» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
6 / 42
»»

oemdzi ::

tisti reporti so placebo ... ban dobis zarad tega kar sm jst naredu ali pogostega afkjanja, ali pa res kaksnega rasisticnega zaljenja ... Jaz sem se vedno mnenja da se je splacalo in ban ni problem, ker itak nisem nekaj prevec navezan na te igrice ... Zal mi je za ostale 3 igralce ampak ...

in zakaj bi to predstavljalo mene kot enga froca ? Nisem mu nic napisal drugega kot: say ty 2 morde he lost ur game in sem zacel pohod in se mu smejal ko je pisal kar mu je padlo na pamet, na koncu sem se njega reportal (verbal abuse) tak za vsak slucaj, ker se zna zgodit da ga potegnem za sabo v banovce ...

no vglavnem tle sem vprasal ali bo stali ali temp ban, ampak odgovor sem ze dobil da bo samo zacasni ...

Good Guy ::

tisti reporti so placebo


To ti misliš. Ban dobiš ravno zaradi reportov(8 reportov je ban).

in zakaj bi to predstavljalo mene kot enga froca ?


Edino froci in retardiranci imajo tako obnašanje v igri, ki se jim sfiži... Igraj do konca, ne glede na rezultat in soigralce(če ti ne sede njihov dialog jih daš na ignore listo že v samem špilu pa je zadeva rešena)

Guzzy ::

Se strinjam z Good Guy-em. Nevem kolk come backov sem že mel ko sem ohranil mirno kri... če bi začel razbijat po tipkovnici bi to slabo vplivalo na druge in bi bla večja možnost za izgubo... + vzameš jim cajt za igranje, ko ti morajo odpisovat(verjemi kolkrat sem že crknu zarad tega)

oemdzi ::

To ti misliš. Ban dobiš ravno zaradi reportov(8 reportov je ban).


niti slucajno ... razen ce mislis upravicenih reportov ... ker 8 reportov si vsak nabere z lahkoto pa se sam neve zakaj ... Tam enmu AD carryu ne gre in ima 3/6/.. score pa ze vsi jamrajo da naj ga reportajo ker naj bi bil "total unskilled fcktard moron" ...

@Guzzy : fora je bila da smo mi imel zmago v zepu in je tip gobcal o necemur na kar nisem sploh imel vpliva, ker ce bi zasledoval karthusa bi vseeno crknil on in verjetno lahko se jst ... Jih ignoriram ja, samo ce imas 3 zaporedne igre z totalnimi debili, se ti slej kot prej strga in jih udaris tam kjer najbolj boli (meni 1400 elo ne predstavlja nicesar ker igram zarad zabave in ne zarad tega, ker bi to rabil za neko dokazovanje, kot verjeto to pocno oni ...)

Guzzy ::

Ampak a se zabavaš? Verjetno ne... zato pa tiste ki te živcirajo vržeš na ignore. Za mene je tak, da ko mam eno bedno igro in me spravi v slabo voljo(ranked seveda), prekinem z igranjem in rajši počakam do takrat ko se mi bo bolj dalo..

Good Guy ::

niti slucajno ... razen ce mislis upravicenih reportov ... ker 8 reportov si vsak nabere z lahkoto pa se sam neve zakaj ... Tam enmu AD carryu ne gre in ima 3/6/.. score pa ze vsi jamrajo da naj ga reportajo ker naj bi bil "total unskilled fcktard moron" ...


Kot sm enkrat že v tej temi povedu. Vsi tulijo v igri kako bojo nekoga reportal, ampak 2/3 tega folka tega ne počne.

Tudi meni so tulil da bom reportan, po koncu sezone pa dobim nagrado (450 RP) za nereportanega playerja.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ciklamen ::

Whahahah, nabil Cassiopeio na 803 ability power :D Moram rečt da se s cassio zabavam pri igri kot pa s katerim koli drugim Champom :) Resno razmišljam da jo nabavim in se posvetim samo njej
- End of the Post ->

Jeronimo ::

Jaz sem se posvetil twitchu. Zanimiv karakter. Izredno umrljiv, vendar je ulti v end game fenomenalen (sploh v povezavi s Tiamatom).

Je pa res, da težko najdem soigralce s katerimi lahko izkoristim petencial twitcha. Veliko jih misli, ker je karakter AD Carry, da moraš prvi napadati in se podajati v solo napade. V resnici je najbolj učinkovit za kakšnim vzdržljivim karakterjem. Še bolj mi je všeč, ker skoraj vsi vedo, kako se mora twitcha igrati. Tolk pametujejo da je groza. In če imaš na začetku 1/1/3 naprimer, si zanič igralec.

Nisem pa kakšen hard core igralec, da ne bo pomote. Moja igra ima luknje. Naredim tudi napačne odločitve. Glede na to, da server na random izbira igralce glede na ELO, me pa zanima, na kakšen način si ga sploh lahko povečaš (ELO). Velikokrat se mi zgodi, da imam v ekipi kakšnega feederja, ki že na začetku naredi 1/7 naprimer. V tem primeru je blazno težko kaj narediti. Sploh z twitchem, ki je mid in end game karakter.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Good Guy ::

Twitch je roaming heroj. Zelo dobro se pa obnese kot jungler, predvsem zaradi Q skilla s katerim lahko ob maksimalnem levelu prehodiš celo mapo nevidenm, kar pomeni za nasprotno ekipo ali veliko umiranja ali pa ogromno zapravljenega denarja za warde
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jeronimo ::

Ja .. ali pa nabašeš na kakšnega z Oraclom .. in adijo Twitch ... :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Good Guy ::

Jeronimo je izjavil:

Ja .. ali pa nabašeš na kakšnega z Oraclom .. in adijo Twitch ... :)


focus the one with oracle, simpl :) sam kaj ko je folk tok neumen da se zmer spravi na tistega ki ga je najtežje skenslat
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jeronimo ::

Ali pa targetirajo najprej tank ... potem pa se čudijo zakaj smo zgubili. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

dope1337 ::

Probava kdo nunu+vayne combo na bot?

Nunu pac "Blood boil" rush, za Vayneov att speed + mov speed, on pa samo harras (seveda smart harrasment).

Na začetku urng push + smart ward placement (mal nižje od dragona + nad svojim towerjem v bush - da ne bi blo kakega ganka slučajn xD). Po 5 minutah "garant" spushan tower. Osebno mam izkušnje da 8/10 rata do 7. minute push.

Mid - vayne pac ad carry build, nunu supportish (mal tankish)
Late - -//-, na nunuta pokneš še kakega rabadona (ostalo supportish/tankish), ker ima pjeb pač najboljši AP rate (vsaj pred 2. mescema je še blo tak).

Če bote s kakim kolegom probal ta combo, mi powejte če vam je šlo. Ko si pa naštudiraš harras od njiju (nunu ice blast, takoj za tem vayne pokne Q notr, pa sam 3 hite naredi, pa nazaj vn - V primeru alistar/janna supporta, pocakas na njihov CC, nato gres notr s Q).

P.S. Nism igrau LoLa že 2 mesca, se bolj posvečam doti2 (ker mi je pač neki novga). Tak da nevem kaki so bli zadnji update-i in novi champi.
+ Meni najbolj fun combo je drgač Alistar + Blitz, predvsem za counter bottom lane. Na žalost v competitive smislu to ne pride v upoštev, vkolikor ti pa
uspe do 10. minute vsaj 2x ubit carryja in mu "deny-at" lasthite, ima ekipa ob skupnem pushu (4 na 1 tower, carry farma) garant win do 30. minute.

Povejte, če mate še vi kake "fun" taktike. Mogoč pa še kej sprobam v LoLu, ki je meni osebno velik bolj "fun" k dota (kjer je res bistveno več taktiziranja).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Good Guy ::

Leona je epic support :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rias Gremory ::

I'm in love with evelynn.
Želel sem si enega stealh champa in sem ga končno kupil in grem prvo po guidu na MOBAfireju na botih potem pa še eno normalno. Early game še ne pride do izraza, ker še nimam Sheena. No ko pa dobiš tega lepotca pa samo izbereš tarčo, vklopiš W, prideš do tarče nalimaš nanjo E (pred Ejem lahko tudi ultate- po želji) potem pa tepeš Q in probaš čimbolj izkoristiti sheen.
Res zakon champ. 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

Haha na ranked z evelynn bos takoj oznacen za trolla, pa si lahk najvecji PRO pa je umetnost da sploh do spila prides, ker ko vidjo ta pick kar vedno kaksen leava in jovo na novo :D

p.s. Kar se mojega "feedanja v afektu" tice sploh nisem bil banan :P

Jeronimo ::

Na ranked tudi dostikrat ne vidim Wukonga ... pa se mi ne zdi slab champ. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Setsuno ::

Jeronimo je izjavil:

Na ranked tudi dostikrat ne vidim Wukonga ... pa se mi ne zdi slab champ. :)


To zato ker so ostali picki trenutno bolši.

Rias Gremory ::

Ravnokar se leavu zaradi "projev" v teamu.
Najprej nafedajo twitcha potem pa kliknejo no pri surrender glasovnaju. In to dvakrat.
Profesionalci. ;(
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Prijatelj mi je dal pred časom njegov račun na westu, ker ga ne uporablja in ga imam zdaj jaz, ker je večina folka, ki ga jaz poznam tudi na westu. In se pozna, da sem na westu lvl 9, zato dobim tudi nasprotnike bolj noob way, kar je malce nepošteno do njih. :D>:D
Dokaz:

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

oemdzi ::

Jst ze opazim precejsno razliko ko po dolgem casu spet odigram normal game, prej sem pa igral 1 teden samo ranked... Mogoce kater ve kako se pri normalgame dolocajo nasprotniki/soigralci ?

Jeronimo ::

Pri normal game igra preveri tvoj elo. Nato sestavi dve ekipi, ki naj bi imele skupaj podoben seštevek elo točk. Zato včasih pride do kakšnih "padalcev" navzgor ali navzdol. Važen je seštevek oz. povprečje ekipe.

V primeru, da imaš normal game z vnaprej določeno ekipo (povabila) imaš za nasprotnika vedno močnejšo random elo ekipo kot je tvoja premade ekipa.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Lonsarg ::

Pri normal game elo? Si malce pomešal, večina, ki igra normal game elota sploh še nima, ker še niso lvl30.

M-XXXX ::

Elo imas ne glede na lvl... Kako pa mislis da matchmaking deluje:)?

zos ::

Tako je. Pri normal igrah je elo skrit, ampak igra ga vseeno preracuna za matchmaking.

M-XXXX ::

http://lolcave.com/ec/

Tukaj imaš kalkulator (ni 100% da drži), vendar naj bi bil zelo blizu... Vsaj glede na tega, sem imel s tastarim accountom ELO okoli 2000

yoco ::

Jaz bi pa rad nekaj vprašal. Trenutno igram z Jaxom, mi je res zakon champion. Imam pa en majhen problemček ko pride do team fajta. Namreč jz se ful zgubim, še posebi če smo čist vsi igralci tko skupi. Kaj vi takrat naredite? Nonstop klikate na istega championa dokler ne umre? Kakšen nasvet bi mi ful pasov! ;((

M-XXXX ::

Lol :D

Zmeraj se focusira tistega, ki naredi največ dmg-ja in ni tank (aka carry), nato tisti, ki poleg carrya delajo največ dmg-ja, nato pa se polovi še ostanke.

def0r ::

M-XXXX je izjavil:

Lol :D

Zmeraj se focusira tistega, ki naredi največ dmg-ja in ni tank (aka carry), nato tisti, ki poleg carrya delajo največ dmg-ja, nato pa se polovi še ostanke.


Razen ce si carry, hitas pa najblizjo tarco :p Carriji velikokrat pozabijo kako squishy so ce se prevec priblizajo gruci:)

6151 ::

yoco je izjavil:

Jaz bi pa rad nekaj vprašal. Trenutno igram z Jaxom, mi je res zakon champion. Imam pa en majhen problemček ko pride do team fajta. Namreč jz se ful zgubim, še posebi če smo čist vsi igralci tko skupi. Kaj vi takrat naredite? Nonstop klikate na istega championa dokler ne umre? Kakšen nasvet bi mi ful pasov! ;((


space pritiskaj, da tebe da v center ekrana.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

oemdzi ::

Razen ce si carry, hitas pa najblizjo tarco :p Carriji velikokrat pozabijo kako squishy so ce se prevec priblizajo gruci:)


this :) ampak folk se zmer mi jamra, da kaj delam da kaj ne focusam drugega carryija ce pa je na drugi strani "bojisca" rofl, vmes pa kaksen aoe damage se zraven


space pritiskaj, da tebe da v center ekrana.
kaj je space camera center ? Jst mam tam ulti :D

Jeronimo ::

Če želiš vedeti kakšen imaš ELO in statistiko si inštaliraj tale client: http://lolmatches.com/

Preden štartaš LOL zaženi klienta in le-ta polovi podatke med serverjem in računalnikom, ter jih pošlje na www.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

yoco ::

Še neki bi vprašal. Se da naštimat, da ko enkrat klikneš na enemy championa, da ti ni treba vedno ko pritisneš na ability še enkrat kliknit na istega championa. Se pravi, da bi jz samo enkrat kliknil nanj in potem samo pritiskal na Q W E.

Good Guy ::

yoco je izjavil:

Še neki bi vprašal. Se da naštimat, da ko enkrat klikneš na enemy championa, da ti ni treba vedno ko pritisneš na ability še enkrat kliknit na istega championa. Se pravi, da bi jz samo enkrat kliknil nanj in potem samo pritiskal na Q W E.


Če ti je to težko potem ta igra ni zate.

Uporabljaj smartcast.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

yoco ::

Good Guy je izjavil:

yoco je izjavil:

Še neki bi vprašal. Se da naštimat, da ko enkrat klikneš na enemy championa, da ti ni treba vedno ko pritisneš na ability še enkrat kliknit na istega championa. Se pravi, da bi jz samo enkrat kliknil nanj in potem samo pritiskal na Q W E.


Če ti je to težko potem ta igra ni zate.

Uporabljaj smartcast.

Fora je, da včasih v gužvi zgrešim championa ki sem ga napadal. :|

M-XXXX ::

Včeraj sem imel eno čudno igro...

Miss fortune, vmesni rezultat: 2 killa, 8 smrti, 14 asistov WTF? No pa imel sem še 350 minionov:D
Potem pa se je sreča malo obrnila, v cca 10 minutah prišel na: 9:8:25 ter 399minionov...

oemdzi ::

ocitno si imel slabo ekipo ali pa si se ti tako slabo postavljal v teamfightih da so te odpihnil v 3 sekundah

M-XXXX ::

Ne, ne posledica tistih 8 smrti je bil dolgčas (8 smrti v cca 55 minutah), od tega je bila ena posledica DC-ja, ene 4-5 posledica dolgčasa, ena je bla pa poštena :) Je le malo težje brez run, brez masteries igrat proti igralcem z 1000+ zmag...

Moj post je letel na neverjetno smolo... 2 kila ter 15 asistov z carryem...

Matchmaking je pa občasno totalno sfaljen: ravno včeraj smo eno izgubil (res zelo dobra igra, z veseljem sem jo izgubil). Uglavnem po cca 45minutah izgubimo in potem grem gledat nasprotnikovo ekipi: 800 zmag, 1200 zmag, 600 zmag... Nič tako posebnega če bi bili v naši ekipi sami lvl 30, ne pa jaz z lvl 13, frend 21, 28.... Uglavnem moj point:
Vse skupaj:
WINs: nasprotnikova ekipa: 3500
Wins: naša ekipa: 1200

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

St235 ::

Nič tako posebnega če bi bili v naši ekipi sami lvl 30, ne pa jaz z lvl 13, frend 21, 28....


premade vedno fašejo višji ELO

Ciklamen ::

Kaj pa pravite na Dariusa, izgleda kar zanimiv za špil (ni še uradno zunaj, je pa champ spotlight na voljo) :D
- End of the Post ->

yoco ::

Men tut ful zanimiv zgleda, sam mam tak filing kokr da ga bojo kmal nerfal!

Jeronimo ::

Sem ga igral par iger ... super zadevica. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Ciklamen ::

Jap, sem gledal 2 igri in je noro kaj jim je delal :D
- End of the Post ->

Jeronimo ::

Ulti je fajn .. če nekoga z ultijem ubiješ, je takoj spet v uporabi ... pentakil varianta ... :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

oemdzi ::

kaj karthus jih pol sam z ultijem "posnajpa" ?

Ciklamen ::

Jap, ulti je fajn, sam gre hitro v pizdo če ima nasprotnik kak Guardian Angel ali podobno pizdarijo (npr. Zilean z njegovo neumrljivostjo).

Sem si ga nabavil, sprobal 2 igri, v prvi score 7/1/7, sam tisto smo hitro končali, tadrugo pa sem bil malo slabši (probaval drugačne builde) in 4/4/4
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

Okej, medtem ko čakam, da se mi update dokonča vas bom malo seznanil z novostmi (predvsem za tiste ki igrate malo manj).
Spremembe in nov champion:
http://eune.leagueoflegends.com/news/da...
Naj izpostavim, da so pošteno spremenili championa Ashe:
Ashe:
Ashe's art update
New model for Classic Ashe
Updated and improved models for Woad Ashe, Shewood Ashe, Frelijord Ashe and Queen Ashe
All new animations and updated VFX for base and skins
Updated splash art
Hawkshot now displays total gold retrieved by the skill in the tooltip
Adjusted Frost Shot's projectile speed to match the basic attack projectile speed
Fixed a bug where Frost Shot's attack frame was slower than the basic attack

Več pa si preberite na povezavi.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Za oboževalce Warwicka:
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

androventi ::

Hecarim je tut zanimiv za igrat, probite.

Jeronimo ::

Sej načeloma so vsi karakterji zanimivi ... vsak posebej. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!
««
6 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104830 (1407) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828124 (1443) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687428 (13170) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519418 (11488) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225711 (18646) Jst

Več podobnih tem