» »

Fifa 11 PC nextgen

Fifa 11 PC nextgen

1
2
»

arozma ::

Danes dobil celo Fifo (de sedaj sem igral demo) pa se mi zdi zelo drugačna kot demo. Nekako mi je bil demo boljši. Saj mogoče mi bo po daljšem času boljša. To je samo prvi vtis.

Je kdo probal PES 11 celotno igro. Če so jo kaj izboljšali napram demo.

jRk0 ::

ce ma kdo orginal pa bi igral -> add jrk0 za friend-a :)
You fuck up once, you loose two teeth.

jizzer ::

Mater je je**no špilat s tem controlerjem...prvič v življenju sicer samo vseeno :S :)

A ve kdo zakaj je turbo mode in zakaj je znak v sredini (SpeedLink) možno stisnit oz. kaj to naredi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

arozma ::

Saj se boš navadil igrat na gamepad. Ko se navadiš sploh ni tako težko oz. je še lažje kot na tipkovnico.

S tistim znakom v sredini vklapljaš in izklapljaš analogni ali digitalni način. V fifi sicer nisem nič probaval kakšna je razlika. Sem pa probal v NBA 2k11. Tam če izklopiš (lučka ne gori) ne moreš s tistimi smernimi tipkami (pod levo gobico) postavljati akcij, ampak z njimi premikaš igralce. Takrat imajo enako funkcijo kot gobica. Če pa lučka gori pa z gobico premikaš igralca, s smernimi tipkami pa kličeš akcije in ostale funkcije.

Zakaj je pa turbo pa ne vem.

jizzer ::

Aha hval :D Turbo je pa baje zato da ti vibrira :D

A tebi vibrira?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

arozma ::

V Fifi in v NBA ne. Mogoče moraš kaj naštimat. Mi pa vibrira v NFS MW tako, da ga moram ob igranju odklopit.

jizzer ::

kaj moreš odklopit? Meni pri MW ne vibrira :/

arozma ::

Med igranjem MW odklopim gamepad ker me moti ko ropota po mizi.

Poglej malo po nastavitvah. Nekje se more verjetno vklopit in izklopit feedback. Meni se tega ne da iskati. Raje potegnem gamepad iz USB vhoda in je problem rešen.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718954 (2583) oo7
»

Najboljša Fifa za pc

Oddelek: Igre
404245 (3130) andrej30
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525045 (2849) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416599 (8853) Beskomedo
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273049 (2135) chrush

Več podobnih tem