» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
42 / 42
»
»»

hamez66 ::

Včeraj sem se zmotil, četrtfinalne tekme so jutri in v nedeljo. Na lol strani piše, da ob šestih zjutraj, nisem pa 100% prepričan, da mi prav kaže.

SumTingWong ::

Cisto mozno, glede na to da je v Koreji.

Jaz pa trenutno mainam Ahri mid in Lux support v ranked, EUW.

neverlucky ::

Cetfinali bojo ob 6ih zjutraj v soboto in nedeljo. Polfinala pa potem naslednji teden in sicer ob 10.30.

Drugace pa RNG in KT zanesljivo napredujeta, prav tako Fnatic, pri C9 in afreeci freaks pa ima C9 lepe moznosti.

romex ::

LIVE NOW :)

KT vs. IG - RNG vs. G2

Poldi112 ::

Wow. Pogledal zadnje 2 igre g2 vs rng in - uf uf :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

renofkinja ::

kaj si ti nor. g2 v povfinalu prek rng. kt out. najbolsi worldsi do zdej.

neverlucky ::

Dalec najboljsi!! Naj jutri se C9 zmaga pa vo super haha.

renofkinja ::

zbudim se v 3:0 za cloud9 vs afreeka. bolano. ajde se fnatic! zgleda bo tezi prot edg kokr se je zdel.

Jerry000 ::

Kdaj so finale (po našem času). Je mogoče kje v LJ organiziran kak event da bo lahko več folka gledalo kot fuzbal :)? Lani je blo nekaj se mi zdi.

renofkinja ::

ob 7.30 se zacne prenos ob 8.30 pa prvi gejm. za organizeram ogled v lj pa nebi vedu.

romex ::

romex ::

copy/paste z partisa kjer je novica.

"Toplo vas vabimo, da si finale ogledamo skupaj in sicer v prostorih ABC HUB v Ljubljani! S seboj ne pozabite vzeti kokic, pijačo ter seveda navijaške šale.

Vstop je brezplačen, z ogledom pa štartamo ob osmih zjutraj. Več informacij na sledeči povezavi!"


https://www.facebook.com/events/5728029...

Jerry000 ::

Videl ja, pomoje grem gledat tole :)

hamez66 ::

Jaz bom pa doma gledal. Drugače pa odlični rezultati za EU in NA v četrtfinalu, potem so pa v polfinalu G2 za moje pojme napačno ciljali z draftom in tam izgubili možnosti. So se koncentrirali na bananje championov, ki jih igra Jackylove, čeprav je bil po mojem ravno on ključni razlog za poraze, ker je zelo rad v napačnem času vletaval s Kaiso. Po mojem bi morali g2 banati in counterpickati champione na mid in top in bi na tak način imeli več možnosti. Po četrtfinalu sem mislil, da ima g2 realne šanse za zmago v polfinalu, ampak so popušili na celi črti. So se mi pa še bolj prirasli k srcu kot FNC, saj je imel Perkz nekatere res odlične igre in je outplayal nasprotnike, ko je izgledalo že vse izgubljeno. Žal v polfinalu ni bilo nič od Perkz magica. Jankos je igral slabo, oz. je delal napake, kakršnih v četrtfinalu ni počel. Wunder prav tako ni bil posebej dober, bot z Hjarnanom in Wadidom je pa igral nekako na pričakovanem nivoju.

V drugem polfinalu so pa FNC pohodili C9. Sem mislil, da bo bolj izenačeno. Izgleda so FNC letos res dobri in bomo držali pesti, da jim letos uspe. Naj po vseh letih dominacije vzhoda končno enkrat zmagajo igralci zahodne poloble. Rekles je res dober, predvsem v smislu, da ne umira za brezveze in da je v fajtih dolgo živ in ima velik damage output. Deluje zelo konstantno in če ne bo underperformal v finalu, bodo imeli FNC vedno late game garancijo za zmago.

korenje3 ::

https://pbs.twimg.com/media/Dr5luVvX4Ag...

2 slovenca na 1. in 2. mestu :)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

IcyFox ::

korenje3 je izjavil:

https://pbs.twimg.com/media/Dr5luVvX4Ag...

2 slovenca na 1. in 2. mestu :)

Kdo pa je ta drugi? Nemessis?

korenje3 ::

jap
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

oo7 ::

Ruined King: A League of Legends Story - Official Teaser Trailer


CONV/RGENCE: A League of Legends Story - Official Teaser Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
42 / 42
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104832 (1409) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828125 (1444) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687429 (13171) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225712 (18647) Jst

Več podobnih tem