» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
38 / 42
»»

Setsuno ::

M-XXXX je izjavil:

Zakomplicirano ni vedno bolje... Tudi mene dota nikoli ni pritegnila v LOL sem pa padel v parih igrah...


točn tko. Ljudje večinoma igrajo igre za zabavo in sprostitev. In mamo zato raje manj komplicirane igre

tt2 ::

Setsuno je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Zakomplicirano ni vedno bolje... Tudi mene dota nikoli ni pritegnila v LOL sem pa padel v parih igrah...


točn tko. Ljudje večinoma igrajo igre za zabavo in sprostitev. In mamo zato raje manj komplicirane igre

+1 tudi mene zaradi tega dota ni potegnila. Pač želim si čim bolj enostavno in zabavno igro. :D

GamerBoy ::

Heh ko berem neke komentarje določenih osebkov, glih ne zgleda da se kaj preveč zabavajo v elohell:D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

def0r ::

GamerBoy je izjavil:

Heh ko berem neke komentarje določenih osebkov, glih ne zgleda da se kaj preveč zabavajo v elohell:D


Definiraj elo hell :) Nekako se mi zdi elo hell tam kjer se ti pac tvoj ELO ustavi in kamor spadas tisti cas:)

GamerBoy ::

Po moji definiciji pa je elo hell misteriozno temačno mesto, podobno bermudskemu trikotniku, kjer vsi teammati v teamfightu izginejo neznano kam, medtem ko se ti kot 1manarmy boriš z vsemi 5 sovragi, ki neznansko uživajo v tvoji bedi in se sicer zavedajo da si 10x boljši od njih ampak tega ne priznajo in to tudi ko jih po eni uri igre končno prvič ubiješ oni pa namesto pohvale napišejo: "GG EASY".
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

veng ::

Elo hell ne obstaja, trust me... Kot gold elo player, sem sam že zboostal ljudi iz bronze 5 v silver brez problemov.
Je pa samo en pogoj za to:
1v5
Carrijat moreš 1v5, zmagat lane (to vedno), poiskat njihovega junglerja pa mo sfukat junglo, ga parkrat ubit da zgubi buffe(čene bo on pocarrijo), zjebat top lane - konstantno (ker čene se bo on nafeedo in bo on pocarrijo), zjebat bot lane kar je včasih najbolj težko saj bot v bronze - elotu dejansko warda. Tvoj nasprotnik more pa itak končat 0/10, da ti pusti free roamat.

^ tudi če to narediš, neboš vedno zmagal gejma, se mi je že zgodlo da sem dejansko naredo vse odzgoraj, z teleportu sm se tpjo na bot in sm vsake 3min dobo 2 asista pa mogoče še kak jungler kill. Kaj se je zgodlo čez pov ure? Bot premade se odloči da nebo več igral in si greta delat sandwich :D amazing

Tako da ja, če ste boljši kot pa trenutni elo, boste napredovali. Če ne napredujete, to ni elo hell, je en drug razlog. Lack of skill :)

GamerBoy ::

Ne skrbi zame, ker se samo hecam(če nisi razbral iz mojega posta), sem d3 in glihkar v promotionu za d2, tu pa ni elo hella ampak prej kak ego hell(vsaj zadnje čase):D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

veng ::

Heh vem kaj misliš, sem imel par priložnosti da sem igral proti diamond playerji na lan turnirjih, in jih je večina tako arogantnih da tega res nebi pričakoval...

Halfdead987 ::

>Carrijat moreš 1v5, zmagat lane (to vedno), poiskat njihovega junglerja pa mo sfukat junglo, ga parkrat ubit da zgubi buffe(čene bo on pocarrijo), zjebat top lane - konstantno (ker čene se bo on nafeedo in bo on pocarrijo), zjebat bot lane kar je včasih najbolj težko saj bot v bronze - elotu dejansko warda. Tvoj nasprotnik more pa itak končat 0/10, da ti pusti free roamat.

>Carrijat moreš 1v5, zmagat lane (to vedno), poiskat njihovega junglerja pa mo sfukat junglo, ga parkrat ubit da zgubi buffe(čene bo on pocarrijo), zjebat top lane - konstantno (ker čene se bo on nafeedo in bo on pocarrijo), zjebat bot lane kar je včasih najbolj težko saj bot v bronze - elotu dejansko warda.

Ja seveda. Farmal pa killal boš pa z čem,če babysitaš mid top in jungle?

paco ::

Če ne zaostaneš lahko s par itemi v trenutku sclearaš cel wave, vmes ko roamaš pa še kakega jungle creepa pobereš. Če se pa samo šetaš pa čakaš da koga ubiješ, pa..

Predpogoj za roam je, da moraš zmagat svoj lane, če ne ti nasprotnik counterpusha in ostaneš brez turreta pa bo on lažje roamal.

Plz, stay bronze :/.
It iz aj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paco ()

Halfdead987 ::

Stay bronze? Če sem silver 2,rofl

veng ::

Halfdead987 je izjavil:

Stay bronze? Če sem silver 2,rofl

ni velike razlike :)

Halfdead987 ::

Seveda je. Vsaj med b5 in s2. Tu so vsaj normali teami,mmr mam itaq zlo high glede na to da dobivam po 30lpja. Igram z plati iz s3.
Teami večinoma ne suckajo kot v bronzu. Znajo boljše igrat ampak delajo pač drugačne napake

Twixz ::

Yo.
Za profiče eno vprašanje, ki ga še nisem čisto razrešil. Ko ti late game poteče GA na ADC, kaj kupiti namesto tistega GA?

Nejcolin ::

Twixz je izjavil:

Yo.
Za profiče eno vprašanje, ki ga še nisem čisto razrešil. Ko ti late game poteče GA na ADC, kaj kupiti namesto tistega GA?

Warmog pomoje.

Setsuno ::

odvisn od teama al Mercury scimitar, banshee, Randuins omen

St235 ::

tudi thornmail je v določenih okoliščinah dobra izbira. Mislim ni one size fits all rešitve. Odvisno kje je nasprotnik močan in kako grejo team fighty... Pač ni isto če imaš problem s stuni, nafidanim yijem al kaj tretjega.

Setsuno ::

Thornmail je bolj za tanke ker thornmail dobi effect šele če ti nekdo dolgotrajno napada, za kar pa rabiš velik HP pool, česar pa ADC ponavadi nimajo in je bolje randuins(dobiš isto armorja in še 500HP ter slow on hit in active slow) v primeru full AD teama

St235 ::

načeloma se strinjam, samo randuins ti definitivno da boljši sustain. Ti pa thornmail kar lepo boosta damage v 1v1 echangu z njihovim adcjem. Tako da ja, in general ima randuins prioritito, ni pa thornmail za spregledat.

paco ::

Tudi Spirit Visage je dober. CDR in 20% increased lifesteal.
Je pa odvisno od situacije. Nebi šel SV kupovat če imajo vsi v nasprotni ekipi stun/root.
It iz aj.

Havq ::

zdravo,
na vas obračam z vprašanjem: mi lahko kdo predlaga katere mistirie naj vzamem za Cho gath za jungle?
ne najdem guida za S4 za cho gatha
katere iteme predlagate za njega za jungle?

hvala za odgovor in pomoč

lp

Havq
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

ZAjLA1 ::

Mam dva accja na westu oba sta s4 unranked en je biu d4 drugi pa plat1.. poceni.. ce koga zanima..

def0r ::

Ne razumem zakaj bi kdo hotel kupiti accounte? Se posebej high elo accounte kjer bi novinec 90% iger izgubil.

M-XXXX ::

def0r je izjavil:

Ne razumem zakaj bi kdo hotel kupiti accounte? Se posebej high elo accounte kjer bi novinec 90% iger izgubil.

Skini, rune, lvl...

St235 ::

rune in lvl dobiš z igranjem, kjer dobiš tizkušnje da sploh kaj narediš. Imo je LOL eden najbolj butastih špilov za "kupit". Dobesedno denar stran vržen. Še posebej ker niti placement še ni odigran v tej sezoni, tkoa da tudi za take kot je Halfdead987 ne pride v poštev.

paco ::

Old news, new Rift;
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends...
Can't wait.

ZAjLA1 zarad takih lulčkov moramo mi igrat s platinumi, ki se jim sanja ne o osnovah. Preden pa padejo nazaj v bronze pa uničijo desetine iger in stotinam fair igralcem otežijo plezanje po lestvici.
It iz aj.

M-XXXX ::

St235 je izjavil:

rune in lvl dobiš z igranjem, kjer dobiš tizkušnje da sploh kaj narediš. Imo je LOL eden najbolj butastih špilov za "kupit". Dobesedno denar stran vržen. Še posebej ker niti placement še ni odigran v tej sezoni, tkoa da tudi za take kot je Halfdead987 ne pride v poštev.

Preveč omejeno gledate. Jaz imam kar nekaj družbe s katerimi igram ki so kupili ACC (no nekaj smo jim jih dali, kolikor smo jih imeli) da igrajo z nami na tem serverju. Zakaj bi igral od začetka in kvaril gameplay celotni ekipi in nasprotnikovi ekipi z underlvl acountom, če je tvoj skil recimo za gold ali platinum?

ZAjLA1 ::

Nevem naprimer da imas dia/plat okvircek pa slikco, victorious janna in elise skin+nekaj ostalih velik runov itd. Lahko odigram prvih 10da pridem v plat. Po 20losing streaku igras ze z bronze1. Paco to kar ti pravis pa ni res.

def0r ::

Ne vem ce se splaca bv flamat ljudi v topicu za LoL... ze tako ali tako je prevec tega v samemu spilu. Saj vecina ljudi je v Silver trenutno kakor vem, drugo mesto bronze.

Jerry000 ::

evo, sklenil da ranked duo ne igram nikoli več...oziroma ranked sploh ne igram več. Popizdim. Normal games FTW

Halfdead987 ::

Jaz več zgubljam duo kot solo.. Je matchmaking zafu*an v duotu.

def0r ::

Halfdead987 je izjavil:

Jaz več zgubljam duo kot solo.. Je matchmaking zafu*an v duotu.

Ni ravno. Bolj je problem ce si z partnerjem dokaj stran v MMR (Magar v isti ligi imata lahko MMR drasticno razlicen).

Halfdead987 ::

Lahko kak toplaner zowna vayne 1v1? Jax?

def0r ::

Najbrz, nekateri lahko zlahka zdrzijo proti njej. Samo ce igras vayne top pomeni da boste imeli se enega squishija za teamfighte. Moras tudi gledat na sestavo ekipe predno gres z vayne top. Tudi ce zmagas top je velika moznost da bo njihov toplaner boljsi v teamfightih kakor ti.

Najbrz bi lahko counteral vayne z kaksnim yorickom, teemo, rumble, cho, ... mogoce dober lee. Samo katerikoli bo top je vayne vulnerable izjemno gankom :)

Halfdead987 ::

Nisem mislil vayne top. Ampak fnatic vs sk je vayne v easy pojedla rumbla 1v1. Pa me splošno zanima kdo jo lahko 1v1a :)

Nejcolin ::

Riven probably 1v1 zowna vsakega adcja. Seveda če zna.

def0r ::

Jah recem direktni counter bi lahko rekel kaksen yorick. Bi jo zonal totalka brez da bi lahko karkoli naredila. Pa ne razumem zakaj poskusas gledat pro igre. Igrajo dosti razlicno od tebe, vayne top je meni zanic pick, ker moras celotni team graditi okoli nje potem. Jaz bi najbrz vzel wukonga proti vayne, tudi ce bo even lane bi bil bolj koristen v teamfightih + najbrz bi te v lane fazi sesul.

Halfdead987 ::

Nisem mislil vayne top.
Samo zanima me kdo zowna Vayne 1v1. Ker v late gejmu je to sranje preveč strong. Npr. proti yoricku ima itaq Q in E in sploh preden pride do njega ga ubije. Jax ima E ampak ga ona z njenim Ejem odbije stran.

def0r ::

Samo Jax ce skoci nate ti bo naredil dmg takoj po vsej moznosti predno ga stran odbijes :)
Wukong podoben primer on se mogoce celo zacloaka in ti napacnega ubijes :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

ZAjLA1 ::

Večina topalane bruiserjev ubije Vayne 1v1 do lategamea

Twixz ::

I would say Fiora. Teoretično.:P

Halfdead987 ::

Pa še kennen?

addy93 ::

Teoretično lahko tud Janna al pa Soraka ubijejo Vayne... Ampk praksa je pa čist X stvar. Kdor ima mal več pojma z Vayne v easy ubije marsikaterega bruiserja. Od Vayne W je močn, če ne premočn. Če kupiš BOTRK prvo... je OP.

Sej so champi, k majo take skille, da jih Vayne res težko ubije, ampk če se znaš izmikat z Tumblom tud to ni nemogoče. Men osebno je najtežje če srečam Teemota in Jaxa... Vse ostale je dost easy fentat.

tt2 ::

Trynda jo pomoje poje za malico. :D

paco ::

meh. kite -> stun ko ulta -> freekill
It iz aj.

def0r ::

tt2 je izjavil:

Trynda jo pomoje poje za malico. :D

niti priblizno ne, smo ze imeli debato. Vayne je cisti counter.

Halfdead987 ::

>niti priblizno ne, smo ze imeli debato. Vayne je cisti counter.
Ampak ni ravno. Danes so imeli nafeedanega tryndo in je skoraj 1hitnil vayne. Vse lahko naredi pa jo vseeno fenta. Tumbla,Eja ga. On E-ja nazaj pa jo Wjne in je 2 hitne.

def0r ::

Od znanja odvisno, ce igra vayne pogosto ni mogoce da izgubi. Early zmaga, ko tryn dobi ultija ima ona advantage s svojim ce se pravilno izogiba. Pa ti si resno v cudni ligi da vedno vidis taksne cudne matchupe. Npr jaz sem zadnjo igro zmagal s teemotam proti zedu 1v1 pa je v resnici moj cisti counter.

+ zakaj je vayne wastala E predno je on engagal, ona ga lahko spoka brez uporabe skillov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Halfdead987 ::

Če jo 2 hitne.
Trynda uporabi W,jo slowa. Eja se do nje. Ona lahko dobi 1 hit in ji zbije 2/3 hpja ali ga pa E-ja stran. Nato on spet E-jne čez par sekund. Recimo da ga je v tem času malo pokala in mora ultnit. Tryndin E ima krajši cd od vayne (+ reduca se ko critne). In jo še 1-2 hitne. Gg

def0r ::

Halfdead987 je izjavil:

Če jo 2 hitne.
Trynda uporabi W,jo slowa. Eja se do nje. Ona lahko dobi 1 hit in ji zbije 2/3 hpja ali ga pa E-ja stran. Nato on spet E-jne čez par sekund. Recimo da ga je v tem času malo pokala in mora ultnit. Tryndin E ima krajši cd od vayne (+ reduca se ko critne). In jo še 1-2 hitne. Gg

W kakor vem slowa samo ce bezi pred njim. Ona ga hitne parkrat predno on pride lahko do nje. Na topu je dokaj majhna razdajla... ce jo 2 hitne pomeni da je ze nafeedan.
««
38 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107053 (1018) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828342 (1661) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687867 (13609) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519584 (11654) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225895 (18830) Jst

Več podobnih tem