» »

Najcenejše spletno gostovanje v Sloveniji,Najcenejše spletne storitve

Najcenejše spletno gostovanje v Sloveniji,Najcenejše spletne storitve

dj modul ::

A pozna kdo kakšno spletno storitev ki ma poceni in zmogljivo spletno gostovanje? pa nasploh da ima cenovno ugodne storitve? npr: Domene,Game Serverje,Shoutcast Serverje Ipd

techfreak :) ::

MrBrdo ::

Rajš dej v tujino in sicer IntoVPS ali HostInEuro, še vedno je v evropi tako da je ping ok. Gor maš lahko kar hočeš ker je VPS rabiš pa malo Linux znanja. Ta dva ki sem ju naštel sta najcenejša ki jih poznam, glede na prenos. Pa btw, mogoče se ti bo zdelo da boš tisti prenos porabil ampak verjemi mi da verjetno ne boš, tudi če boš 24/7 laufal game server gor. V glavnem probaj pa boš videl.
PS: To pravim ker imam slabe izkušnje z slovenskimi providerji in je večinoma vse pod nivojem razen tistih res profesionalnih storitev (TUŠ Hosting itd.), samo vprašanje če rabiš tok oreng zadevo (je tudi precej dražje).
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

Steinkauz ::

Čas prve prijave
12.07.2010 22:37:45
reklama ne sploh

_Dejan_ ::

MrBrdo je izjavil:

Rajš dej v tujino in sicer IntoVPS ali HostInEuro, še vedno je v evropi tako da je ping ok. Gor maš lahko kar hočeš ker je VPS rabiš pa malo Linux znanja. Ta dva ki sem ju naštel sta najcenejša ki jih poznam, glede na prenos. Pa btw, mogoče se ti bo zdelo da boš tisti prenos porabil ampak verjemi mi da verjetno ne boš, tudi če boš 24/7 laufal game server gor. V glavnem probaj pa boš videl.
PS: To pravim ker imam slabe izkušnje z slovenskimi providerji in je večinoma vse pod nivojem razen tistih res profesionalnih storitev (TUŠ Hosting itd.), samo vprašanje če rabiš tok oreng zadevo (je tudi precej dražje).


To je čisto odvisno od ponudnika gostovanja... Nekateri preobremenjujejo strežnike in natrpajo na njih preveč uporabnikov in posledično so strani neodzivne... Jaz sem imel nekaj paketov gostovanja pri enem od slovenskih ponudnikov in so strani bile pogosto neodzivne(forum je rabil tudi 20s da je oddal/shranil post), nato sem v nemčiji kupil VPS(4000MHz, 2GB DDR3 RAM, 100GB HDD, neomejen prenos) in je zadeva delovala še slabše...
Nato sem si v slo naredil VPS kjer dela vse kot mora :D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

jasminnekro ::

tole je zdaj čist odvisn kaj maš...Recimo če maš zahtevnejšo spletno stran so najprimernejši VPS-ji če maš pa eno spletno stran navadno predstavitveno ipd. da ni preveč skript in modulov in čega vse je navadni hosting čist supeer pa bo delovalo, drugač ne če maš ti spletno stran nareto tak da res ti navadn hosting ne bo zadostoval.pa lahk maš ti hosting v nizozemski,nemčiji,franciji, al pa sloveniji ko bo vse isto ;)mam iskušnje s tem, in sem probal tudi že z VPS v sloveniji in je potem lepo spletna delal kot je treba.Če maš na portalih spletno nareto npr.Joomla al wordpress zaduščuje hosting, če maš pa res hudo prenaret portal je pa VPS edina rešitev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516512 (7432) next3steps
»

Poceni hosting z veliko prostora in prometa?

Oddelek: Izdelava spletišč
141199 (773) MrBrdo
»

Web hosting ali domači mini server za spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
475458 (4014) krho
»

Zabasanost pri WP, Joomli

Oddelek: Izdelava spletišč
252562 (2178) AklAm
»

Gostovanje PHP, MySQL

Oddelek: Izdelava spletišč
348124 (7456) _Dejan_

Več podobnih tem