» »

Strah pred temo

Strah pred temo

1
2
»

zzokyy ::

Jaz imam eno grozno fobijo. Včasih postanem paničen in ne vem kaj narediti, hvalabogu mine, ampak je vse huje.
Moja fobija:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzokyy ()

Avenger ::

To je moj prjatu, ne se bat, če boš priden, ti nav nič naredu! :))
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Caleneth ::

Hahahahaha :D Zmisli si vice ko poteptajo Chucka Norrisa, pa bo vse okej. Jaz to delam iz veselja, ker mi je prav beden ker tolko ljudi na tote vice o njem pali. Pa so tak zlajnani da brezveze. To sem pa danes našla... :))
Chuck Norris' semen cures cancer. Too bad he has AIDS. ;)

DeeJay ::

kaj pa uporaba kakega opiata? ;) trava, alkohol :P

Wasted ::

Zakaj ne kar halucigenov? Potem bo šele veselo :)) ...
When I'm done there will be nothing left of you...

devax ::

Sam sem pomagal že kar nekaj ljudem pri podobnih težavah. Pomembno je, da ima oseba iskreno željo in si želi spremembe. Če koga zanima se in ima željo po kvalitetni spremembi selahko obrne na privatna sporočila. Zadevo se, da napraviti tuti preko Skypa.

Vajenc ::

Devax, mali oglasi so v drugem oddelku. Zelo verjetno pa itak nimaš pametnejšega nasveta od ostalih, ki so zbrani v tej temi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jrtjtejtt ::

Avenger je izjavil:

To je moj prjatu, ne se bat, če boš priden, ti nav nič naredu! :))


Chuck Norris does not have friends. He once had a friend but he roundhouse kicked him to oblivion because the friend bought him a Bruce Lee poster for his birthday.


Sicer pa znajo bit nadležne te fobije. Jaz včasih nisem prenesel, da so bla ponoči vrata iz sobe na hodnik odprta. Še zdaj mi gre na živce to. Čeprav sedaj zaspim na koncu BP. Včasih sem si pa moral dopovedovati, da ni nič na hodniku.

Strah pred višino je pa malo drugačna zadeva. Tam dejansko obstaja nevarnost da padeš (če npr. hodiš po 30 cm široki potki in je na levi stena na desni pa 200m prepad), da bi pa izpod postle skoču zmaj je pa malo globoka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jrtjtejtt ()

GamingFish ::

Jas mam isti problem.

Zvečer imam prižgat televizor in na potiho da imam občutek da je nekdo ob meni.
Ko grem s kolesom od soseda ponoči imam vedno občutek, da me ima nekdo na piki (sniper) oz. da me nekdo hoče ustrelit. Pa tudi ko grem včasih na WC ponoči grem zlo zlo hitro in učasih se mi zdi da me nekdo gleda in da gre potem za mano.
Čez dan pa ko sem sam doma večkrat preverim če je vse zaklenjeno, prav tako ponoči zaprem vsa okna češ da bi ponoči kdo vstopil v sobo.

Kaj naj naredim ??
Se opavičujem za napake v postu...

Vajenc ::

GamingFish je izjavil:

Jas mam isti problem.

Zvečer imam prižgat televizor in na potiho da imam občutek da je nekdo ob meni.
Ko grem s kolesom od soseda ponoči imam vedno občutek, da me ima nekdo na piki (sniper) oz. da me nekdo hoče ustrelit. Pa tudi ko grem včasih na WC ponoči grem zlo zlo hitro in učasih se mi zdi da me nekdo gleda in da gre potem za mano.
Čez dan pa ko sem sam doma večkrat preverim če je vse zaklenjeno, prav tako ponoči zaprem vsa okna češ da bi ponoči kdo vstopil v sobo.

Kaj naj naredim ??

To je pa že malo hujši primer psihoze. Svoje blodnje lahko z lahkoto pozdraviš z zdravili. Obišči zdravnika.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spalna paraliza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9319068 (9741) Scorpia
»

Shizofrenija,psihoze ali....je to vse res...

Oddelek: Problemi človeštva
314311 (3268) Twy
»

Tezave s spanjem

Oddelek: Loža
366662 (5230) DOOM_er
»

Katero grozljivko mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12924568 (12930) barocco
»

Psiholohija Iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148283 (6044) janko5213

Več podobnih tem