» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
2 / 42
»»

subby ::

sem bral po forumih, da ti v takih primerih resetirajo ip boost, tko da se nimaš kaj sekirat... če ne jim boš pa pisal, kaj se ti je zgodilo, znajo bit razumljivi

reptilia ::

am... kaj mi bo xp? :D
sem že dolgo morda celo predolgo? lvl30 :D

drugače pa je cool se ne sekiram več sem dosegu z boostom kar sem hotu, meu srečo k smo dons ponoč meli eno epic uro in 20min dolgo igro... pa sem dobu win of the day+ 600ip za match :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

ABX ::

Arto je izjavil:

ABX je izjavil:

IP boost nima smisla, ker boš prišel hitreje na L30, kjer zaradi pomanjkanja izkušenj te bojo zmleli.


Sej IP boost ne vpliva na EXP...


ops
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

subby ::

Evo, jaz sem dobil RP. Zdaj pa še čakat, da bo roza taric v akciji. Prosim, če zanj glasujete tukaj.
Sem pa tudi opazil, da je po preigranih urah lol prehitel cod4 in wow in si nabral kar krepko vodstvo. -> xfire

M-XXXX ::



Imel sem še ene 3-4k denarja, pa se mi ni splačalo v bazo :D

subby ::

hja, katarina je ultimate KS machine

def0r ::

subby je izjavil:

hja, katarina je ultimate KS machine

hehe nebi rekel KS:p Njen E je bolj KS machine xD

Ne vem jaz nikoli nisem ravno za katarino odkar je toliko novih supresserjev in hard ccerjev v igri:) Je pa res da vecinoma ranked samo igram atm. (oz. malce pavze atm:p)
1 CC in kat je useless:D Pa 1on1 lanu jo je zlahka sesut drugace pa fun champ:)

M-XXXX ::

1 CC in kat je useless:D Pa 1on1 lanu jo je zlahka sesut drugace pa fun champ:)

V tejle igri je bil ammumu, tanov (stun), jarvan, pa annie, tako da je bilo kar nekaj stunov :)

drugace pa fun champ:)

Točno zato jo igram, nekaj časa sem igral tudi nedelee, sam je tale še ene 2 stopnje bolj zabavna in ravno zato jo tako rad igram :)

Jeronimo ::

Jaz se zabavam z Wukongom. Sem se ga že kar navadil. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

bigbada ::

Katarino je easy countrat, če nisi noob. Izgleda da so traic, jarvan in annie bili pač noobi. V ranked igrah noben ne igra Katarine, ker je useless. Katarina je fun za ownat noobe - noobstomper je.

SumTingWong ::

Tudi jaz sem kupil Wukonga. Ampak v primerjavi z Talonom mi ni neki...

Katero mage mi priporočate za 3150? Leblanc ali Lux?

PS : Sem lvl 30 (500 Wins). Add me if you wanna ^^ -> xSloVeNiA

def0r ::

SumTingWong je izjavil:

Tudi jaz sem kupil Wukonga. Ampak v primerjavi z Talonom mi ni neki...

Katero mage mi priporočate za 3150? Leblanc ali Lux?

PS : Sem lvl 30 (500 Wins). Add me if you wanna ^^ -> xSloVeNiA


Morgano:P Drugace pa Lux.
Leblanc izgubi njeno moc v late game, lux pa lahko se vseeno support ain roota team ta cas in tudi da kar dosti dmga.

Jeronimo ::

SumTingWong je izjavil:

Tudi jaz sem kupil Wukonga. Ampak v primerjavi z Talonom mi ni neki...

Katero mage mi priporočate za 3150? Leblanc ali Lux?

PS : Sem lvl 30 (500 Wins). Add me if you wanna ^^ -> xSloVeNiA

Nisem še igral s talonom. Verjetno je za probat. Bom še malo z monkey kingom se zabaval .. potem pa menjava. :) Nekako imam kar dober ratio zmag z njim ... :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

superlojz ::

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=...

pomagite mi refere delat pls!! sam še 17 mi ih manka za ww skin

def0r ::

nop

Ciklamen ::

Sam nekaj, kje se da dobiti več IP točk? Sem že semizdi vse preigral pa ne dobim več kot 80 :P (razen 1st win of the day)
- End of the Post ->

Freaxx ::

ja če zmagaš dobiš 100+

Ciklamen ::

Kje pa? Igram proti botom večino časa, sem igral tudi že proti drugim igralcem, imam kar lep win/loss ratio in še nisem dobil več kot 80 po bonusu za 1 zmago dneva :S
- End of the Post ->

Guzzy ::

V normal/ranked gamih dobiš na zmago +100, ne v coop/custom

hapanapa ::

Nebi rad odpiral nove teme pa bi vprašal zakaj mi pride do 33% potem pa mi na piše:Update failed unspeified error occurred .Please check the logs for more information. Hvala

St235 ::

Rešitev ki je pri meni delovala, je bila da sem še potegnil installer iz neta in naredil frišno inštalacijo.

Sssaga ::



Za hec sva igrala na tem setup-u in je brat probal njegov LOL.
Išče pro kompanjone na West-u ... in east-u :D

Username:''Krusulfmann92''

Ciklamen ::

Kateri champ je pa vam najboljši? Meni se zdi Asha ful dobra, ko jo enkrat spraviš gor, dmg je obilen (600 crit) pa še hitro strelja.

Gledam predvsem ranged, ker v close combat se ne znajdem dobro :D
- End of the Post ->

M-XXXX ::

Na hitro je tako:

AP je izjemno underpover, vendar bolj zabaven za igrat.

AD je late game (nafidan) preprosto brutalen... 15kilov ad vs 15kilov AP je neprimerljivo in popolnoma neuravnoteženo, prav tako so heroji smešno različni... Saj razumem, da je čedalje več herojev, vendar na tole bi blo treba malo bolj pazit, ker je prav smešno... Vsak nov heroj, ki pride v igro je potreben nerfa (predvidevam, da jih več "prodajo")... Mah, zadnje čase čedalje bolj razočaran.

Guzzy ::

Nautilus je ravno pravšen

Good Guy ::

Ciklamen je izjavil:

Kateri champ je pa vam najboljši? Meni se zdi Asha ful dobra, ko jo enkrat spraviš gor, dmg je obilen (600 crit) pa še hitro strelja.

Gledam predvsem ranged, ker v close combat se ne znajdem dobro :D


Če igraš ranged igraj probaj še gravesa pa sivir->OP heroja :D

Vsak nov heroj, ki pride v igro je potreben nerfa (predvidevam, da jih več "prodajo")... Mah, zadnje čase čedalje bolj razočaran.


To je logično da je vsak nov heroj OP. Zakaj, zato da ga folk sproba in ga igra, od tega potem Riot dobi info kaj je s tem herojem potrebno početi naprej(vsak naslednji patch je seveda nerf). Če bi naredil underpowered heroja ga itak noben nebi igral.

M-XXXX ::

To je logično da je vsak nov heroj OP. Zakaj, zato da ga folk sproba in ga igra, od tega potem Riot dobi info kaj je s tem herojem potrebno početi naprej(vsak naslednji patch je seveda nerf). Če bi naredil underpowered heroja ga itak noben nebi igral.

Narediš uravnoteženega in problem je rešen...

Naprimer graves: tako hudičevo OP, da je joj...

def0r ::

Graves OP? Nekako se ne scala tako dober v late game da bi bil OP in njegov range ni ravno tako overwhelming :) Noben od trenutnih AD carrijev ni OP, vayne je bil nekaj casa, kogmaw je pa borderline mid late game OP:)

M-XXXX ::

Sploh ne, +80% attack speed, skakanje čez grmovje, smoke... Eden izmed najbolj OP DPS herojev je... Kar malo začni forume brat...

Zdaj sem imel epic boje pri dragonu... Me prvi preganja, bežim iz njihovega busha proti zmaju, skočim (quickdraw) čez steno k dragonu kjer me dobi olaf za njim iz midla pa še eden teče. Pofnem smoke, strelam olafa, da čim hitreje dobim quickdraw nazaj se flasham preko stene nazaj v njihov bush od kjer sem prišel, direktno do alistarja, me vrže v zrak. Imel sem še 1-2 sekunde do quickdrawa in olaf je bil še v dragon območju. Ker me alister še ni odbil z glavo, sem vedel, da se moram postavit k steni od dragona, tacajt pa se derem na ashe, naj sproži ulti proti dragonu. Ni minilo sekundo, me Alister headbumpa, me vrže k dragonu, se Quickdrawam preko tamale stene na midle, olaf gre za mano, v njega prileti ulti in jaz živim :D Pa še Olafa smo ubil :) Zaradi takih situacij je LOL to kar je :) Epic :)

def0r ::

Berem forume in je vecinoma 90% QQjanja brezveznega :) Raje sam naredim svoja opazanja v igri, ki jih vecinoma delam samo v ranked. Nekako se da gravesa v lanu kar ogromno spokat z higher range champi ki so skoraj vsi :)

Tudi nima ravno taksnih snowball skillov kakor jih imajo drugi championi razen atk speeda. Njegov Q in ult late game ne pomenita vec veliko. Najraje vidim kogmawa v lanu ali kaksno ashe ki je z njenim najdaljsim stunom mi ena izmed boljsih carrijev. Samo nima veliko ljudi trigger fingerja za ulti da naredi epic engage :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

zos ::

Meni se tudi graves ne zdi kaj pretirano op. Je kogmaw precej boljsi. Ali pa corki, ashe itd.

def0r ::

zos je izjavil:

Meni se tudi graves ne zdi kaj pretirano op. Je kogmaw precej boljsi. Ali pa corki, ashe itd.

Ja ashe nekako nima tudi nobenega skilla ki bi ji kaj pomagal da bi bila mocnejsa od drugih. Samo njen ulti lahko cisto spremeni igro :)

Ciklamen ::

Meni je pri Ashe všeč predvsem to, da ima gromozanski attack speed in crit. ko jo enkrat spraviš tak daleč. Corkija imam, ampak mi ni tak všeč, Gravesa sem probal pa nevem, saj je kul ampak ni to to :D

Kaj pa overall, kateri bi bil top? Nautilus zgleda kar soliden, kot ga je predlagal Guzzy :)
- End of the Post ->

Arnidus ::

Pa kakšni "TOP" heroji. "TOP" heroja ni. Vsak ma svoje prednosti in slabosti, in tvoja naloga je, da te zadeve izkoriščaš. Kot je to naloga nasprotnika, seveda :) Recimo... bolan kombo je AListar + Vayne. Že lep cajt ta kombo igrama s kolegom v ranked in morm rečt, da je zadeva precej bulletproof.

def0r ::

Arnidus je izjavil:

Pa kakšni "TOP" heroji. "TOP" heroja ni. Vsak ma svoje prednosti in slabosti, in tvoja naloga je, da te zadeve izkoriščaš. Kot je to naloga nasprotnika, seveda :) Recimo... bolan kombo je AListar + Vayne. Že lep cajt ta kombo igrama s kolegom v ranked in morm rečt, da je zadeva precej bulletproof.

Bullet proof je da te ne morejo early ravno gankati ker imata stun in 1 knockbacka. Samo lahko te pa outfarma, kaksna caitlyn mogoce dokaj zlahka samo spama trape v bushe in alistar mora biti konstantno zunaj.

Freaxx ::

Vsaka lane kombinacija ima neko ki odlično countra, nekatere več/manj. Pomembno je da narediš kaj nepričakovanega, sm nazadnje igral soraka+taric in sva s kolegom snedla malzaharja in malphita.

def0r ::

Jp nekaj je fun kombinacije. Nekaj je pa ranked / competitive. Trenutno je za bot lane ranged + support direktni counter 2x offtank.

M-XXXX ::

Pa kakšni "TOP" heroji. "TOP" heroja ni. Vsak ma svoje prednosti in slabosti, in tvoja naloga je, da te zadeve izkoriščaš.

Seveda so top... Zakaj pa misliš, da se ene toliko več igra? Ker so OP... Seveda je recimo 10-15% TOP, te se tudi največ igra, ostali so pač malo/veliko/zelo slabši...

Good Guy ::

Arnidus je izjavil:

Pa kakšni "TOP" heroji. "TOP" heroja ni. Vsak ma svoje prednosti in slabosti, in tvoja naloga je, da te zadeve izkoriščaš. Kot je to naloga nasprotnika, seveda :) Recimo... bolan kombo je AListar + Vayne. Že lep cajt ta kombo igrama s kolegom v ranked in morm rečt, da je zadeva precej bulletproof.


to seveda ne drži...

Glede vayne+ali
vayne se da lepo counter(at) z cait ali corkijem

edini problem tukaj je ali, katerega se da zje*at tako se držiš svojega turreta, kamor ali ne bo flashal

def0r ::

M-XXXX je izjavil:

Pa kakšni "TOP" heroji. "TOP" heroja ni. Vsak ma svoje prednosti in slabosti, in tvoja naloga je, da te zadeve izkoriščaš.

Seveda so top... Zakaj pa misliš, da se ene toliko več igra? Ker so OP... Seveda je recimo 10-15% TOP, te se tudi največ igra, ostali so pač malo/veliko/zelo slabši...

Malce pretiravas :D Competitive ni niti malo res se skoraj vsi championi uporabljajo. Competitive so v rotaciji ene 50% istih druge pa redkokdaj vidis. Samo par championov mi je ki so mi neuporabni in se zelo slabi scalajo v late game, evelyn, xin, garen, monkey king (pozabil ime). Cisto odvisno je od playerjev, vsak ima svoje razmisljanje v igri :) Jaz poskusam, cim bolj mesano igrati champione ceprav ze dolgo nism igral LoL. MAX Elo sm imel komaj 1800, tako da ne morem ravno govoriti v high ELO ampak tudi bani niso OP oz. so redkokdaj samo onemogocis da je en champion v igri ki ti je anoying ne OP.

M-XXXX ::

Glede vayne+ali
vayne se da lepo counter(at) z cait ali corkijem

Od cait je tudi ena izmed OP herojev. Pojdi ti s katerim koli AP-jem 1v1, oba imata top iteme, ki jih dobiš naprimer z denarjem, ki ti jih prinese 10 killov ter 100 minionov. Se mi je zdelo... Pjdi z corkijem proti gravesu (isto killov), pojdi z ashe proti gravesu ali pa caitlin... Ali pa kakšen udry... Enostavno je ne fer, z določini heroji pod istimi pogoji ne moreš naredit praktično nič...

Saj je praktično polno teh primerov. Seveda se najde heroj, ki coutra določene... Vendar nekega heroja coutra 90% ostalih, v nekem primeru pa samo 10% herojev...

Good Guy ::

M-XXXX je izjavil:

Glede vayne+ali
vayne se da lepo counter(at) z cait ali corkijem

Od cait je tudi ena izmed OP herojev. Pojdi ti s katerim koli AP-jem 1v1, oba imata top iteme, ki jih dobiš naprimer z denarjem, ki ti jih prinese 10 killov ter 100 minionov. Se mi je zdelo... Pjdi z corkijem proti gravesu (isto killov), pojdi z ashe proti gravesu ali pa caitlin... Ali pa kakšen udry... Enostavno je ne fer, z določini heroji pod istimi pogoji ne moreš naredit praktično nič...

Saj je praktično polno teh primerov. Seveda se najde heroj, ki coutra določene... Vendar nekega heroja coutra 90% ostalih, v nekem primeru pa samo 10% herojev...


zato pa imamo baning picks, da se znebiš določenih zadev

Ampak ravno zaradi tega je špil zanimiv(prav zaradi counter herojev)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

def0r ::

Definiraj kaj ne mores nic? Pac ni tvoj gol da jih ubijes ampak farmas farmas in se enkrat farmas. Raje vidim da folk farma bot lepo kakor da gre na kille prevec.

M-XXXX ::

Definiraj kaj ne mores nic? Pac ni tvoj gol da jih ubijes ampak farmas farmas in se enkrat farmas. Raje vidim da folk farma bot lepo kakor da gre na kille prevec.

Haha, bi te prav rad videl koliko ti farmanje pomeni, če imam spodaj na lanu v prvih 10 minutah 5 killov :D

Nič narediti pomeni: manj kot nasprotnik, oziroma ga ne ubiješ, on tebe pa... Narediš v istem času manj DMG-ja.

Guzzy ::

Nautilus je predober za na top. Mora bit v jungli, kam tudi spada, saj so njegovi ganki zlo močni(uspe ti 3/4 gankov če veš kaj ti in tvoj teammate delata)

def0r ::

M-XXXX je izjavil:

Definiraj kaj ne mores nic? Pac ni tvoj gol da jih ubijes ampak farmas farmas in se enkrat farmas. Raje vidim da folk farma bot lepo kakor da gre na kille prevec.

Haha, bi te prav rad videl koliko ti farmanje pomeni, če imam spodaj na lanu v prvih 10 minutah 5 killov :D

Nič narediti pomeni: manj kot nasprotnik, oziroma ga ne ubiješ, on tebe pa... Narediš v istem času manj DMG-ja.

Dvomim, vsak ki bo pricakoval napad je velika sansa da bo znal izkoristiti. Sorry preveckrat sem bil bot lane in videl kako so ljudje greedy in agressive. Umrl sem redkokdaj, ampak spet vprasanje ali igras blind pick ali draft? JE cisto drugace ce te nekdo cisto countera bot ker pac nisi vedel kaj so vzeli. 5x te nikoli ne bodo bot ubili brez da bi bil dober jungler in brez wardov.

Good Guy ::

def0r je izjavil:

Pac ni tvoj gol da jih ubijes ampak farmas farmas in se enkrat farmas. Raje vidim da folk farma bot lepo kakor da gre na kille prevec.


odvisno kdo je v nasprotni ekipi jungler, in od tvojega support playerja(wardi in CV)

V začetni fazi je dobro da držiš CS ki ga tolče tvoj nasportnik , da ne padeš preveč zadaj z itemi

Arnidus ::

Mah, u končni fazi šteje samo "skill", se pravi... izkoriščanje napak, ki jih stori nasprotnik. In ja, vse je včasih odvistno od bannov in counterpickov. Dejstvo pa je, da imaš določene heroje k so pretty much useless, kar ti je hiter lahko jasn ko pogledaš kaj se igra v ranked gameih. Kake Evelyn recimo če ni trolov v igri, tam ne boš vidu :D Je pa zanimivo kok je teemo underrated. Madona, vedno k ga pickam solotop, me markirajo za trola :) Je pa u bistvu zlo dobr counter še prenekaterim herojem.

def0r ::

Arnidus je izjavil:

Mah, u končni fazi šteje samo "skill", se pravi... izkoriščanje napak, ki jih stori nasprotnik. In ja, vse je včasih odvistno od bannov in counterpickov. Dejstvo pa je, da imaš določene heroje k so pretty much useless, kar ti je hiter lahko jasn ko pogledaš kaj se igra v ranked gameih. Kake Evelyn recimo če ni trolov v igri, tam ne boš vidu :D Je pa zanimivo kok je teemo underrated. Madona, vedno k ga pickam solotop, me markirajo za trola :) Je pa u bistvu zlo dobr counter še prenekaterim herojem.


Ni troll pick ce counterpickas teemota :) Ce ga pa early in te oni counterajo je pa neki drugega :) + za mid in late game potem manjka en manj offtank in odvisno od teama lahko zburstajo tebe in ad carrija v sekundi:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Arnidus ::

Ej pa niti ne.. ga bolj tanky igram, če ga igram. Wriggle's lantern, Frozen mallet, Witts End/Madaly (odvistn kak je kej njihov AP), pol pa kak madred's al pa aegis... nekok tko. Se pa seveda prilagajam, včasih tut kak bloodthirster piknem. Skratka... pokosim AD carrya. (Blind-> nuke)
««
2 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104842 (1419) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828128 (1447) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687433 (13175) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225717 (18652) Jst

Več podobnih tem