyy ::

shadeX je izjavil:

Superboyy je izjavil:

Poneumljena dota s pay to win modelom. Bleh.


Daleč od tega. Odklepanje herojev z goldom je čist simpl. Sam čas si moraš vzet da narediš quest vsak dan. To je pa tudi to.


Čist simpl? Sm naredu izračun:

Vsi heroji skupi stanejo 236,5k golda (270,15 eur). S questi dobiš v povprečju 355 golda na dan, pa recimo da igraš 4 igre na dan: 2 zmagaš, 2 zgubiš (2x30 + 2x20 = 100g).

S služenjem 455 golda na dan rabiš 520 dni, da okleneš vse kar trenutno obstaja. Vmes se bojo seveda dodajal heroji, ki ob izidu stanejo 15k golda (33 dni igranja), kasneje - po nerfu - 10k golda (22dni). Glede na to kolk slotov je trenutno prostih v pick screenu nekak dvomim, da ti bo ratal vse odklenit samo z igranjem = hitrej se bojo dodajal heroji, kokr jih boš lahko odklepu brez denarja.

Po trenutnem modelu ne boš moreš bit kompetativn igralec in zastonj igrat.

Tr0n ::

Sure, samo to ni P2W. Samo dejstvo, da imas dostop do vseh herotov, se ne pomeni, da imas vecjo moznost zmage. :)

Je pa res, da je nepotreben grind, ker je pac Blizzard igra. Dota 2 model je kr cool in vec iger bi ga lahko uporabilo.

Superboyy ::

Tr0n je izjavil:

Samo dejstvo, da imas dostop do vseh herotov, se ne pomeni, da imas vecjo moznost zmage. :)


Točno to pomeni ja.

shadeX ::

Superboyy je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Samo dejstvo, da imas dostop do vseh herotov, se ne pomeni, da imas vecjo moznost zmage. :)


Točno to pomeni ja.


Od kje to tebi? Se navadiš igrat enega heroja in sturaš? Če misliš drugače, mi objasni kako več herojev lahko vpliva na zmago.

Superboyy ::

shadeX je izjavil:

Superboyy je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Samo dejstvo, da imas dostop do vseh herotov, se ne pomeni, da imas vecjo moznost zmage. :)


Točno to pomeni ja.


Od kje to tebi? Se navadiš igrat enega heroja in sturaš? Če misliš drugače, mi objasni kako več herojev lahko vpliva na zmago.


Zato ker se heroji countrajo med sabo. A pri rock-paper-scissors ni pomembno, če imaš na voljo vse tri opcije, al pa če lahko igraš vedno samo rock in paper?

Če ni važno kater heroj se igra potem pri doti2 nebi blo zapletenga picking sistema za pro igre, kjer se heroje picka in tudi bana izmenično.

Ne govorim o pub nub igrah kjer izbereš heroja in ti da 4 naključne idiote v ekipo proti naključni drugi ekipi, ampak o sestavljenih teamih, ki imajo dejansko taktiko pri igri in pickih.

shadeX ::

Ne govorim o pub nub igrah kjer izbereš heroja in ti da 4 naključne idiote v ekipo proti naključni drugi ekipi, ampak o sestavljenih teamih, ki imajo dejansko taktiko pri igri in pickih.


To je druga stvar. Jaz igram večinoma samo tole.

Če pa hočeš kaj več, boš pa kupil kakega herota, glede na to da je špil zastonj. Čakaš na akcije k jih majo. (Nedolgo nazaj si za 30€ dobil ene 7herotov).

In če HOS šteješ za P2W, je potem tudi Dota in LoL, P2W. Ravno tako moraš kupit herote če jih hočeš met.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Tr0n ::

Superboyy je izjavil:

Zato ker se heroji countrajo med sabo. A pri rock-paper-scissors ni pomembno, če imaš na voljo vse tri opcije, al pa če lahko igraš vedno samo rock in paper?

Lol, no comment.

Superboyy ::

shadeX je izjavil:

Ne govorim o pub nub igrah kjer izbereš heroja in ti da 4 naključne idiote v ekipo proti naključni drugi ekipi, ampak o sestavljenih teamih, ki imajo dejansko taktiko pri igri in pickih.


To je druga stvar. Jaz igram večinoma samo tole.

Če pa hočeš kaj več, boš pa kupil kakega herota, glede na to da je špil zastonj. Čakaš na akcije k jih majo. (Nedolgo nazaj si za 30EUR dobil ene 7herotov).

In če HOS šteješ za P2W, je potem tudi Dota in LoL, P2W. Ravno tako moraš kupit herote če jih hočeš met.


Dota2 ma vse heroje odprte iz štarta. Vsaj nazadnje ko sm igral je blo tko. Kupuješ edin skine in ostalo kozmetiko.

Tr0n je izjavil:

Lol, no comment.


Sej ne rabiš komentirat, ker ti zgleda ni jasno da se pri resnih moba špilih celoten balance vrti tudi okol tega kako efektivni so določeni heroji proti drugim.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Dota2 ma vse heroje odprte iz štarta. Vsaj nazadnje ko sm igral je blo tko. Kupuješ edin skine in ostalo kozmetiko.


Ups, imaš prav ja. Doto sem igral že dolgo nazaj in sem čisto pozabil. Ima pa LoL zaklenjene..

Tr0n ::

shadeX je izjavil:

Ups, imaš prav ja. Doto sem igral že dolgo nazaj in sem čisto pozabil. Ima pa LoL zaklenjene..

Eh, ce pa LoL je P2W no. :)

Superboyy ::

Tr0n je izjavil:

Eh, ce pa LoL je P2W no. :)


Jap, res je.

http://www.reddit.com/r/dotamasterrace/...

ahac ::

Superboyy je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Eh, ce pa LoL je P2W no. :)


Jap, res je.

http://www.reddit.com/r/dotamasterrace/...


Bravo. Anti-LoL post na Dota fanboy subredditu.
Welcome to DotAMasterRace, a subreddit devoted to showing the world how much better DotA truly is compared to its imitations!
:))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Superboyy ::

ahac je izjavil:

Bravo. Anti-LoL post na Dota fanboy subredditu.
Welcome to DotAMasterRace, a subreddit devoted to showing the world how much better DotA truly is compared to its imitations!
:))


Ne vidim nobenega nestrinjanja z vsebino. To je bil eden prvih google linkov "lol p2w", kjer se je nekdo dejansko potrudil razložit zakaj je p2w in ne samo "lol sux, p2w olololo".

def0r ::

Nisem imel casa gledati teme :)
Ce kdo se rabi keye naj rece, so vsi 4je se na voljo. Najraje vidim da se kar na ZS napise ker na STju nekateri na hitro vzamejo key brez da bi povedal da so ga.

Guzzy ::

Za lol potrebuješ dosti več časa, da odkleneš vse heroje, pa skoraj noben nima s tem problema. Nekaj zelo kulskega je v tem, ko vidiš champa, ki ti je všeč in šparaš za njega... Poleg tega pa, bi ti morala igra biti tolk fun, da skoraj nebi gledal, koliko golda maš. Pri LoLu je bilo tako(vsaj pri meni), da sem igral za zabavo, champa sem pa kupil pač takrat, ko sem mel IP(duh). Da pa grindaš gejme za gold.. boljše da ne igraš igre, ker ti očitno ni fun:|

Superboyy ::

Guzzy je izjavil:

Za lol potrebuješ dosti več časa, da odkleneš vse heroje, pa skoraj noben nima s tem problema. Nekaj zelo kulskega je v tem, ko vidiš champa, ki ti je všeč in šparaš za njega... Poleg tega pa, bi ti morala igra biti tolk fun, da skoraj nebi gledal, koliko golda maš. Pri LoLu je bilo tako(vsaj pri meni), da sem igral za zabavo, champa sem pa kupil pač takrat, ko sem mel IP(duh). Da pa grindaš gejme za gold.. boljše da ne igraš igre, ker ti očitno ni fun:|


Nekak ne more bit fun, če maš narejeno ekipo in zgubljaš na turnirjih, ker so druge ekipe vrgle po 50 eur na igralca, da so lahko odklenili večino herojev.

Guzzy ::

Superboyy je izjavil:

Guzzy je izjavil:

Za lol potrebuješ dosti več časa, da odkleneš vse heroje, pa skoraj noben nima s tem problema. Nekaj zelo kulskega je v tem, ko vidiš champa, ki ti je všeč in šparaš za njega... Poleg tega pa, bi ti morala igra biti tolk fun, da skoraj nebi gledal, koliko golda maš. Pri LoLu je bilo tako(vsaj pri meni), da sem igral za zabavo, champa sem pa kupil pač takrat, ko sem mel IP(duh). Da pa grindaš gejme za gold.. boljše da ne igraš igre, ker ti očitno ni fun:|


Nekak ne more bit fun, če maš narejeno ekipo in zgubljaš na turnirjih, ker so druge ekipe vrgle po 50 eur na igralca, da so lahko odklenili večino herojev.


Potem je to lahko samo tvoja krivda. Če hočeš zmagat tako tekmo boš pač moral vložit denar, ali pa postat boljši? V HotS pa različnost herojev nima takega velikega vpliva, kot v LoL... Zmagaš lahko tudi tako tekmo.

Superboyy ::

Guzzy je izjavil:

Potem je to lahko samo tvoja krivda. Če hočeš zmagat tako tekmo boš pač moral vložit denar, ali pa postat boljši? V HotS pa različnost herojev nima takega velikega vpliva, kot v LoL... Zmagaš lahko tudi tako tekmo.


Sej to kar sem rekel v prvem postu: pay to win.

Pay to win ne pomeni, da ni mogoče, da zmaga ekipa z manj vloženega denarja in časa, samo večje možnosti imaš, če odkleneš vse. Ni važno ali je ta možnost 1% ali pa 20%. Pri ekipah enakega skilla je opazna razlika.

Velikrat je predvsem problem s plačljivimi novimi heroji, ki niso zbalansirani na trenutno igro in so premočni. HoN je mel problem s tem in so potem kr hitr ukinl early access (no odkar je zuni dota2 je pa itk masovno padla popularnost honu).

Me zanima kako zanimiv bi bil NBA, če bi ekipe z neomejenim budgetom lahko kupile 20% večji obroč, rokavice za boljši oprijem žoge, dovoljen bi bil doping. Timberwolves bi verjetno še vseeno zgubili proti Spurs, ampak proti enako dobri ekipi bi blo pa že vprašanje.

bajsibajsi ::

S primerjavo NBA mesas jabolka in banane. Primerjava med HotS heroji in vecjih obrocem, itd.. ni na pravem mestu. V HotS ne kupujes predmetov, ki ti povecajo atribute herojev, ampak heroje same. Ravno tako, kot to dejansko pocnejo NBA ekipe z "neomejenim" budgetom - kupujejo boljse igralce.

HotS je toliko anti P2W, kolikor se sploh lahko naredi - brez, da Blizzard naredi in izda igro kot dobrodelna ustanova. Pa saj menda, od njih nihce v resnici ne pricakuje prave F2P igre, mar ne? S HotS sluzijo/bodo sluzili milijone.

Strinjam se, da ti pri Hero league odklep vecjega stevila herojev lahko v dolocenih situacijah (counter pick) prinese prednost. Ampak roko na srce, koliko svojih herojev si pa ze zlevelav vsaj na level 10? Koliko na lvl4 in se pomembnejse vprasanje,.. koliko jih zares obvladas do "popolnosti"? Me prav zanima, kateri rank si. Ce igras HotS Hero league na competitive level, potem imas vecina (uporabnih) herojev ze odklenjenih z goldom, brez da bi v igro vlozil en sam evro. Seveda jih nimas, saj nemara igras 4x na teden po par rund in se jezis, kako zaradi domnevno P2W modela, ne mores konkurirati ostalim, ki te pwnajo. Sploh pa, ce ti je igra vsec in jo nameravas igrati dalj casa... a ne bi kupil Nexus bunle za 40 evrov? In si tako odklenil 8 herojev, 4 skine in 2 mounta. Seveda ne, saj bi to po slovensko pomenil prevelik strosek, kljub temu, da ti je igra vsec in jo igras.

Z gamerskega stalisca igram HotS precej casual, pa sem kljub temu v dveh mesecih zbral 80k golda. Ce k temu primaknes se nekaj evrov za igro, ki jo rad igras, lahko odklenes lepo cetico (uporabnih) herojev. Ampak ti ocitno domnevas, da moras nujno imeti odklenjene vse heroje, da lahko igras competitive Hero league - drugace je igra P2W.

Preden se ponovno pritozujes nad tem, kako zelo bi rad odklenil heroja ala Murky, ti predlagam, da se dejansko naucis igrati tistih nekaj herojev, ki si jih ze odklenil brezplacno.

Tr0n ::

Pa tudi drug stil igre je in primerjat HoTS in Doto je brezveze. Kill v Doti je high risk, high reward in velika kazen za nasprotnika (gold, XP etc.), v HoTS razen respawn timerja tega nimas. So bolj pomembni map objectivi, kot pa ubijanje nasprotnika. Tudi ce vodis z 20 ali vec killi, se ne pomeni, da bos zmagal igro.

Seveda bi bilo lepse, ce bi imel takoj od zacetka na voljo vse herote, ampak P2W bi bil, ce bi dolocene herote skrili za pay-wallom, torej bi jih lahko kupil samo z denarjem. Tako pa placas samo za cas in tisti, ki zelijo resno tekmovati, bodo prej ali slej odklenili vse herote z igranjem in se sproti ucili vsakega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pesimist ::

še prodajajo ki te keye?

bajsibajsi ::

Pesimist je izjavil:

še prodajajo ki te keye?


Jaz ti lahko posljem key na ZS.

Pesimist ::

yes plis. :D

shadeX ::

Seveda bi bilo lepse, ce bi imel takoj od zacetka na voljo vse herote, ampak P2W bi bil, ce bi dolocene herote skrili za pay-wallom, torej bi jih lahko kupil samo z denarjem.


Tole..

Večina igralcev sploh ne ve kaj je P2W. Iz slovarja:

pay-to-win
Games that let you buy better gear or allow you to make better items then everyone else at a faster rate and then makes the game largely unbalanced even for people who have skill in the game without paying.



Glede na to da je igra brezplačna resnično ne moreš pričakovati da bo vse zastonj.

bajsibajsi ::

Pesimist je izjavil:

yes plis. :D


Imas key na ZS.

mihec87 ::

Če ima gdo key viška bi prosil če pošlje na zs.

Pesimist ::

bajsibajsi je izjavil:

Pesimist je izjavil:

yes plis. :D


Imas key na ZS.


thanksi :D

se mi bol dopade ko lol in dota ker ni itemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

zakaj majo te take velike glave eni?! se mi ne dopade prevec.

Tr0n ::

April fools.

Pesimist ::

ah crap. Jaz pa ze racunal kolk golda me bi priso tisti skin z normalno sized glavo.

Superboyy ::

bajsibajsi je izjavil:

Ravno tako, kot to dejansko pocnejo NBA ekipe z "neomejenim" budgetom - kupujejo boljse igralce.


Ne morejo, ker imajo salary cap.

pay-to-win
Games that let you buy better gear or allow you to make better items then everyone else at a faster rate and then makes the game largely unbalanced even for people who have skill in the game without paying.


Če boš uporabil to definicijo potem je Hots pay to win. Ko pride nov heroj ga LAHKO kupiš z denarjem (ali našparnim goldom). Za špekulacijo, kako bo dejansko delovala ekonomija je še prezgodi, je pa definitivno možnost, da bojo heroji prihajal hitreje kot boš lahko služil gold. Bomo vidl.

Čeprov, ko razdeliš celoten pool med 5 igralcev verjetno res ne bo več problem, da imaš kot ekipa odklenjeno vse.

jakagode ::

Če je kakšen key open mi ga lahko daste :)

Marix ::

Evo tukaj so 4 beta keys, če kod rabi.

1) ZMN4BJ-HB2F-DXVTYV-4J6W-96NMXF
2) HZRZ62-BDYC-89CWCP-PWNE-DRBZV4
3) WZKKPM-JZCH-RMYZC9-B7JR-74BY2Y
4) JT8E9J-6TWV-78H692-FZ2W-DKGGMZ

Killermode ::

če še kdo nuca kak key nej pove!

Tribal ::

Če še kdo rabi imam tudi jaz 4 beta ključe za podeliti.

ZS me

particle ::

PVCPG7-4NVC-GRT7WC-XMHX-8Z6MNX

ahac ::

http://eu.battle.net/heroes/en/blog/188...

Heroes of the Storm officially launches on June 2,
following an open beta testing period that begins on May 20

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Zadeva je v open beti. Navali narod? :)

Tr0n ::

Igra je od vceraj tudi uradno zunaj.



1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107104 (1069) Jerry000
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144450 (3510) Jerry000
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687887 (13629) Superboyy
»

World of Warcraft je ostal brez naslednika

Oddelek: Novice / Igre
2910628 (8189) HeMan
»

Izšla Dota 2

Oddelek: Novice / Igre
3912403 (10045) Tr0n

Več podobnih tem