» »

Win2k VS Win 98 ali ME

Win2k VS Win 98 ali ME

Zois ::

Zanima me ali lahko delam vse stvari v Win 2k kakor v ME in 98 (igre ampak res vse, TV kartice itd......)
Namreč kupu bi dual pa brat rad igre igra!!!!!!!!
Kolk se sploh pozna če ma človed dual zadevo?

LP Žiga
Ni lepšega kot sfrizirano računalo!

andrej ::

v vecini primerov je dual boot najboljsa izbira, ker veliko iger pod w2k ne dela - se posebej starejse. Za igre, ki jih igras pa poglej
tukaj Svojo strojno opremo pa preveri tukaj
Dual CPU? Hja se pozna, ampak ne povsod. Recimo pri igranju obicajnih iger se ne pozna, pri delu s kasnim graficnim programom pa ze.

kuntek ::

Tako kot je Andrej povedal dualboot je najboljši. Win ME ali 98SE za igre za resno delo pa Win2000.

miha ::

Probaj Whistlerja, verjetno bo končna verzija super, ko pa je že beta1 odlična, a ne andrej

andrej ::

whistler se ni cisto uporaben za vecino ljudi... bo pa super ko pride ven...beta1? Ou, to je ze stari build:D

tejo ::

Če hočte izvedeti, ali je Whistler dober operacijski sistem, ga meni posodite. Do sedaj so vsi Windowsi na mojih testih padli, najdlje je zdržal win2k. Edini operacijski sistem, ki je pri meni preživel, je BeOS 5. :|

andrej ::

a mislis, da lahko samo en clovek odloci, ce je nek sistem dober al ne:P

OZZY ::

Najbl je uporabt dualboot z win98. Me vsaj pri men ni tako stabiln kot je bil win98. Je pa res, da iger lih ne morš špilat pod w2k. Če pa ga ne boš rabu za to ampak za resno delo pol pa kar po njem.

Kekec ::

BeOS5 .... ja ja seveda in kaj boš delal na njem, kje boš dobu software uporaben seveda....dokler je sam OS brez pravega software ne moreš rečt da je dober!

kuntek ::

Se strinjam s Kekcem. Če še tako dober OS nima podpore v softwaru, kdo pa ga bo potem uporabljal. Saj ne uporabljamo samo OS-a.

rookie ::

Hja za igre imej wi 98 SE.Ce pa mislis reso so pa ze vsi rekli da win2k kar je res.A bi ti imel samo en sistem nalozen ?Ce te to nemoti si nalozi Win2k in Win98 SE pa bo pomojem najboljse.:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16214966 (10048) Eru
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585026 (4168) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774960 (4079) Simko
»

DUAL BOOT (WIN/UNIX)

Oddelek: Operacijski sistemi
51673 (1544) andrej
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481873 (1396) JLP

Več podobnih tem