» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
8 / 42
»»

6151 ::

yoco je izjavil:

6151 je izjavil:

Eden mojih fav champov je, vedno imam lep score z njim. Buildam ga pa samo na health(Dor. shield, mag. res. čevlji, 2xWarmog, frozen mallet, Atma's) da imam velik dmg na W.

A igraš jungle? Ker zanima me, kako dobiš tok velik keša, da lahk vse to kupiš? Ma tok močn attack?


Ponavadi mi kar uspe, igram pa solo
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Rias Gremory ::

Sovražim noobe v smojem teamu. ;((
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Twixz ::

Linksys, kko maš nickname? 8-)

Twixz ::



Ne glejte mene, glejte našega skarnerja. Draft pick, vsi premade, razn mene. Sm mogu it solo top proti Panthu. Ni slab score no. (:

Good Guy ::

Srečo ste mel da je bil nasprotni team bol kot ne random. Sam poglej katarino :))
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jeronimo ::

Včeraj sem izgubil dve igri zapored na 3vs3. Score sem imel približno 19/4/6 in 15/3/4 ... v prvi smo imeli feederja, v drugi pa enega ki je bil pol igre afk, nato prišel, 4x bil ubit na brzino, pa spet šel AFK. Bil sem twitch ... tudi ne veš kaj bi naredil v tem primeru ... :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Twixz ::

Večinoma sem vse kille pobral od morgane, ker moj E silenca in lepo ni mogla nič, sem samo ulti, W in Q, pa je izkrvavela do konca >)

Drugače pa ja, Jeronimo, neveš kaj bi naredil...

Rias Gremory ::

Te razumem Jeronimo. Prej sem šel game z frendom ostali so bili random pick. In gre amumu top sam pushat in mu pridejo 4je gor, ga spravjo na okol 300 healtha potem se pa pantheon ultne na top in itak oba umreta. Fuck noobs.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

korenje3 ::

kaj so eni veseli ka majo 10:1 score :)
moja vsaka druga igra je 20:3, 15:2 ... ipd.
na ranked seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Poldi112 ::

>Fuck noobs.

Takle attitude je precej bolj zoprn kot dejanski noobi. Ker zamori celo vzdušje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ciklamen ::

Korenje, kaj ti bo 20:3, 15:2, če nakoncu izgubiš :) (ne govorim zate da izgubiš, ampak nasploh). To je igra 5v5 in teamplay zmaga, ne posameznik :)
- End of the Post ->

oemdzi ::

tocno to... sicer se pa itak nihce ne vprasa zakaj je to naredil, oziroma se noben na zaveda svojih napak ... Perfect player ne obstaja ...

Glede tega pantha bi rekel, da ali je popoln zacetnik in je mocno precenil svoj ulti ali pa je ze dostikrat mu uspelo ampak tokrat ni bil v tako OP situaciji kot v prejsnih primerih ko je bil uspesen ...

Mene glede skill razpizdijo kvecjemu kronicni noobi, ko ze 5ic naredi eno in isto banalno napako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Rias Gremory ::


Mene glede skill razpizdijo kvecjemu kronicni noobi, ko ze 5ic naredi eno in isto banalno napako

This.
Pa komu še poveš in mu rečeš kaj naj si kupi in kaj naj dela in malokrat te/me kdo posluša.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

korenje3 ::

najboljše mi je to, ko sem jaz na mid z rezultatom 10:0, potem mi pa bottom govori da sem noob, ima pa score 0:8. so igre ki jih preprosto ne moreš pocarryat. braindead is braindead. sploh taki ki padejo 3 al pa 4x na isto foro.

zos ::

Meni je pa najboljse, ko so vsi trije lani konstantno pushani in ne mores nic pogenkat, ko pa folk zacne umirat pa krivijo junglerja, ces da nisi gankal in pomagal nic.

oemdzi ::

ce pushanje ne pomeni, da si bolj nafeedan minnionov je res dzabe, pa se sebe spravljas v nevarnost ker si lazja tarca za gankat. In ja vsi mislijo da tistih 20sec ko lane ni pushan bi pa jungler kar moral bit ze tam in gankat ;((

Guzzy ::

you must be new here

Good Guy ::

če je taka situacija se pač diva pod turret
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

korenje3 ::

zos je izjavil:

Meni je pa najboljse, ko so vsi trije lani konstantno pushani in ne mores nic pogenkat, ko pa folk zacne umirat pa krivijo junglerja, ces da nisi gankal in pomagal nic.


po level 9 lahko že pod turretom gankaš.... sam dost healtha moraš met.

Guzzy ::

divaš že lahko veliko prej, če vas je več celo lvl 1

Rias Gremory ::

Kako je smešno ko se Gangplank spomni, da bo šel kar junglat in moram solo proti Jarvanu (igral sem Tristano) in potem me enkrat podajva pod toverjem in sem noob? :))
Veigar ma pa na midu 0-4, gp mu pomaga vendar so nas skoraj aceal preden sem leaval in nasprotniki niso imeli jarvana v teamfightu. In potem ti vayne reče noob? Im like wtf? In potem samo leavam, ker takih kvazi "projev" ne prenešam dobro. Pfuuj jebemti.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

[Michael] ::

Imam 9600 influence points in ne vem kaj naj si nabavim? Trenutno igram z Gravesom ampak sem se ga že naveličal.

Pa če lahko še nekdo prosim na kratko opiše kaj je razlika med AD in AP champion, kaj sploh pomeni ad in ap?

Rias Gremory ::

Nekako tako:
AP Carry

An AP Carry is a champion that does damage with ability power versus attack damage. It is also a champion that is responsible for 'carrying' the game or doing the most damage in a team fight. Think of it as the 'star player' in a team game. The quarterback in football, the striker in hockey or the shooter in soccer. The goal of the rest of the team members is to make sure to 'support' or make the Carry shine.

AD Carry

An AD carry is a ranged champion that focuses primarily on attack damage as their main source of damage. This type of champion goes bottom with a support champion and shine in the late game phase. Your job is to farm and get your big items that will help carry your team later on in the game.

Torej na kratko:
ADji imajo močne auto-attacke. Torej to so napadi ki se izvedejo ko klikneš na nasprotnika z desno tipko na miški. Seveda se pri nekaterih championih šteje AD tudi pri spellih (npr. Katarina ali Caitlyn).

APji imajo pa izredno močne spelle (torej Q, W, E, R) oz. delajo na tem da so močnejši da kupujejo iteme, ki jim dajo več APja. Značilno je da naredijo burst damage, kar pomeni da naredijo izredno veliko škode v majhnem času in potem ponavadi počakajo nekaj sekund da se jim cooldown časi znižajo (primeri: Brand, Veigar, Annie)

Glede IPja:
Koliko si lvl in ali si že kupoval kaj rune?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

[Michael] ::

Zakon, najlepša hvala. Torej je Graves AP champion.

lvl 20, Rune sem nekaj probaval in kupoval ampak nimam pojma kako in kaj naštimat, edino Masteries znam naštimat, nevem pa če je najbolje kakor imam za Gravesa, za napad jih imam 10, za obrambo 6 in utility 4.

Rias Gremory ::

Okaj mogoče sem malo narobe napisal.
ADchampi tudi uporabljajo spelle da si pomagajo. Vendar je njihova moč v navadnih napadih.
Torej Graves je AD.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

[Michael] ::

Oh, tnx :)

Ciklamen ::

Michael, malo po LOL forumih pogledaš kaj so prednosti/slabosti katerega tipa champa in se odločiš. Niso tisti z 6300 IPji vedno najboljši. Zdaj v upcoming patchu bodo nerfali (pomeni malo zmanjšali kakšno lastnost) par champov, med drugim tudi Gravesa (Ahri, Urgot, Darius so še med njimi)
- End of the Post ->

[Michael] ::

Hvala, lih kar berem vodiče na uradni strani in jih je ene miljon.
Tale je precej kul http://euw.leagueoflegends.com/board/sh...

mijav7 ::

- http://solomid.net/
- http://www.mobafire.com/

Še dve strani kjer si lahko pomagaš.

yoco ::

A mislite, da bo Darius še kr tok "močn" zj ko bo nerfan?

Rias Gremory ::

In še ena dokaj dobra stran:
http://www.lolpro.com/

@yoco
Zdaj nebo več tako OP imo, ampak bomo videli. Vem, da mu bodo nerfnili ultimate in upam da dovolj da bo zdaj težje narediti quadre in pente. :D
Pa Fioro bi morali tudi IMO. :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

mijav7 ::

Ko smo že pri quadra in pentakillih.

Rias Gremory ::

lepa :D
Pri katarini me edino moti, da je preveč squishy in moraš absolutno vedeti kdaj greš notri in kdaj ne.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

yoco ::

Če je v nasprotni ekipi večina AD championov, potem kupiš navadn armor, če pa je večina AP pa MR armor?

Ciklamen ::

Odvisno kdo je carry. Če imaš Gravesa v nasprotni ekipi kupiš Armor, če imaš pa kakšnega veigarja pa MR :)
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

Fantje danes sem šel že 3 normal igre. Guess what? Use sm zgubu. :| Res naj to porihtajo čene bom dal Lol spet dol k kompa, ker na dan zmagaš ravno 1 game ker pač imaš srečo in dobiš ok soigralce. Ostale igre se pa končajo okoli 20 min.
Če ne igraš s frendi je brezveze igrat IMO, ker je prevelika možnost, da dobiš noobe/trolle/leaverje v game.

@yoco
Če so njihovi AD carryji nafeedani ti priporočam Thornmail oz. da vsa ekipa naredi Thornmail ker pomaga.
Opis Thornmaila:
100 Armor. UNIQUE Passive: On being hit by standard attacks, returns 30% of damage taken before armor as magic damage. A minimum of 15 damage must be received.

Če pa imajo kakšne močne APje ti pa priporočam Banshee's Veil:
Opis: 375 Health, 50 Magic Resistance, 375 Mana. UNIQUE Passive: Blocks one negative spell every 45 seconds.
Sploh pa je uporaben proti combo championom. Npr. Aniie ponavadi počaka na stun in potem napada, kar pomeni, da če je shield pripravljen ne bo mogla narediti svojega combota. No combo= no kill.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Statistično gledano boš imel 50% iger več noobov kot nasprotnik, 50% pa manj. Če se ti konstantno dogaja, da jih imaš več, je edina smiselna razlaga ta, da je problem v tebi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Rias Gremory ::

Statistično gledano boš imel 50% iger več noobov kot nasprotnik, 50% pa manj.

Iz kje si pa statistično dobil te številke? Ali imaš kristalno kroglo?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Poldi112 ::

Srednješolska matematika. Verjetnosti račun. Še nisi prilezel do tja?
Čeprav je res da sem malo kiksnil. Verjetnost, da dobiš noob-a je 4:5, ker en slot zavzemaš ti. Tako da če v povprečju ne zmagaš več kot 50% iger, je problem definitivno v tebi. Tako kot bi bil razlog, da jih zmagaš, v tebi, če bi jih dejansko zmagoval.

Ampak jih ne, ane :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

yoco ::

Rias Gremory je izjavil:

Fantje danes sem šel že 3 normal igre. Guess what? Use sm zgubu. :| Res naj to porihtajo čene bom dal Lol spet dol k kompa, ker na dan zmagaš ravno 1 game ker pač imaš srečo in dobiš ok soigralce. Ostale igre se pa končajo okoli 20 min.
Če ne igraš s frendi je brezveze igrat IMO, ker je prevelika možnost, da dobiš noobe/trolle/leaverje v game.

Te čist razumem. Ista zgodba pr men včeri. Sam en primer. Dobim modela, ki izbere Twitcha in ga v 5 minutah 2x ubijejo, model se odloču za leave, rezultat pa je poraz za ekipo. Dokler nisem prsu do lvl 30 mi je blo carsko špilat, zj pa mi je zarad telih trolow pa nobov res smotan ratal!

Poldi112 ::

Potem je rešitev simple, naredi si nov account in spet uživaj, dokler ne prideš do lvl 30.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Rias Gremory ::

Verjetnosti račun.

Nope. Never heard.

Tako da če v povprečju ne zmagaš več kot 50% iger, je problem definitivno v tebi. Tako kot bi bil razlog, da jih zmagaš, v tebi, če bi jih dejansko zmagoval.

Potem še v tvoje računanje še upoštevaj kdaj je gor več trolov in kdaj ne, kdaj je več leaverjev itd. Good luck!

@yoco
Ma ja. Ali pa je kdo prvih 10 min afk, potem pride ga ubijejo x krat in potem leave. WTF?

Potem je rešitev simple, naredi si nov account in spet uživaj, dokler ne prideš do lvl 30.

Če pa hoče igrati rankde naj pa kaj?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Poldi112 ::

Glej, ne pravim da leaverji in težaki niso problem. Samo je pa precej očitno, da če ga noobi niso motili pred lvl 30 je to zato, ker je bil sam noob. In je hodil na živce takim, kot je zdaj on. Tu pač nimaš kaj. Osebno se mi večji problem zdijo ti "pro" igralci, ki samo težijo slabšim. Reagirati se da na dosti načinov. Lahko mu svetuješ, lahko menjaš lane z njim, lahko greš z njim. Lahko pa mu težiš. Niso pa vsi odzivi enako smiselni, če je tvoj ultimativni cilj zmaga.

>Potem še v tvoje računanje še upoštevaj kdaj je gor več trolov in kdaj ne, kdaj je več leaverjev itd. Good luck!

Kako točno to vpliva na karkoli. V trenutnu, ko se naredi igra, imata obe ekipi enake možnosti, da dobita quitterje. Verjento ne hodiš okoli in kolneš čez feederje v poraženem teamu, ko si na njih nabil score 10-1.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Rias Gremory ::

Reagirati se da na dosti načinov. Lahko mu svetuješ, lahko menjaš lane z njim, lahko greš z njim. Lahko pa mu težiš. Niso pa vsi odzivi enako smiselni, če je tvoj ultimativni cilj zmaga.

Se strinjam. Samo je spet problem če imaš kakega rusa/poljaka v teamu, ki zna v chatu napisat samo noob ali pa fuck u mu boš kaj težko dopovedal, da naj ne pusha tako močno. Niso pa vsi rusi in poljaki slabi, da ne bo pomote.
Večji problem kot noobi je problem v matchmakingu. Vidiš npr. po koncu igre, da so bili skoraj v njihovem teamu lvl 30 en 24, pogledaš pa svoj team imaš pa dva ki sta 30 ostali pa okoli 20. :|
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Pred minuto sem končal moj prvi ranked game. In napišem, da sem pričakoval več, pa mi njihov shaco odpiše da je to zato ker sem low elo. Okej razumem, ampak če sem low elo me bo matchmaking tudi v prihodnje dal z primernimi igralci (low elo playerji torej) in bom bolj težko kaj zmagal? Torej ne vem zakaj sploh dajejo možnost, da igraš z random igralci če je pa velika možnost, da izgubiš in je bolje da igraš samo z prijatelji, ker je seveda koordinacija veliko veliko boljša.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Lonsarg ::

Zakaj bi težko zmagal. Saj sistem pazi, da je seštevek elo v eni ekipi približno enak seštevku druge ekipe.

Če igraš pa z prijatelji, potem ti bo dal pa boljše nasprotnike, torej seštevek elo od nasprotnikove ekipe bo večji, kot od ekipe samih prijateljev, ker se upošteva to, da se z prijatelji bolje igra, ker si ponavadi na skypu ali kaj podobnega.

Ciklamen ::

Whahah, odigral sem mogoče 20 iger do zdaj PvP, danes sem odigral 3 in sem vse 3 zmagal like a boss. Igral sem Malphite-a, tank, pa sem bil najbolj učinkovit v ekipi, lol :D Malph FTW! :D
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

I lol'd:
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

the best guide ever :D do 50sec ni nic zanimivega naprej pa ... ;((

Jeronimo ::

Problem lvl 30 je v igralcih, ki do tja pridejo preko iger na botih. Proti botom je otročje lahko zmagovati, vseeno pa dobiš exp. točke.

Par dni nazaj sem imel 4 zaporedne igre kjer naredi en igralec feed na liniji ... potem pa kriči, da si noob, ker te njegov nahranjen nasprotnik ubije z lahkoto. me je kar malo minilo igrati.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!
««
8 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887108113 (2078) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828644 (1963) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37688521 (14263) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519849 (11919) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7226200 (19135) Jst

Več podobnih tem