» »

A obstaja kakšen CMS za .... privatno rabo

A obstaja kakšen CMS za .... privatno rabo

Netrunner ::

a pozna kdo mogoče kak CMS za privatno rabo? .. s tem mislim na nek sistem ki si ga namestiš na server v katerega shranjuješ razne osebne inf. ?

recimo da vidiš kako dobro stran pa si url shraniš na svojo stran, ali pa vidiš en trailer od filma .. pa si to nekam online zabeležiš da ne pozabiš ga pogledat ko pride ven ... imaš nek verz ali stravek ki ti je iz neznanega razloga všeč .. pa si ga shraniš ...

trenutno imam en forum za to, vendar je malo neroden za uporabo, programiranje lastne aplikacije pa se mi ne da?

kak nasvet ? ... pa ne mi z kakim wordpresom...


hvala
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Icematxyz ::

Gandalfar ::

Ce se ti pa niti tega ne das, si pa naredis en Google Pages ali pa Google Docs, pa nobenemu ne das dostopa :)

HardFu ::

Z istim pristopom lahko uporabis tudi twitter :)
http://codeable.io

Gandalfar ::

al pa delicius + private links

techfreak :) ::

Netrunner ::

eh .... saj lahko uporabim twiter ali google docs .. ma ni to to ..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

brodul ::

delicius
remember the milk
google docs
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

Netrunner ::

brodul je izjavil:

delicius
remember the milk
google docs

pa kaj še .. tri teči naj uporabljam .. to že vse vem in poznam .. sprašujem če mogoče kdo pozna kakšno aplikacijo ki bi se namestila na server in bila dostopna preko neta
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

AmokRun ::

Jaz v Operi uporabljam kar funkcijo Copy to Note.
Opera link pa poskrbi za sinhronizacijo med različnimi napravami in online dostop.

Gandalfar ::

Ta odgovor si dobil ze v prvem odgovoru. Zdaj so samo se alternative :)

techfreak :) ::

Če ti pa nič ne odgovarja pa boš moral napisati svojo aplikacijo.

Netrunner ::

ja očitno ne bo druge .. kot vedno so lastne rešitve najboljše rešitve ...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Vice ::

Lastne rešitve so dobre ker ti ponavadi ponujajo točno to kar rabiš. Zdaj ali se jih splača delati za vsako "traparijo" je pa stvar odločitve. :)

Nebi bilo pa slabo, če bi pa uporabil npr. googla in notri vtipkal recimo Open source CMS in odpru prvi zadetek http://www.opensourcecms.com/ ker imaš opisanih kar nekaj orodij za takšno in drugačno delo. Seveda ker pa je namen foruma, da tisti, ki ne zna ali ima težave s tovrstnim iskanjem ali pa se mu ne da, gre po bližnjici, bi mu tisti tam gor, če te prav zastopi verjetno predlagal EyeOS.

Netrunner ::

... eh strica gugla sem še preveč martval z vprašanji. Vse kar sem dobil pod CMS sistemi so bili sistemi za urejanje bolj ali manj klasičnih strani ali pa so bili neke vrste frameworki ki pa spet niso to kar iščem, .. no hvala za predlog .. ta EyeOS je videt zanimiva zadevica...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

toxius ::

Alfresco

Netrunner ::

tudi ta je vidert zanimiv .. sicer dosti več kot tisto kar potrebujem .. vendar je to to
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

LapD ::

Jst mam delicious ravno za te stvari. Še plugin za firefox je, tko da lahko z enim klikom shraniš link, zapiske itd. Maš potem dostopno iz vsakega računalnika pa še na mail si lahko pošlješ. Lahko označiš da je zadeva privat ali javna, v glavnem vse kar rabiš za te stvari :)
web&motion designer

Netrunner ::

to je delna rešitev .. kot sem omenil jaz potrebujem nek personal database ki mi omogoča shranjevanje različnih inf. .. od URL povezav do seznama npr. filmov .. do seznam mojih kontaktov ... do raznih gesel .. do .. kakega texta .. do koledarja z dogodki ..

bom malo testiral Alfresco in EyeOS ... ma mislimd a si bom kar modx revolution uporabil ..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Tody ::

hurikhan ::

M$ sharepoint?!?

Malajlo ::

Kaj pa Outlook? Vse zgoraj našteto lahko tja tlačiš...
Ah... na serverju... Exchange? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

Netrunner ::

ja Tody te zadeve so kar kul .. pa verjetno bom pokoristil ravno kak evernote .. sicer me pa zanima še najbolj to da bi sam imel tako aplikacijo na svojem serverju
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Googlova uganka v videu za Chrome rešena

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3810571 (7330) JaVonTech
»

Nasvet pred izdelavo

Oddelek: Programiranje
162781 (2125) Gandalfar
»

Organiziranje svojega življenja

Oddelek: Programska oprema
353774 (2810) neres
»

ChromeOS: V prihodnosti ni prostora za diske (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
15814704 (10236) Okapi
»

program za vodenje

Oddelek: Izdelava spletišč
82030 (1620) Uporabnik

Več podobnih tem