» »

Ebay (Evropski), ali obstaja?

Ebay (Evropski), ali obstaja?

dobaluka ::

Zanima me če kdo pozna kako tako evropsko stran kot je ebay? V Sloveniji ji je podobna bolha, vendar jaz iščem kaj večjega in bolj internacionalnega. KEr na ebayu je 3/4 folka američanov.
  • zaklenil: Tilen ()

[BISI] ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [BISI] ()

dobaluka ::

hvala =)

še kej mogoče podobnga bolhi pa ebayu v evropi? (več zvem bolš je)

Zavo ::

Dobaluka pazi pri ebayu, ker sem jaz že ostal brez 42 evrov!
Vse firme zahtevajo, da vnaprej plačaš, od tega da upoštevaj, da je 30% firm gor, samo zato, da nap.... narod!
Poberejo denarje in se odjavijo!
Velika afera na ebayu je že bila zaradi notebook-ov, kjer so pobrali okoli 500.000,00 evrov in ljudje nikoli niso dobili denarja nazaj in ne notebook-ov!
Pa še par takšnih VEČJIH napizdovanj je bilo!

Jaz sem kupil 125 CD-jev 99min. za 40 evrov + 2,57 evrov poštnine in sem si jih pustil poslati k bratu, ki živi v Nemčiji!
To je bilo pred 4 meseci, CD-jev še zdaj ni, denarja tudi ne, na e-mail pa sploh ne odgovarjajo!
Ta firma, kot sem pričakoval, tudi ni več član ebay-a!

Pisal sem na ebay, samo so mi rekli, da oni ne morejo tukaj nič, da naj se obrnem na najbližjo policijsko postajo :P !

Hvala bogu, da je bilo samo 40 evrov!

Lep pozdrav,
Zavo

wince ::

Ni vse tako zelo slabo na Ebay-u (nemcija) do zdaj kupu:2 fotoaparata, kamero,procesor (firma),.... pa me se niso nap... ce malo spremljas in mas potrpljenje lahko prides do dobrih stvari (lahko malo starejsega datuma) se original zapakiranih po smesno nizkih cenah :D

Gandalfar ::

Zavo: pa je imelo podjetje zgodovino uspesnih nakupov pa prodaj? Saj lahko spremljas komentarje userjev kako so bili zadovoljni z robo..

[BISI] ::

Ja, to kar pravi Gandalfar moras upostevati, drugace pa so na ebayu baje tudi minus pike. En prijatelj je namrec rekel, da ce objavljas slike iz interneta dobis minus pike in po tem lahko tudi nakupovalci razsodijo ali bodo kupili od tebe, ali ne.

vienno ::

Veliki minus ebaya je, da nima escrow sistema, drugače pa probaj zentrada.eu.

LP
http://flexkom.si
Prihaja FlexKom, najboljša poslovna priložnost današnjega časa!

Greg91 ::

Vsa čast, obudil si 10 let staro temo.

vienno ::

Ups :S sploh nisem gledal leta haha
http://flexkom.si
Prihaja FlexKom, najboljša poslovna priložnost današnjega časa!

mazid ::

Jaz mam same dobre izkušnje.
Moj prvi nakup je bil foto aparat Canon Xti (400D) z ogromno dodatne opreme in 3 objektivi me je stal 1000$+120€carina.
Ko sem potegnu črto sem bil nekje 300€ v plusu.
Od takrat naprej mam cez 30 opravljenih nakupov in še vedno sem vse dobil. niti centa nisem pušnu.

LP

blackbfm ::

Ko sem potegnu črto sem bil nekje 300€ v plusu.


hočeš rečt 300e manj v minusu:))

mazid ::

blackbfm je izjavil:

Ko sem potegnu črto sem bil nekje 300€ v plusu.


hočeš rečt 300e manj v minusu:))

kokr vzameš

Nikonja ::

Jaz že leta in leta kupujem (čez 70 nakupov) in do zdaj mi 2-krat niso poslali izdelek ampak sam v obeh primerih prek Paypala dobil dnar nazaj.
Moje pravilo je da prodajalc, razen če ne kupujem nekaj reees poceni, da ima minimum 50 opravljenjih prodaj in oceno ne nižjo od 99%

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eBay - "zmaga" na avkciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9912086 (6764) Okapi
»

Dražbe na Ebayju čedalje redkejše

Oddelek: Novice / Ostale najave
287304 (4930) Tilen

[Ebay] Terjatva zaradi neplačila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10117590 (14242) Tilen
»

Nakupovanje preko ebaya

Oddelek: Loža
3011337 (10759) krneki
»

Ebay mora opeharjenemu kupcu povrniti škodo

Oddelek: Novice / Tožbe
286603 (5288) Nimkapu

Več podobnih tem