» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
39 / 42
»»

tt2 ::

Ok, če hočeš čampa, ki jo poje je to kayle in ja kayle je ok na topu, jo vidiš kar pogosto.

Halfdead987 ::

Kayle je zakon champ. Če mi rata z njo pridet do 3h itemov (nashor rabadon ter lich bane) ponavadi v easy carryjam game :)
Kateri so pa najbol anti-tanky champi? Kak WW? Mundo?

ZAjLA1 ::

Vzames ghost in vayne te ne more kiteat. Z irelijo npr. V mid game pojes vayna kot za salo, lategame pa negre vec.

def0r ::

Ghost? To je one time thing. Ce pravilno igra ne pride do mid gama, se posebej ce bo Tryn naskocil vayne ko bosta oba imela ulti bo vayne zmagala ker jo bo mogoce 2-3x max hitnil ce bo vayne ql dodgala v cloaku.

ZAjLA1 ::

Super stvarca sploh pa na tryndameru. Ce tryda pravilno igra nebo do mid gamea umru saj ima dovol sustaina da normalno farma. Pa se lvl 2 fb lagko naredi. Dost odvisno od skilla oba lahko drug drugega outplayasta. V 5sec tryndovega ulta z ghostom vayne ne prezivi.

m0f0x ::

Kupi kdo? Ali trade za kako steam stvarco :)

http://www.lolking.net/summoner/euw/253...

Tetraz ::

v kakih ligah vi igrate to? trynda vs vayne ni šans da trynda zmaga če sta igralca približno isti skill. trynda more bit res konkretno boljši od nje.

btw kak sustain ti to govoris? tisti heal na q-ju? lepo te prosim.. vayne ga bo najprej spokala v lanu, potem pa zonala in bo farmal samo se pod turretom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tetraz ()

def0r ::

Tetraz je izjavil:

v kakih ligah vi igrate to? trynda vs vayne ni šans da trynda zmaga če sta igralca približno isti skill. trynda more bit res konkretno boljši od nje.

btw kak sustain ti to govoris? tisti heal na q-ju? lepo te prosim.. vayne ga bo najprej spokala v lanu, potem pa zonala in bo farmal samo se pod turretom.

^^ Problem je da vecina boljsih adcjev ni vec v silver/gold in so sli ze zdavnaj naprej. Zato najbrz vidijo pojave da ta matchup izgubijo.

Halfdead987 ::

v kakih ligah vi igrate to? trynda vs vayne ni šans da trynda zmaga če sta igralca približno isti skill. trynda more bit res konkretno boljši od nje.
vayne ga bo najprej spokala v lanu, potem pa zonala in bo farmal samo se pod turretom.
Nista na istem lanu sploh.

Zgodovina sprememb…

ZAjLA1 ::

Jaz igram v diamond. Osebno bi zacel z doran shieldom kar je super zadeva proti vaynu. Pa se kake lifesteal quinns ali kaj podobnega odvisno od zahtevnosti toplanea. ce gre vayne prevec aggro ga pa se v izi ubijes.

St235 ::

Problem vayna na topu je, da je izjemno ranljiv na ganke. 1v1 se super obnese ker ima disengage z E, kakor hitro pa je 2v1 pa nima zanesljivega escape mehanizma in ga pojejo v sekundi dvajset. Pamteten bruzer ga bo pustil, da ga pusha proti towerju, da bo imel jungler lažje delo. Še posebej neugodna je če si na desni strani, ker lahko junlerja fašeš tudi mimo svojega towerja.

Halfdead987 ::

Je na lb boljši combo QRW ali QWR?

ZAjLA1 ::

QRW za najvec dmg. lahk pa tud WEQR pa ce kupis dfg si zmagu.

Halfdead987 ::

Dfg zmeraj kupim :)
QR ga silenca ane? brez da bi rabil W ali E?

krOOokO ::

Ti in LB? To ne gre skupaj ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

Halfdead987 ::

S-t-f-u.
Sem že Gold V btw :)

Twixz ::

Enkrat je en postu video o tem kk je en climbu iz bronze do plat. Zanima me če je še tist video kje tule, lepo je razložu use kaj je igrau (mislim da največ Elise). Rabim da pošljem ene par folku ki misli da je dober -.-

def0r ::

Ne vem ce ima ravno veze kaksen video. Kakor vem je dosti streamerjev ki si zrihtajo bronze accounte in jih potem spravijo do diamond. Pac prej ali slej bos zlezel visje, ce si dovolj dober. Ce pas si v 400ih igrah npr se v isti ligi, pa se mi zdi da nekako spadas tam :)

Halfdead987 ::

Če maš velik mmr se u easy climba. Jaz se potrudim da ne feedam in helpam drugim lejnom in winamo :) Ker če imaš dober mmr si ti "najslabši"(vsaj po divisionih) v svojem teamu in bi ubistvu vsak lane moral zmagat. Ti se pa pač potrudiš da ne feedaš. Pomoje gre zato en folk iz bronza u easy,drugi so pa tam kar nekaj časa.
Nemoreš pa z vsakim champom carryjat. Npr retardiran folk ki tryharda sorako top in potem joka da je njim šlo čisto vredu ampak nemorejo zmagat. Jax je imho najboljši za carryjat low elo.
Na youtubu ima pa definitivno najboljše videe Gbay99.
Še en dober video
:)

Setsuno ::

Halfdead987 je izjavil:

Če maš velik mmr se u easy climba. Jaz se potrudim da ne feedam in helpam drugim lejnom in winamo :) Ker če imaš dober mmr si ti "najslabši"(vsaj po divisionih) v svojem teamu in bi ubistvu vsak lane moral zmagat. Ti se pa pač potrudiš da ne feedaš. Pomoje gre zato en folk iz bronza u easy,drugi so pa tam kar nekaj časa.
Nemoreš pa z vsakim champom carryjat. Npr retardiran folk ki tryharda sorako top in potem joka da je njim šlo čisto vredu ampak nemorejo zmagat. Jax je imho najboljši za carryjat low elo.
Na youtubu ima pa definitivno najboljše videe Gbay99.
Še en dober video
:)


En mesec nazaj pa nisi tko govoru?
Kaj se je spremenilo, razen tvoja mentaliteta. :D

Halfdead987 ::

Elo :D
Imho vsak ki je v bronzu misli da je boljši od drugih in da je tam zaradi placementov ali drugih razlogov. Itaq pa to ni res :)

Če kdo razume srbsko.

St235 ::

Ker se je spremnil ELO si ti nehal ragat in pametno igraš?

ZAjLA1 ::

Par meseceu nazaj igral za foro na bronze 1 accju. odigral 25 iger od tega 25 zmag, povprecno 20/2/10.. :D Pa v bronze lahko tudi z ad sorako kerijas

Halfdead987 ::

>Ker se je spremnil ELO si ti nehal ragat in pametno igraš?
Praktično.

Jerry000 ::

ZAjLA1 je izjavil:

Pa v bronze lahko tudi z ad sorako kerijas


Ne upaš:D, naj ti bo challange ajde, da vidmo:D

Halfdead987 ::


jarvan je malo zafailal na 1:30 :))

Twixz ::

Mentaliteta igralcev se je spremenila na slabše, dejansko trollpickajo, čeprav jim to poveš.
Picka Vayne proti Lulu, Tristana bot. Ko itak veš da se bojo posrali na njo že early game, za late game pa še Diana mid in Sejuani jungle. Itak, da je imela score na koncu 1/16/0 in itak da smo zgubil. Mah, saj sem že skoraj zbrisal LoL ker s takimi mongloidi se pa res da dobit 10 točk na dan.

Lonsarg ::

Se sreča da statistično gledano imaš enako pogosto mongloide na svoji kot nasprotnikovi strani in si pač takrat daš duška;)

Jerry000 ::

Twixz je izjavil:

Mentaliteta igralcev se je spremenila na slabše, dejansko trollpickajo, čeprav jim to poveš.
Picka Vayne proti Lulu, Tristana bot. Ko itak veš da se bojo posrali na njo že early game, za late game pa še Diana mid in Sejuani jungle. Itak, da je imela score na koncu 1/16/0 in itak da smo zgubil. Mah, saj sem že skoraj zbrisal LoL ker s takimi mongloidi se pa res da dobit 10 točk na dan.


Welcome to the club:), LOL igram samo še kadar mi zapaše, torej redko. Sam sem sit teh mongoloidnih igralcev. Ne mislm s tem da sm js dobr ostal niso, ampak obnašanje, trollanje, afk, quit its on max level. Ni več LOL kar je bil, community je zjebal igro, vsaj na mojem nivoju. Tko da GG Riot, no more support in vote zame. Gremo na SP igre, tm mam vsaj mir:)

kriko07 ::

Če kdo hoče igrati Ranked EAST naj me doda na
Kriko07
Igram SUP.
Do sedaj ko sem igral supporta,so mi vsi govoril da sm najbolši support :)

GamerBoy ::

Lonsarg je izjavil:

Se sreča da statistično gledano imaš enako pogosto mongloide na svoji kot nasprotnikovi strani in si pač takrat daš duška;)


Ni res, razen če ti tudi spadaš med "talesene", sicer je razmerje 4:5 in je več možnosti, da nasprotnik dobi takega "talenta".
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

kriko07 ::

:)

def0r ::

Kaj tocno gledamo, ce lahko vprasam :)

St235 ::

zmago najboljšega suporta na east serverju ,ki je v Bronze III.

m0f0x ::

Če bi bil dober support ne bi imel negativen W/L Ratio. Pač jebeni luck game in s takimi se še vedno folk hvali v bronze III.

def0r ::

Nesramen biti za bv pa tudi ni treba biti.. najbrz je bolj vazen kda na vseh champih in ne ravno w/l ratio. Glede na to da so v diamond igralci z negativnimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

paco ::

Danes že cel dan poteka 48 urni beta test TeamBuilderja. Support queue time 10sec :)
It iz aj.

def0r ::

Jaz tko al tko vecinoma igram samo ranked tako da nima to vpliva name. Kaj pa queue time za kaj drugega? Ker na PBE ko je bil pred mescom niso opazili bistvenega queue casa.

Jerry000 ::

paco je izjavil:

Danes že cel dan poteka 48 urni beta test TeamBuilderja. Support queue time 10sec :)


pol bo sam še ju3?

Jerry000 ::

Kje se pa pride do team builderja? V normal game ni nikjer...

paco ::

http://leagueoflegends.com/en/news/game...

Trenutno live na EUNE in RU.
Queue time, hja, ~1min >:]. Build time pa hm, vse skupaj se lahko zavleče tudi za 10min. Po vrsti od najdaljšega času proti najkrajšem; support>top>jungle>marksman>mid.

Play -> PvP -> Classic -> Summoners Rift 5v5 -> Normal Team Builder
It iz aj.

def0r ::

Marksman izraz pa tudi prvic slisim v LoL:D

Jerry000 ::

aha ok, se pravi po 7.3. bo pa tut za EUW. Do kdaj so pa tiste ikone na voljo?

paco ::

Ikone like Summoner Icon?

http://leagueoflegends.com/en/news/stor...

Za Lunar Revel pa nevem.
It iz aj.

Halfdead987 ::

Gold 3 :)

Jerry000 ::

prou

St235 ::

Halfdead987 je izjavil:

Gold 3 :)


a to si account kupil?

Jeronimo ::

Kaj potem predlagate ... DOTA2?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

def0r ::

Predlagamo kaj? Kaj je boljse?.. vse je odvisno od okusa meni od mob se najbolj ustreza LoL, Dota 2 mi postane malce anti-fun na case z item recipe, puristicni dota experience. Imam raje simplified.

Jerry000 ::

Jeronimo je izjavil:

Kaj potem predlagate ... DOTA2?

Ne dota2 ne lol, nič od tega;)

««
39 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107046 (1011) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828335 (1654) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687861 (13603) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519579 (11649) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225891 (18826) Jst

Več podobnih tem