» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
7 / 42
»»

oemdzi ::

support role so res mega zanimivi, sploh soraka (na autopilotu)

Rias Gremory ::

@androventi
Meh.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

6151 ::

Se na kakšen način da priti na staro grafiko nazaj...
Sedaj imam pod 60fps prej sem imel nad 400 pa še lepše je zgledalo...
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

oemdzi ::

ha ? jst imam zdaj 30-40% vec FPS

Ciklamen ::

Kater tank se vam zdi v tem trenutku boljši? Alistar, Singed, Sion (ki vbistvu ni namenjen za tanka), Nautilus, mogoče kak maokai, jarvan?
- End of the Post ->

Guzzy ::

Nautilus, Maokai, alistar so od teh najboljši v jungli. najboljši tank je maokai, pol je naut pol pa alistar. te so še najbolj uporabni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Good Guy ::

singed FTW

zapliniš vse kar je možno
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ciklamen ::

Malo zdaj Alistarja igram, mi je kar všeč ko vržem vse v zrak, potem pa se zapodim v enega da ga spravim med naše :D Maokai je dober, sam ne morem ga zbuildat prav. (gledam neke builde na mobafire)
- End of the Post ->

Freaxx ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

yoco ::

Huda! :))
Drgač sem pa glih hotel vprašat, če kdo igra z Volijem? Meni zgleda zanimiv.

6151 ::

Eden mojih fav champov je, vedno imam lep score z njim. Buildam ga pa samo na health(Dor. shield, mag. res. čevlji, 2xWarmog, frozen mallet, Atma's) da imam velik dmg na W.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

oemdzi ::

Ciklamen je izjavil:

Malo zdaj Alistarja igram, mi je kar všeč ko vržem vse v zrak, potem pa se zapodim v enega da ga spravim med naše :D Maokai je dober, sam ne morem ga zbuildat prav. (gledam neke builde na mobafire)


stestal sem veliko buildov maokaija in se najboljse odbnese kot pure tank. Meni najljubsi guide zanj: http://www.solomid.net/guides.php?g=6644

Sam sem si ga sicer malce modficiral ... Aegis se mi zdi nekako waste of money, ker tocno na tebi se kaj dost ne pozna (je velik boljsih stvari) ekipa pa sploh na low elotu ne zna izkoriscat aure ( se za moj ulti eni verjetno ne vejo kaj naredi :P ). In pa skoraj nikoli ne nabavljam spirit visage. Ce imam slabsi zacetek si poleg philota kupim se drugi gold item ki ga potem spremenis v omen. Ce ti pa rata nabrat par killov in assistov pa je warmog res mega zadeva, ko ga nastackas si v tisti fazi skoraj bozanstvo, lahko se skoraj mirno setas med nasprotniki :))

Twixz ::

Zakaj ko igro zaženem in dam play, naredi kot da bo zagnalo ampak sploh ne? Tako da pač, stisnem "Play" in počakam da bi vpisal up. ime in geslo, pa mi tega sploh več ne odpre? Why the fauck? :O

yoco ::

Reinštal?

A mi mejbi kdo zna povedat kako naj spremenim črko za ultija? Mi sploh ne pusti, piše da je special character.

Twixz ::

Kaj? Da spet čakam da mi downloada 1 uro? -.-

Maš pod options mislim da opcijo.

TehDucky ::

Boš pač eno igro stran vrgel če ti samo 1h downloada. Lahko pa daš repair nekje v opcijah tam.

Jaz pa sem z Jaxom ratov prov dober, namreč vse igre imam pozitiven score, ponavadi preko 2:1 ratio, ga pa igram kot AS/AD carry. Nekako mi je bolj zanimiv kot Hibrid Jax, ker tam samo skačeš pa W še prej vklopiš in je to ubistvu vse kar nardiš, jaz pa ga igram z Exhaust in Ghost, in če vidim squishija nekje na samem, skočim z njim s tistim stunom, če pa vidim da nisem dovolj hiter vklopim ghosta ali pa ga slowam z exhaustom in ga pretepem do smrti =) Igram ga pa AS boots,wrigles lantern zato ker ponavadi ni junglerjov in pri lvl 6 s wrigles in pa as boots ali pa zeal lahko solo ubijem dragona. Naprej pa igram 2xPhantom dancer,Infinity Edge, ponavadi Last Whisper, Bloodthirster namesto Wrigla na koncu gejma, pride pa učasih da se prodajo bootsi in se kupi kakšen guardian angel, še vseeno imam čez 400 Movement speeda z 2xPD. Imam pa samo armor pen rune.

Graves je tudi super carry, ker folk ne pričakuje Q+R combo damage, pa čimprej damage in ne PD kot vidim da en folk kupuje na njemu.

Grem pa po dolgem času LeBlanc na mid, pa sem ga čist failov proti luxi, mel sem 0/3 nato 1/6/1, na koncu sem nekak prišel do 3/7/4, res slabo odigral, preveč sem odvisen od jungla zadnje čase :D (ampak ne da bi igral junglerje, fuj to ne maram gankat, ker folk ne zna last hitat pa da se ne pusha lanov).

Twixz ::

Sem dal repair in kaj je bilo? Nič. Še vedno.

Torej, da še sam zase povem. Včasih sem bil obvezen AD carry, z Master Yijem sem odigral skoraj vsako igro, ampak potem, ko enkrat dosežeš lvl. 30 in dobiš kilometrine ugotoviš, da Yi ni za late game (je za lovit low-life enemije). Tako da zdaj menjam med mid Anivia (njen passive je op totalno), Brand (fajn je za late game mid battle, ko njegov ulti zbije skor pol HPja), LeBlanc (čeprav je odvisna sam od abilitijev, je W, Q in R kombinacija pravi pekel za enemy mid). Drgač pa tud rad igram solo top Talona al pa Cho'Gatha, Warwick tud ni slab za solo top. Mi pa postaja Riven zlo všeč za solo top. Supporta ne maram igrat ker itak nimaš nič od igre, sam to, da kupuješ warde in AoE iteme za allyje. Če pa igram tank, pa igram edinega pravega, Rammusa.

Moj naj score je bil z Varusom 17/0/12 (če gledamo k/d ratio), drugače samo za kille, sem imel enkrat z Yijem 35/9/12 score. Za jungle, pa zbiram ponavadi med Amumujem ali Warwickom, pa Yi je dober jungle, njegov Q je isti kot bloodrazorji.

Itak pa igram samo zato, ker v šoli vsi tipi igrajo in se skos pogovarjajo. Se pa tako vklopim v družbo. :P

Rias Gremory ::

Zdaj bom pa probal bolj AP malphita. :)
Upam, da bo za kaj.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Twixz ::

Sam res ni fore, zdej so nardil 2 AD champa.. Hočemo AP, Hočemo AP! -.-

Rias Gremory ::

Pomoje bi blo dobro, da bi naredili še kakšen support. Ne pa, da dajejo ven OP champe in jih potem naslednji patch nerfajo. ;((
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Good Guy ::

Rias Gremory je izjavil:

Pomoje bi blo dobro, da bi naredili še kakšen support. Ne pa, da dajejo ven OP champe in jih potem naslednji patch nerfajo. ;((


Sej je Lulu... čisti support, čeprov se največkrat igra mid(tako kot se to lahko počne s sorako,janno...)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rias Gremory ::

Lulu in še kaj? Nasplošno je supportov malo imo. Ne bi se branil še kakšnega.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Good Guy ::

Rias Gremory je izjavil:

Lulu in še kaj? Nasplošno je supportov malo imo. Ne bi se branil še kakšnega.



Lulu,janna,blitz,alistar,sona,soraka,leona,oriana,taric,zilean in še kateri se najde, ki je včasih top ali mid ampak opravlja nalogo supporta prac tako dobro
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jancheq99 ::

Mene pa zanima dober build za alistarja, ker sem ga zdej začeu mal igrat pa mi je kul:)

oemdzi ::

jah unikatnega builda ni razen ce supportas, pa se tam se mores malo prilagajat nasprotnikom in svoji ekipi

Rias Gremory ::

2 primera builda (tam nad napisom BUILD 1 sta sličici in ko klikneš na drugo se ti prikaže drug build):
http://www.mobafire.com/league-of-legen...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

ma solomid mi je najboljsi za guide, ker na mobafire sem nasel ze svasta pa je imel 88% oceno pa je bil tak fail da glava boli :)

Tip razlaga vjungle guidu da se naj ne zmeni za druge ce mu govorijo noob ker on jungla lol in da top pac more zdrzat 2v1 (just wtf ? )

Twixz ::

Good Guy je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Lulu in še kaj? Nasplošno je supportov malo imo. Ne bi se branil še kakšnega.



Lulu,janna,blitz,alistar,sona,soraka,leona,oriana,taric,zilean in še kateri se najde, ki je včasih top ali mid ampak opravlja nalogo supporta prac tako dobro


Ja no, našteješ jih na prste obeh rok. Kaj pa AD champi? Master Yi, Xin Zhao, Nocturne, Darius, Corki, Fiora, Gangplank, Graves, Hecarim, Irelia, Kog*Maw, Lee Sin, Nasus, Olaf, Poppy, Pantheon, Renekton, Riven, Talon, Sion, Tristana, Trundle, Tryndamere, Twitch, Varus, Wukong, Warwick.

oemdzi ::

AP ashe&vayne :P

[Michael] ::

Igro igram že nekaj časa in igram z Gravesom. Šele sedaj sem opazil, da imate SLO stran pa vse, cool :D

Good Guy ::

Twixz je izjavil:

Good Guy je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Lulu in še kaj? Nasplošno je supportov malo imo. Ne bi se branil še kakšnega.



Lulu,janna,blitz,alistar,sona,soraka,leona,oriana,taric,zilean in še kateri se najde, ki je včasih top ali mid ampak opravlja nalogo supporta prac tako dobro


Ja no, našteješ jih na prste obeh rok. Kaj pa AD champi? Master Yi, Xin Zhao, Nocturne, Darius, Corki, Fiora, Gangplank, Graves, Hecarim, Irelia, Kog*Maw, Lee Sin, Nasus, Olaf, Poppy, Pantheon, Renekton, Riven, Talon, Sion, Tristana, Trundle, Tryndamere, Twitch, Varus, Wukong, Warwick.


polovica od teh se igra hibrida na ranked igrah
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

yoco ::

6151 je izjavil:

Eden mojih fav champov je, vedno imam lep score z njim. Buildam ga pa samo na health(Dor. shield, mag. res. čevlji, 2xWarmog, frozen mallet, Atma's) da imam velik dmg na W.

A igraš jungle? Ker zanima me, kako dobiš tok velik keša, da lahk vse to kupiš? Ma tok močn attack?

Good Guy ::

yoco je izjavil:

6151 je izjavil:

Eden mojih fav champov je, vedno imam lep score z njim. Buildam ga pa samo na health(Dor. shield, mag. res. čevlji, 2xWarmog, frozen mallet, Atma's) da imam velik dmg na W.

A igraš jungle? Ker zanima me, kako dobiš tok velik keša, da lahk vse to kupiš? Ma tok močn attack?


za junglerje je obvezen item heart of gold in po možnosti še Philosopher's Stone oz (Avarice Blade ali Kage's Lucky Pick). Nekateri clo buildajo tri take iteme.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Freaxx ::

Kot jungler imaš ponavadi največ creep killov, in pa tudi killov/assistov ---> Tvoja naloga je da gankaš in tako posledično končaš build kar kmalu.

Rias Gremory ::

Danes je bil pa dober dan za Karthusa čeprav ga nisem igral že nekaj časa.

Ponavadi imam rajši AD champe kot pa AP, ker je potrebno čakati na cooldowne, vendar sem ugotovil, da če si na midu in AP moraš samo farmat in farmat potem pa na juriš in zmagaš game če nimaš noobov.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Twixz ::

Dober dan? Misliš dober ulti na lowlife enemije? Jz ko igram draft, zmeri zahtevam ban njega. Ker je pač njegov ulti OP.

Rias Gremory ::

Je tudi prav tako dober za initiate. In ja dober ulti na lowlife enemije. Pa naj si naredijo bansheeja oz. naj igrajo bolj previdno. Če me ne bi feedal, bi imel pomoje pol manj killov. Karthusa je treba samo dobit na samem in nima možnosti.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Ali še kdo drug kot jaz ne more pritisniti tipke play v launcherju? :'(
Že delajo na tem in upam, da bodo čimprej to popravili: http://eune.leagueoflegends.com/board/s...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Nep, ne gre :) Zgleda imajo manjše težave, verjetno bodo porihtali

Evo je že gor :)
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

Rias Gremory ::

Tudi pri meni.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Twixz ::

Če hoče kdo dodat in odigrat kakšno igro, me komot doda. rexus3 je moj nickname. Hvala.

Rias Gremory ::

Na kateremu serverju pa si?

Mimogrede, je že kdo probal pognati League of legends na kakšni Linux distribuciji?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Nisem vedel, da so se Sunfireji kdaj stackal:

>:D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Good Guy ::

Rias Gremory je izjavil:

Nisem vedel, da so se Sunfireji kdaj stackal:

>:D


tole je staro ko zemla

V1.0.0.107:
Upgrade cost increased to 800 from 700.
Passive is now unique.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rias Gremory ::

Saj vem, da je staro vendar je zabavno za gledat. :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

M-XXXX ::



DMG: 640 487 :D

6151 ::

3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 6151 ()

Freaxx ::

ko so se mandredi stackal je blo zakon :)) ww je lahka one-hittu vsakogar, pa tut pogrešam staro postavitev brushev

Rias Gremory ::

kako sovražim noobe. ;(;(
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

Zakaj sovrazis noobe ? Zaradi njih ti izgledas dober :))
««
7 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107138 (1103) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828385 (1704) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687926 (13668) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519602 (11672) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225944 (18879) Jst

Več podobnih tem