» »

program za vodenje

program za vodenje

pubbec ::

Zdravo,
iščem en dober cms/open source program ali spletni program, kateri bi omogočal
vodenje servisnih nalogov. rabil bi samo neko bazo katero bi polnil z malenkostnim tekstom, sedaj imam opravljeno preko papirov, vendar bi šel z modernizacijo malo naprej.

zato vas prosim, če ima kdo kakšen predlog naj ga pove, bi bil zelo hvaležen.

lahko je tudi na linuxu ni nujno win.
Ogledoval sem si EyeOS npr.

HVALA!!!!!

atlet ::

Dvomim da boš dobil v Sloveniji kak open source produkt za vodenje servisnih nalogov.
Ali ga boš sam spisal, ali pa ga daš delat.

Verjetno z Drupalom ga boš najlažje naredil z uporabo CCK modula.
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

Vice ::

EyeOS ni ravno CMS

Tody ::

Lahko probaš tudi z kakim CRM orodjem... odvisno

http://www.vtiger.com/ ali pač vpiši free CRM ali poišči na hotscripts http://www.hotscripts.com/search/all/crm

Ales ::

Potrebuješ CRM (Customer Relationship Management) ali ERP (Enterprise Resource Planning) in ne CMS...

Obstaja celo morje odprtokodnih rešitev, ki so v zadnjem času zelo napredovale in ponujajo celovite rešitve za poslovanje. Če želiš priti do rezultata brez dodatnih stroškov, je edini način, da jih sam preizkusiš in primerjaš med sabo oz. prebereš nekaj primerjav na netu.

Za iskanje samih programskih rešitev poglej na freshmeat in sourceforge in izberi najbolj obetavne, potem pa primerjaj...

Svetoval bi ti, da načrtuješ vnaprej in izbereš tako rešitev, ki ti bo v prihodnosti omogočala opravilo vsega, kar boš za poslovanje morda še potreboval. Najvažneje je pravilno izbrati že na začetku, prihranilo ti bo veliko dela v prihodnosti in ti močno olajšalo delo.

pubbec ::

sicer mi programske kode ravno ne ležijo pa vendar se bom potrudil in hvala za nasvete.

Eye OS sem dal samo za primer, kaj bi sploh potreboval en simpl program kateri se lahko zažene iz spleta ter bi vodil servisne naloge oz.
določeno dokumentacijo v urejevalniku besedila, ter da bi lahko tiskal :D

sliši se simpl, pa vendar zame ni mačji kašel... :D hvala za pomoč,
za nadaljne info sem zelo hvaležen!

Tody ::

Za zastojn se boš moral kr sam dost pomatrat... za kej plačat boš pa dobil dost podjetji ...tko da boš mogu povedat kako pa kaj :)

elchejek ::

poskusi s kakšnim sugar CRM. http://www.sugarcrm.com/crm/

Uporabnik ::

Po moje bi šlo tudi s kakšnim PHProjekt ali dotProject, pač vsak nalog odpreš kot en projekt. Nisem pa nikol uporabljal, sam ideja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Googlova uganka v videu za Chrome rešena

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3810672 (7431) JaVonTech
»

Spletna aplikacija za podjetnike

Oddelek: Programska oprema
312351 (1760) uroszo
»

A obstaja kakšen CMS za .... privatno rabo

Oddelek: Izdelava spletišč
221732 (1231) Netrunner
»

Prilagodljiva aplikacija za vodenje aktivnosti

Oddelek: Programska oprema
61363 (1082) rokolaric
»

Izdelava gui obrazca za vnos in iskanje podatkov

Oddelek: Izdelava spletišč
61511 (1375) Ales

Več podobnih tem