» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 42
»»

FeniksX ::



Zadnje čase smo z nekaj prijatelji ugotovili, da vedno več in več Slovencev igra League of Legends. Z namenom, da bi se družili in odigrali kakšno igro, je bila ustvarjena spletna stran League of Legends Slovenija. Seveda pa bo tudi potekal kakšen turnir. Dobrodošli so tudi ostali, ki želijo to igro začeti igrati. Zagotovo se bo našel nekdo, ki vam bo pomagal na "prvih korakih". Za tiste, ki še igre ne poznate, pa sledi opis.

League of Legends je igra narejeno po zelo znani mapi v Warcraft III. to je Defense of the Ancients. Igra poteka med 3vs3 ali 5vs5 (trenutno dve različni mapi, vendar jih še bo več). Na začetku igre izberete enega izmed desetih herojev, ki so na voljo v danem tednu. Vsak heroj ima različne sposobnosti. Nato se prične bitka. Glavna naloga je, da nasprotni ekipi uničite "Nexus", seveda pa se morate najprej do tja prebiti. Na poti vas čaka nekaj obrambnih stolpov, minionov in seveda herojev od nasprotne ekipe. Ekipa ki uniči Nexus seveda zmaga. Zmagovalci in tudi poraženci dobijo "Influence points" (seveda zmagovalci dobijo veliko več pik). S temi pikami lahko namesto, da imate na voljo le deset herojev, za stalno odklenete ostale heroje. Se pravi, da lahko igrate tudi z herojem, ki ga ni v trenutnem tednu. Pred kratkim se je začela tudi "Season One", ki je omogočila "Ranked Matches".

Za lažjo predstavo igre sledi še nekaj posnetkov.

League of Legends Trailer
Gameplay 1
Gameplay 2
Season One Trailer

def0r ::

Lepo tudi sam igram samo zal na US :) Ker se mi ni dalo prenasati GOA ko je se bila v EU.

FeniksX ::

Heh, sej neki se govori da bo enkrat možno prestavit account iz US na EU in seveda obranto.

def0r ::

Govori se ze nekaj casa, ampak RIOT staff zal odgovarja da bo mogoce. Pa tudi EU me moti je manj english speaking playerjev kakor v US.

Bloody123 ::

tudi sam igram League of Legends(LoL) ampak tudi US server ime pa mi je BloodyMonster če hoče keri naj doda
mam tudi skype :D

def0r ::

Page jim ne dela:P

FeniksX ::

Mah vrže dol včasih :P

Mentalist ::

Ravno nalagam špil, da vidim, če me bo potegnilo.
Lool.

def0r ::

Hehe jah na zacetku bos zal videl veliko leaverjev in rage quiterje :(

ABX ::

def0r je izjavil:

Hehe jah na zacetku bos zal videl veliko leaverjev in rage quiterje :(


V rated igrah je tega bistveno manj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

St235 ::

Ravno včeraj sva z kolegom odigrala par iger in za free play je bilo zelo zanimivo.

def0r ::

ABX je izjavil:

def0r je izjavil:

Hehe jah na zacetku bos zal videl veliko leaverjev in rage quiterje :(


V rated igrah je tega bistveno manj.

Mislis ranked. Ja jih je, ker dobijo leaver mark ze ce leavajo queue.
Bolj je problem je ker v solo queue ranked skoraj noben noce prilagajat in je fixiran samo na enega champa in potem dobis recimo 4 meele dps.

Guzzy ::

Jaz bom tudi probal to igro, sicer sem malo igral doto ampak če mi je kdo pripravljen pomagat(kateri itemi so dobri itd) bi bil zelo vesel

BALAST ::

Če koga zanima ima sedaj Heroes of Newerth free week, da lahko vsi brezplačno poizkusite. Gre pa dobesedno za 1:1 DotA klon, le da ima lepšo grafiko, več herojev in zame je nasploh super. Čeprav je še nisem kupil, bo vredno razmislit.
LoL sem pa prenehal igrati ker so sposobnosti kot v WOW mmorpg in se nadgrajujejo do 30.stopnje, kar pa je nepošteno do novih igralcev. HoN je v tem primeru boljši ker vsi heroji začnejo z enako vsoto denarja in privzetimi lastnosmi, namesto kot pri LoL, ko ima lvl 30 igralec kar 20% več HP ali AP, ali HP/reg...

def0r ::

BALAST ni nic neposteno:) Saj se tudi ne bos nikoli s tistimi klofal ki ne bodo imeli. Pa lvl 30 ne traja dolgo dosezes, ravno toliko casa da nisi vec totalni nub. Kaj bi le bilo ce nebi bilo levelov newbfest najbrz.

Pa drugace rune vsi vsak lahko kupi glede tvojega hp reg in niso tako extremno mocne kakor mislis, pomagajo vecinoma samo malce early game in stanejo ogromno. :)
HoN mi ni pa vsec ker je extremno newb unfriendly, grafika mi pa zal ni vsec prevec kicasto vse.

Guzzy ::

balast, ko greš v mp igro te skuša povezat z tebi enakimi lvli.

če kdo hoče naj me doda GuzzySLO

aja, pa zakaj mi zdaj vsake tolko crahsne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Guzzy ::

prosim za pomoč, 3-4 crashi na igro pol dons pa se BSoD........... in seveda smo zgubili zarad mene..

def0r ::

Raje riot supportu pisi. Pa bsod prvic slisim da se dogaja s tem spilom kaj, chat bug v ranked, kaksen crash adobe aira ze.

Guzzy ::

je pr tem spilu, povsod kr na random se mi 2x al pa 1x na dan..

def0r ::

Saj ne mores drugega kakor napisati na forum ali pisati direktno riot supportu. Nisem imel se tage problema na 3eh racunalnikih:)

Pyr0Beast ::

Lušten špil, sploh glede na to, da je zastonj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Good Guy ::

Pyr0Beast je izjavil:

Lušten špil, sploh glede na to, da je zastonj.


se strinjam..

me je kr mal zasvojil..

823483 ::

a še komu kaže error launcherja že ceu popoudne?

ABX ::

Pyr0Beast je izjavil:

Lušten špil, sploh glede na to, da je zastonj.


Jaz sem že pljunil ene 30E v skine.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

def0r ::

823483 je izjavil:

a še komu kaže error launcherja že ceu popoudne?

Nope:) Ce se kaj takega zgodi je ponavadi potrebno na novo naloziti clienta.

Pyr0Beast ::

Reboot pa na novo client, ponavadi dela.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bender rodri ::

Špilam na EU in na USA - če ima kdo oba hkrati naložena glejte da imate naložena vsakega nekje drugje (npr.: enega na C: drugega na D: ) - meni od takrat delata oba clienta normalno
guez

spiritsoul ::

jst trenutno igram na us ce kateri hoce igrat z mano moje ime (spiritsoul).FREE IP :)

"KeKc" ::

Mene samo zanima kje bi lahko dobil to igro?:|

Steinkauz ::

ZaLoMaT ::

Tudi sam bom začel igrati to igro ...
Kaj priporočate, da se lotim najprej? Morda kdo "podarja" acc, da ne bom čisti noob?

def0r ::

Bolje je biti zate da si cisti noob kakor da ti da en lvl 30 account:)
Ne traja toliko dolgo, ko bos lvl 30 bos vsaj znal osnove igre. Priporocam samo da preizkusis cim vec champov:)

Gen3sis ::

Kogar zanima, obstaja tudi uradni slovenski forum za to igro, kjer so tedenski intervjuji z najboljši igralci ter teami na svetu, povprašate lahko tudi najboljše slovenske igralce (da vsi dejansko dobri slovenski igralci v LoLu so na tem forumu) kar vas zanima o tej igri ipd


Tukaj je pa še link do strani: http://ligalegend.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gen3sis ()

ZaLoMaT ::

We finally have come to the conclusion of the League of Legends Season One Championship! The action has been nonstop over the past three days here at Dreamhack 2011―and we’ve crowned the League of Legends Champions!


It was Team SoloMid taking third place in the tournament winning a prize of $10,000! And it was well earned by the North American favorite who battled hard to move themselves from the lower bracket into the winner’s circle.
In second place we had the amazing European team aAa, who despite getting to the finals―was unable to get first place. But their efforts and their skills were not and will not go unnoticed by the League of Legends community.


And lastly―dubbed the League of Legends Season One Champions was the absolutely stunning team FnaticMSI who exceeded expectations time and time again earning the first place prize of $50,000. Amazing performance from the top caliber European team!

http://season-one-championship.na.leagu...

Sem pa vsak dan bolj razočaran, saj je treba čakati za login (Queue) vsakodnevno več kot 30min ...

def0r ::

Jah EU je EU:) Vedno je imel probleme in zgleda da jih bo tudi vecno imel :)
EU serverja se izogibam ze odkar ga je imela GOA v rokah. 200ms pinga na US se pa tudi zlahka navadis.

ABX ::

Baje da ima EU grozen naval novih igralcev, plus to da EU ima bistveno bolj skrčen time zone, kar pomeni da razporeditev igralcev je precej koncentrirana na določene ure.

Dokler ne razširijo infrastrukturo lahko igraš na US strežnikih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ZaLoMaT ::

Veš morda kdaj imajo namen razširiti infrastrukturo?

ABX ::

ZaLoMaT je izjavil:

Veš morda kdaj imajo namen razširiti infrastrukturo?



Bo ko bo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

subby ::

Your position in queue: Over 9000
Approximate wait time: Calculating...


kej tazga pa še ne... spet je naval po novem patchu

ZaLoMaT ::

ABX je izjavil:

ZaLoMaT je izjavil:

Veš morda kdaj imajo namen razširiti infrastrukturo?

Bo ko bo.

Mah, sem šel igrat na LoL NA ...

ABX ::

itak
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Guzzy ::

Jaz tudi. Skoraj nič ne lagga in serverji so vedno gor. Btw pri nižjih lvlih igra vsaj 1/2 EU playerjev :)

def0r ::

Guzzy je izjavil:

Jaz tudi. Skoraj nič ne lagga in serverji so vedno gor. Btw pri nižjih lvlih igra vsaj 1/2 EU playerjev :)

Dvomim :) Latino in korejcev je veliko ki igra na US. Vecina EU playerjev ki igra na US so ze lvl 30 :)

subby ::

Guzzy ima najbrž prav, zato ker so evropski dol, je dosti evropejcev začelo na US, da preganjajo čas.

subby ::

za nestabilnost serverjev se nam spet poskušajo oddolžit z rpjem
550 RP to every summoner who has logged in between 12:00 a.m. CEST on June 1st, 2011 and 11:59 p.m. CEST on June 23rd, 2011

pa bo za en skin srednjega cenovnega ranga

M-XXXX ::

Grrrr, cel večer je zajebavalo, pa nisem nič dubu :/

subby ::

Saj ne razdelijo prec. Poleg tega pa lepo piše, da dobijo vsi, ki so se med 1. in 23. junijem vsaj enkrat prijavil.

reptilia ::

ma v rit naj si porinejo tale RP naj mi raje resetnejo ip boost ne pa da mi ostane se samo 12ur od 7dni
Forgive your enemies, but never forget their names.

ABX ::

reptilia je izjavil:

ma v rit naj si porinejo tale RP naj mi raje resetnejo ip boost ne pa da mi ostane se samo 12ur od 7dni


IP boost nima smisla, ker boš prišel hitreje na L30, kjer zaradi pomanjkanja izkušenj te bojo zmleli.

Drugače je tvoja situacija precej neugodna.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Arto ::

ABX je izjavil:

IP boost nima smisla, ker boš prišel hitreje na L30, kjer zaradi pomanjkanja izkušenj te bojo zmleli.


Sej IP boost ne vpliva na EXP...
««
«
1 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104843 (1420) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828129 (1448) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687439 (13181) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225717 (18652) Jst

Več podobnih tem