» »

Fifa 09

Fifa 09

AapocalypseE ::

Prihaja nova Fifa 09. Izid igre je 14.10.2008.

LINK









  • zavaroval slike: Tilen ()

Galaxy ::

Končno nekaj realističnega. V resnici niso razvili NIČESAR od FIF-e 05! Oz ne da bi se opazilo.

Rotaidal ::

Končno nekaj realističnega. V resnici niso razvili NIČESAR od FIF-e 05! Oz ne da bi se opazilo.


Bah.... nova je samo grafika. Ostalo pa je vse na ravni fife 06. Sem sprobal demo... kriza fife za pc se nadaljuje. Na konzolah pa je druga zgodba.

Čakamo raje Pes 09.

Berserker ::

Kak pride komaj te če jo že mam jaz? seveda me po verziji ne vprašat.:)

AapocalypseE ::

Uradni izid bi naj bil 14.10.2008. Je pa že na torrentah ja... Jaz sem jo prej malo igral in sem jo kar zbrisal. Čakam na PES 09 :)

Berserker ::

Kaj je vreji? Bo na konzolah boljša?

Rotaidal ::

Kaj je vreji? Bo na konzolah boljša?


Moreš se vprašat, kdaj je bila Fifa ok na pcju.... Na konzolah? Itak... tam je vedno dobra.

Na PCju pa upajmo, da Pes nekaj naredi. Obeta ogromno.

Berserker ::

Bom prvo igral na pc ju pol pa bom preklopo na xbox360 verzijo.

laught ::

RAjši kr takoj prklopi na xbox verzijo..razn če maš rajši slabše verzije:P:D

Oblivion ::

Igral na PS2, probal na PCju, pa se mi je zdela popolnoma identicna. Mogoce je na PS3 pa Xbox360 drugace, bom probal pr kolegu, ko izide igra.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

laught ::

na next gen konzolah je čist drugačna,vsaj pr 08 je blo tak

Rotaidal ::

Fantje... sprobajte PES 09 demo. Fifa proti pesu zgleda, kot da je zaostala v kameni dobi :D

Oblivion ::

Ja, se mi je kar zdelo, da bo dosti boljsa fifa na ps3 ali xbox. Na pcju je namrec se vedno kot fifa 2005.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

laught ::

pes je še daleč za fifo,sploh bedno je ko nimajo licenc pa še komentator je bedn,najbol bedno pa je ko začne komentirat točno ko začnejo špilat.

Rotaidal ::

pes je še daleč za fifo,sploh bedno je ko nimajo licenc pa še komentator je bedn,najbol bedno pa je ko začne komentirat točno ko začnejo špilat.



lol kaj? Daleč za fifo? Po sami igri, animacija, realni golmani... fifa je daleč zadaj. Si sploh igral novega pesa? Bedno ker nimajo licenc? Kako pa jih naj imajo, če jih ima EA? Pes ima sicer letos licenco za ligo prvakov. Sicer pa to itak ni problem. Ko pes izide, pridejo takoj patchi z vsemi pravimi imeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

pa pes 08 je zaostajal za fifo 08, kak lahk pol vrjamem da je ta nov pes boljši.

laught ::

Ja se pes se lahko primerja s fifo sam v pc verziji,na 360ki pa je pes vzadaj..in da so animacije lepše pr pesu??daj ne serji no fifa je mela zmeraj lepšo grafiko,v igralnosti je bil prvo boljši pes ,ampak zdaj je fifa boljša še v tem..in samo vzdušje je v fifi dost boljše.je pa res ,da je bil VČASIH pes dost boljši.

Rotaidal ::

pa pes 08 je zaostajal za fifo 08, kak lahk pol vrjamem da je ta nov pes boljši.


Heh? Se mi menimo o PC verzijah? Tu je Pes boljši. Na x360 pa fifa. Nisem fan ne pesa in ne fife. Igram kar je boljše. To je na PCju pes že od....Pes 3 naprej. Pa poglej si še ostale forume, na katerih ocenjujejo pes.
In vidiš recimo to :
How to play fifa? :D
1. Unrar
2. Copy over the fixed exe to your installation directory
3. Play the game
4. Wait for Pro Evolution Soccer 2009.

Po čem je po tvoje pes zaostajal za fifo o8? Pes 08 je že imel nextgen grafiko. Poglej si fifo 08. Fifa je enaka že od fife 05. Samo transferje spreminjajo. Gameplay fife je arkaden. Pes je simulacija.

Fifa 09 je čisto porazna. Edina prava novost je boljša grafika, pa to da lahko igraš tipkovnica + miška. To pa je vse. Vsi pravi igralci športnih iger, pa itak uporabljamo gamepad. Tako da je tudi na "novost" fife nična.

Pes 09 pa je mešanica pesa 05/08. Dobra igralnost + dobra grafika.


.in da so animacije lepše pr pesu??daj ne serji no fifa je mela zmeraj lepšo grafiko,v igralnosti je bil prvo boljši pes ,ampak zdaj je fifa boljša še v tem..in samo vzdušje je v fifi dost boljše.je pa res ,da je bil VČASIH pes dost boljši.



Hehe... Fifa je imela zmeraj boljšo grafiko? Poglej si PC verzijo Fife o8 in Pesa 08.
Da ti pomagam:

FIfa 08



Pes 08


Toliko o tem, da je fifa imela vedno boljšo grafiko. O igralnosti pa lahko pri fifi sanjaš. Vsak drugi strel proti golu je gol... preveč arkadno. To se lepo vidi v online načinu. Ko so rezultati po 5-6, 7-8 in take. Pri pesu tega neboš nikoli videl. Tam se moreš dejansko potrudit da daš gol.

To je to. Sprobajte Pes 09 demo. Pol pa lahko vi dalje na pamet, kaj je boljše.:)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

AapocalypseE ::

Rotaidal, se strinjam!

laught ::

No tud fifa je zdaj simulacija in je igralnost boljša(to govorim za verzijo od 360 ker pcjaške nisem igral) in odkod tebi, da lahk daš kr nevem kak gol pr fifi?prej lahk pr pesu,sam sem na 3 zvezdice s polovice talal gole nasprotnikom tak btw,pr fifi mi tega še ni ratalo.drugač pa kot si reko bomo vidli kak bo.

Rotaidal ::

No tud fifa je zdaj simulacija in je igralnost boljša(to govorim za verzijo od 360 ker pcjaške nisem igral) in odkod tebi, da lahk daš kr nevem kak gol pr fifi?prej lahk pr pesu,sam sem na 3 zvezdice s polovice talal gole nasprotnikom tak btw,pr fifi mi tega še ni ratalo.drugač pa kot si reko bomo vidli kak bo.



Glej jaz govorim o pc verziji. Kakšna je fifa na x360 vem... mojstrovina. Ima kolega fifo 08 in sem tam igral veliko tekem. Jaz osebno pa ostajam na pcju. In o tem jaz pravim.
Pa nihče ne govori o zvezdicah. Jaz govorim v online načinu. Za sp me bk.:D

laught ::

Aja pol pa sem jas to bolj bogo zastopo.sicer pa nevem kaj ea študira, da daje ps2 verzijo na pc,res debilno.

laught ::

V tejle novi fifi pa je res kr nekaj novosti,meni je dost boljša ko lani,sploh tisto je kul ko gol zabiješ pa lahk plešeš pa take fore:)aja pa pr loadingi kak strelaš, da žoga leti nižje kr mi skor nikol nena uspe gola dat??pa kaj je kdo probal igrat v 3ji osebi, ko sam enga igralca vodiš?na težji težavnosti zna bit kr zaj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

jaz ne govorim o pc verziji ampak o tisti na xboxu 360, čeprav jo tudi igram na pcc-ju, oz. večina znancev igra na pc-ju.

Pesimist ::

Je ze probal kdo Fifo 2 online? Grafika mi deluje kot iz 08 sledec po traileru.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

laught ::

mene sam zanima, če se da igrat kakšna prvenstva z državami?ve kdo mogoče,ker sam nisem opazil da bi šlo.

chrush ::

Zanima me, zakaj online fifa09 šteka na routerju Linksys WRT54GL. Približno vsak 30 ping je preko 1000ms ali celo ni dostavljen.
Imam:
Router Linksys WRT54GL
T-2 4/1
WinXP sp3
Nod32 2.70

Port na routerju imam odprt kot zahteva fifa.
Nameščen imam najnovejši firmware tomato

Enako je delalo tudi z originalnim firmwarejom.

Za odgovore se lepo zahvaljujem
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525045 (2849) Ghost007
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578132 (6220) arozma
»

fifa 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585637 (3277) fx3zRejSz0cS
»

Pro Evolution Soccer 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
899660 (5905) Rotaidal
»

Fifa 08

Oddelek: Igre
413940 (2186) nejcpirc

Več podobnih tem