» »

Fifa 11 PC nextgen

Fifa 11 PC nextgen

«
1
2

Rotaidal ::

http://forums.electronicarts.co.uk/fifa...
http://www.easportsfootball.co.uk/news/...


Končno bi naj PC dobil nextgen FIFO, kot jo poznajo igralci konzol.

Electronic Arts announced today that the football engine that drives the award-winning EA SPORTSTM FIFA gameplay on the PlayStationŸ3 computer entertainment system and Xbox 360Ÿ videogame and entertainment system has arrived for FIFA 11 PC. Two years in development, the console game engine has been optimised for PC, delivering next generation console-quality gameplay, game modes and visuals to FIFA 11 PC.

“The EA SPORTS FIFA franchise is committed to investing and innovating for PC and this is a watershed moment,” said Executive Producer Kaz Makita. “We are delivering to FIFA 11 PC the high quality gameplay, innovative game modes and stunning graphics that have made FIFA the highest rated sports game on the PlayStation3 and Xbox 360 and winner of over 50 sports game of the year awards.”

The physics-based, data-driven technology behind the EA SPORTS football engine has been optimised for PC to deliver true freedom on the pitch with individuality of player control and movement, sophisticated ball touches, and physical interaction between players. FIFA 11 PC will feature the market-leading true 360° dribbling system that gives players precise control of the ball and next generation animation technology that delivers Skilled Dribbling, enabling skilled dribblers to face defenders and use highly responsive lateral dribbling to skip past them. Plus, Physical Play has been improved using collision sharing, creating a varied, less predictable, and extended fight for possession between players.

FIFA 11 PC features and game modes will be revealed in the coming weeks and months. Visit FIFA 11 : Soccer Game : EA SPORTS for more information.


FIFA 11 will be available in stores on 1 October across Europe and Asia for the PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PC, PlayStation 2, Nintendo DS, and PSP.
  • zavaroval slike: Tilen ()

jRk0 ::

finupajmo da bo res :D
You fuck up once, you loose two teeth.

nejcpirc ::

Razlog zakaj sem dobro leto nazaj nabavil XBox in takrat tudi opustil vse druge špile na PCju. In še danes, če kaj špilam, je to Fifa 10 na XBoxu

jRk0 ::

hvala za ta prispevek, nejcpirc. nas veseli da tako mislis :>
You fuck up once, you loose two teeth.

Rotaidal ::

nejcpirc ::

Demo je tudi na XBOXu :) Sem včeraj odigral dve tekmi in lahko samo rečem, da komaj čakam izid :)

Rotaidal ::

Končno pravi nogomet na PC.

Jebac18 ::

lj samo nekaj bom napisal a ste ze probal pes oziroma pro evolution soccer 2011 probajte to pol pa povejte kakšna se vam zdi

matija14 ::

Fifa boljša še vseeno 500x, čeprav so PES 2011 zelo dodelali v primerjavi z PES 2010.

Greg91 ::

Igral FIFO 11 in PES 2011. Grafično fifa nima niti za burek proti pes-u. Pa tud večjo kontrolo nad igralcem imaš pri pes-u. Na PC-ju je za moje pojme PES še vedno naj nogometna simulacija.

Deycek ::

Ni ga prek fife na konzolah zaj se na pc ne fifa vtrga ;)

http://www.slofc.com/ ---- portal za fifa navdusence

jizzer ::

Špilal obojno FIFO (1-2 uri) ter PES-a (5min mogoce vse skup?) ja FIFA trga letos :P

Rotaidal prvič v življenju se strinjam s tabo :D

Jebac18 ::

majric si pač navajen na fifo jaz sem bil tudi do fife 08 ko je sla samo še navzdol... nato presedlal na pes in mi je bol ušeč iz leta v leto..drugače se itak ne da primerjat ta spila k sta si razlicna k noc pa dan

Rotaidal ::

Sem igral tako pes 2011 in fifo 2011. Vedno sem bil bolj fan pes serije. A letos lahko trdim, da je fifa na pcju daleč pred pesom. Ni tračnic, 360 kontrole, animacije... Pes pa je tako lesen. Le fizika žoge je nekako enaka. Ostalo je vse na strani fife. Ea je končno prenesel fifo s konzol na pc. Pes je bil dober do pes 6. Ostalo je žalost na pc. Zadnja dobra fifa pa je bila 2002, oz 2000, do sedaj. Na konzolah pa je bila Fifa že dolgo najboljši nogomet. Konami vedno veliko obljublja, a nikoli ne naredi. Ta slika pove veliko. Žal sem se vedno našel sam noter:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Jebac18 ::

a vam res ni jasno da je edino tematika obeh špilou ista ampak drugače funkijonirata ?? jao če maš vsaj malo pameti nakoncu ugotovis da se tega ne da primerjat..

Bolf3nk ::

heh oboje je nogomet. Ne gre primerjat? saj sta si konkurenca :D kupiš eno ali drugo, druge izbire nimaš. PES online pa je itak katastrofa.. sam lag fest

jizzer ::

A je kdo opazo da pri PES-i ibrahimovič špila v dresu barcelone pri FIFI pa ga več ni ?

matija14 ::

Pri Fifi pa tudi ni Ozila pri Realu, je pa še recimo Van Der Vaart naprimer. Ni to problema, do izida bodo porihtali vse.

Shagrath ::

FIFA 2010 je bila men poden od podna ampak tanova...neverjetna! Res nemorem verjet da so tkole dobro uštimali letošnjo. PES 2011 pa še čaka na sprobo. Prejšni mi je bil odličen, daleč pred FIFO. Po komentarjih sodeč pa tudi po sprobanem dvomim, da se bo tehtnica nagnila na PES-ovo stran :D

g. Oden ::

Vglavnem, končno smo dobili spodobno igro fuzbala za PC. Edini problem je, da sem se v tem času že naveličal fuzbala. Dve ali tri leta nazaj pa bi za tako fifo dal premoženje.

barocco ::

Mene je demo navdušu.

janko5213 ::

Pes 2010 je od FIFA 10 bil veliko bolš.Ampak zej k sm igraw obe 2011 demo igrci lahko rečem da je FIFA veliko pred PES-om.

Jebac18 ::

no in v čem ti je bolša fifa?? ... mene recimo pri letosni fifi me moti ko sploh nimas filinga ko dajas zogo v prostor medtem ko pri pesu mas vsaj filing da si jo dal u prostor .. no bi lahko veliko nasteva to je samo en primer

Rotaidal ::

Nastavitve si nastavite na manual... to je nogomet.

jizzer ::

Rotaidal je izjavil:

Nastavitve si nastavite na manual... to je nogomet.

Kaj si htel s tem povedat?

Rotaidal ::

Igranje brez pomagal. Brez tirnic. Udarec/podajo moreš točno namerit do soigralca in udarit s pravo močjo.

jizzer ::

a ni to pri 11 že na default? ker se full drugače podaja kot pri ostalih fifah mam občutek :)

Rotaidal ::

Ne ni :)

arozma ::

Jest imam pa en malo manjši problem s fifo. Vedno kadar je žoga v zraku je kot, da bi bil počasen posnetek. Malo šteka tudi pri podajah ampat to se še da preživet. Če pa ima en igralec žogo in teče je pa vse normalno. Ima kdo kakšno idejo kaj bi bilo lahko narobe? Računalnik je sigurno dovolj močan. Vse ostale novejše igre mi delajo povsem normalno.

Mohic ::

Lahko kdo prosim ko igra fifo na laptopu z ekranom 15,6 ali pa ima resolucijo 1366 x 768 naredi prosim Screan shot (slika igro) in mi prosim pokaže.

Najlepša hvala.

ankow ::

Bejži na c:\program files\ea sports\fifa 11\game\fifa setup in klikneš "fifa config" ikono. Tam popraviš vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ankow ()

gil111 ::

Ali igra kdo fifo online preko gamerangera in ali se da fifo11 preko igrat? Meni napiše ea servers are not available at this time.. Kdo ve kako bi to zrihtal?

Rotaidal ::

Ker je uradni izid 1.10?

T-h-o-r ::

naročil danes pri igabibi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gil111 ::

Eh na gamerangerju se da z piratsko igrat...so se še vse fife dale in 11ko tudi igrajo. Samo mene ne spusti not ker imam zgleda neke nastavitve narobe. Sicer pa to ni nek novi problem in je na googlu če upišeš "ea servers are not available at this time" veliko o tem napisano ampak neznam kej preveč angleško.

ahac ::

gil111: Tukaj ne boš dobil pomoči za piratstvo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

barocco ::

arozma je izjavil:

Jest imam pa en malo manjši problem s fifo. Vedno kadar je žoga v zraku je kot, da bi bil počasen posnetek. Malo šteka tudi pri podajah ampat to se še da preživet. Če pa ima en igralec žogo in teče je pa vse normalno. Ima kdo kakšno idejo kaj bi bilo lahko narobe? Računalnik je sigurno dovolj močan. Vse ostale novejše igre mi delajo povsem normalno.

Tudi pri meni je dosti laga, trznaja pri podajah in pri podajah golmana v sredino, prosti streli v kazenski prostor,.pri demu ,tega občutka nisem imel.
Nastvitve dal na low-high AA /of -on ipd. spremembe ni, je, pa veliko govoru o tem tudi po forumih zunaj.
osebno nisen neki fan igre,je pa na momente moteče.
Škoda.

nuclear ::

Ma kdo kake nasvete za driblanje? Ker so obrambni zelo pametni postali. Mogoče kake nasvete pri streljanju ob vseh izključenih asistencah? Jaz še nisem dosegel gola :)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

T-h-o-r ::

proti AI je bedno igrati, ker te cheata
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jizzer ::

nuclear je izjavil:

Ma kdo kake nasvete za driblanje? Ker so obrambni zelo pametni postali. Mogoče kake nasvete pri streljanju ob vseh izključenih asistencah? Jaz še nisem dosegel gola :)


I wonder that either :D Pa tolkoje tipk da je kr težko driblat kr jih morš 5 naenkrat držat

nejcpirc ::

Tole je nasvet:)

 Xbox360 gampad

Xbox360 gampad

jizzer ::

ta kurc stane 30EUR :D

Setsuno ::

FIFA je arkada, PES je simulacija...

T-h-o-r ::

ja, to je bilo enih 5 let nazaj lol
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Rotaidal ::

V nastavitvah si nastavi vse na manual, pa boš videl kaj je arkada :) Jaz sem rabil nekaj tekem, da sem sploh kakšen gol dal:O Jeba je ko streljaš nekam v 3pm :D

T-h-o-r ::

ne more nastavit vse na manual, ker nima gamepada, niti ga še ni kdaj v rokah držal :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

arozma ::

jizzer je izjavil:

ta kurc stane 30EUR :D

Jest sem si namesto gamepada od Xbox360 kupil tega http://www.solo.si/igre/igralni-pripomo.... Sem pa kar zadovoljen z njim. Če pa je kakšna razlika pri premikanju napram originalnemu pa ne vem.

Mi je pa nehalo štekat tako, da lahko normalno igram. In se kar moram strinjati, da je letos FIFA boljša od PES. Drugače pa večino časa igram na asisted. Če dam na manual komaj do gola pridem kaj šele da bi streljal, ker je 90% podaj netočnih in mi vse prestrežejo.

jizzer ::

Hvala ti za tole arozma res! NEKE takega sem nuco!!! BOm nabavo hvala :)!!

EDIT: Naročeno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

barocco ::

Igram z gamepad-om Rumblepad 2. sam mi živce žre na profesional, preden strelaš na gol ,ti vzame žogo.
globinske podaje sta mi ratale 2 ,pa še pol mi ni ratal dat gola... težka se mi zdi igra!!
Lanski PES mi je še najboljši ,če gledam zadnji 2 leti FIFE in PES-a.;(

T-h-o-r ::

sami noobeki, ki jokate


ccc
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718922 (2551) oo7
»

Najboljša Fifa za pc

Oddelek: Igre
404216 (3101) andrej30
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525031 (2835) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416551 (8805) Beskomedo
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273045 (2131) chrush

Več podobnih tem