» »

Katero grozljivko mi priporočate?

Katero grozljivko mi priporočate?

«
1
2 3

VuLc4n0 ::

Sem ljubitelj grozljivk pa me zanima kero grozljivko mi priporočate?
http://christinalake.cjb.net

undefined ::

Freddy vs. Jason. :D

Sicer bolj komedija kot grozljivka, ampak vseeno. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

prismo ::

Wrong Turn !

Hammer ::

Ring(Makes the blair witch project seem like stroll in the wood)

wishmaster ::

Cradle of fear,to je drugace za mene najboljsa grozljivka
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Sims ::

Tema, Vsiljivci, Krorg!, Frar.com, Potopljene sence!, močoče še Znamenja, ali pa 13 duhov ...

LP,

Sims

VuLc4n0 ::

The Ring pa Znamenja sem gledu v kinu:D
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

A mi lahko še original Angleške naslove napišete 0:)

- no warez policy - post popravila moderatorka
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

speacker ::

"Evil dead 2">:D:D
"The others"8-)
"Wrong Turn":)
''...''

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: speacker ()

OldSkul ::

The Ring je dobra grozljivka.Znamenja pa ne vem no, za mene to ni nobena grozljivka.

Sims ::

what lies beneath -> potoplejne sence :\

pingo76 ::

Njabolj psiho zadeva ker sem jih kdaj videl je bil Profondo Rosso od Daria Argenta. En mesec sem imel težave za zaspat. Sicer pa me dandanes tej filmi le nasmejejo a vseeno si nebi rad še enkrat ogledal tega (prvič sem ga pol premižal :8) )

]Fusion[ ::

-Blair witch project
-The Ring OBVEZNO >:D
-Darkness
-What lies beneath
-The others, mogoce

To je to :\
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

schurda ::

Fantje, to je pa ena najbojših tem treutno na forumu. Zadnje čase je kar kriza, ker jih ni veliko na TV. Kaj pa recimo Psycho (ta stari seveda) ali pa Petek 13. Sej ne vem, ali Jason igra tu ali ne.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Red_Mamba ::

ok ne vem mogoče se sam men to zdi ampak zadnje čase ni dobrih grozlivk več. Ring so reklamirali kao se bote v hlače posral k bote gledal. Ja mater ne vem jst sm cel film čaku kdaj se bom kej ustrašu. Totalno razočaranje, nič groznega, beda.

sekundek ::

Se strinjam s prejsnjim postom. Kaj za vraga vas ring tko fascinira. To bliz grozljivke ni slo. Ustrasu sm se samo zarad okna v sobi ko je kr sred mira tresknu.

Pomoje je danes kr problem najt neko grozljivko. Ce mislijo, da ce mal krvi spricne v kamero in kermu kdo za vrat skoci, da je to grozljivka. Mislim, da sem vecji cmok v grlu cutu pri gledanju filma 6 sense kot pa namenskih grozljivkah.

Recimo da Darkness bi lahko bil malenkost srhljiv, filmi kot so pa freddy ipd.... Ljudje pise se leto 200x, mnda ja niste ostal na nivoju takega "sranja" >:D ;(( 8-O :O :'( ;(

BigWhale ::

Po mojem je bil problem v tem, da so bila pricakovanja prevelika. Mene vecina grozljivk pusti mrtvo hladnega, predvsem zaradi tega, ker so precej predvidljive. Skoda. :P

Tisto kjer pa sprica kri in se ljudje koljejo pa niti niso grozljivke, blood & gore, brez veze... :)

Sims ::

Kino je kino, Pa rečete kaj hočete, kdo doma gleda, se pol tolko ne trese ...

Pri krogu sem pol filma mežal ... Je pa od kolega punca, čisto hladnokrvno gledala, brez da bi trznila 8-O

tsatthoggua ::

Dobre grozljivke? hmmm ...ta bo teska. recimo da so med boljsimi po mojem okusu :
- Texas Chain Saw Massacre (1974)
- Night of the Living Dead (1990)
- Re-Animator
- House of 1000 Corpses
- Evil Dead II
- Evil Ed
- Dellamorte Dellamore
- Event Horizon

Red_Mamba ::

event horizon je gut sam to je zame bol SciFi kot pa grozlivka :D če je pa tam kej groznega not pa jst tega ne vidim pol je mokoč cajt da se kakemu psihijatru oglasim :D

undefined ::

Ring - Beda od bede
Signs - spet beda, vendar nekoliko manj kot Ring
Blair witch project - Beda od bede od bede
Event Horizon - ZF neumnost :)

]Fusion[ ::

IceMan: Tema je najboljse ne najslabse grozljivke :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Red_Mamba ::

zakaj se potem o najslabših pogovarjate? :D

MI_KO ::

House of 1000 corpers!! ( mislim, da je režiser Rob Zombie)

Upam, da sem prav napisal.
Nisem pa cele gledal. Samo odlomke.

Al pa Ghost ship.

egomez ::

te nove grozljivke, ki jih vrtijo zadnja leta v kinu, se mi ne zdijo prav grozljive.

The Exorcist -še kar grozljivo in zanimiva tema za razmišljat

Mamaplata ::

Živjo!

Ja kaj naj rečem tudi sam sem malo razočaran nad današnjimi filmi.Sploh ne znajo več narest dobrega filma , isto velja tudi za grozljivke
.
Gledal :
The Ring -
House of the living dead
Blair witch project 1 , 2
Event horizon , no ja ta se mi je zdel kar vredu , ne toliko kot grozljivka bolj kot ZF,ostale pa kr neki.
Par let (~15) nazaj se spomnim da sem šel v kino gledat Space vampires (vesoljski vampirji)
in malo je manjkalo da se nisem podelal. Ja pa tudi (Thing al neki tazga) Stvor me je prestrašu.
Mislim pa da z leti pač izgubiš tudi strah in drugače gledaš na stvari ki so ti včasih polnile gate .Če bi ga danes spet gledal bi se najverjetneje režal zraven.

jRk0 ::

macje pokopalisce
chucki
ulica brestov 13 - freddy

a niso to kultne grozlivke? 8-)
You fuck up once, you loose two teeth.

undefined ::

Pravi grozljivk pravzaprav NI! So ali: butaste "grozljivke", ali pa komične "grozljivke". Ostalih pa žal ne poznam. ;)

Freddy vs. Jason je dobra taka komična "grozljivka". Priporočam ogled. :)

OldSkul ::

The Exorcist bo zdaj na nacionalki.

undefined ::

mbajzelj ::

sj nevem ce je ze kdo predlagu se mi ni dal gledat....
ma kasn ring.....RINGU glej original japonsk..sam mj prej podnapise pol pa bo

mbajzelj ::

The Exorcist ..kaj pa je to na televizij..ker dan pa uro pa kanal ce kdo ve ?

MI_KO ::

Kaj zdaj. Ni nihče gledal House of 1000 corpers? Se splača, če bi radi malo bruhali in celo noč ne spali.


Ke meni je to ena najbolj gadnih grozljivk ki sem jih gledal nasploh. In res edina, ki si je ne želim še enkrat gledat!!

V slovenijo pa je zihr nebo. Tak da bo jo treba it kam drugam iskat.:D

undefined ::

> sj nevem ce je ze kdo predlagu se mi ni dal gledat....ma kasn ring.....RINGU glej original japonsk..sam mj prej podnapise pol pa bo

Zdaj te ne razumem čist točno, kaj si hotel povedat. A je jeponski Ringu bolj butast, al manj butast od Hollywood verzije? Po navdušenju sklepam, da bolj. :))

Isht ::

Po mojem mnenju grozljivejse grozljivke od The Cube se nekaj casa ne bo. Film deluje na drugem nivoju od normalnih grozljivk: psihologija. Jebes posasti, Fredije, vesoljce, duhove, poltergeiste. Najstrasnejsa stvar v tej realnosti smo mi sami.

Seveda pa ne smem pozabiti na Clockwork Orange. Verjetno eden najbolj psiho filmov, kar sem jih videl.

defort ::

Men se zdi glede na to kolk smo stari za nas ne obstajajo več grozljivke katere bi bile zelo grozne. Zato se radi spominjamo tistih časov ko smo bili še mali pa nas je sama tema prestrašila. Sedaj kot odrasel ded se boš moral nekako od tega posloviti saj to je ena stvar od katere se boš moral poslovit če hočeš odrasti!! Verjemi mi...:D

jRk0 ::

Iceman:

Ringu in njegovo nadaljevanje Ringu 2 - japonsko seveda, je kar fajno. bolj strasljivo kot holivudsko:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Roadkill ::

Meni so bili všeč Alieni...
Prosim, ne pa omenjat The Signs, kot prvo to sploh ni grozljivka. Groznljiva je samo bednost tega filma in ocena na IMDB... To je film o tem, kako je mel gibson izgubil vero v boga in jo potem zopet našel. *yay*

Poglejte si vse kar najdete od Kinga (če že knjig ne berete), pa pol kak night of the living dead, ker je pač klasika in če ne drugega se vsaj nasmejite specjalnim efektom. Novodobna inačica je recimo 28 days later, ki pa je bil za moje pojme precejšno razočaranje.

undefined ::

> To je film o tem, kako je mel gibson izgubil vero v boga in jo potem zopet našel. *yay*

Bwahaha, exactomundo. Pa še to na zelo zelo beden način. Cela zgodba je skratka krneki, kar še otroci ne bi gledal. ;)

Red_Mamba ::

o ja kocka je zakon muvi čeprav ni nič kaj groznega za videt (d best prizor je ko pomfri iz enga nardi k past sproži :D ), da ti ful mislit.

tudi drugi del je dober
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

undefined ::

Ja, Kocka 1 je bila psihološka mojstrovina. :)

Rambo ::

Wrong Turn.
Če pa imaš kakšne slušalke pa te dej na glavo potem pa uživaj.:D
Lp

shinca ::

- Frailty (zelo priporocam)
- Sleepy Hollow (reziral Tim Burton)
- The Thing
- Joy Ride (te nauci, da se ne delas norca iz folka :)
- Invasion Of The Body Snatchers (verzija z Donaldom Sutherlandom)
- Psiho (klasika, kaj ces) - aja Psycho, ce hoces original naslov
- It (po Kingovi noveli, se kar, samo je knjiga boljsa, ampak to je pri Kingu tako vedno)
- Misery (King)
- The Others
- The Hitcher
- Dog Soldiers
- Jeepers Creepers
- Deathwatch
- Identity (dobr twist na koncu)
- pred davnimi leti sem v kinu gledal Dead And Burried, pa sem bil kar malo posran. Ampak sem bil se precej mlajsi :)
- Man Bites Dog (It Happened In Your Neighborhood)
- Alien, Aliens, Alien3 (SciFi horror, ampak saj vsi poznamo, a ne)
- prvi deli: Halloween, Friday the 13th, Nightmare On Elm Street - nadaljevanja so potem stalno bolj trapasta
- Split Second (Rutger Hauer - we need big guns :))
- Night Of The Living Dead (original, ceprav rimejk ni cisto zanic... )
Dost nej bo. Ce pa ni, pa povej, pa bom se kaj dodal :)

lp, shinca

Darko ::

MIslim, da bo te dni na sporedu stara klasika: Kitajski sindrom. Nobene krvi ampak psihološka grozljivka ob misli, da je to dejansko res. Tudi Alieni so bili dobri (predvsem prvi), pa Jagenjčki, pa še bi se našlo, ne maram pa butastega prelivanja krvi in neumnega vreščanja žensk.

LP Darko

OldSkul ::

Včeraj sem gledal The Exorcist na nacionalki.Vam povem da je to odlična grozljivka!

Isht ::

Osebno so mi Alieni ratali samo boljsi z vsakim naslednjim delom. Sigourney v enki igra prestraseno kokljo, pac za tiste case tipicno 'kriceco' in 'vrisceco' zensko. Od dvojke dalje je ratala veliko bolj samozavestna, v zadnjem, cetrtem delu, pa ima nek poseben car s svojo 'zivalsko' stranjo.
Mogoce podobno, kot se je zgodilo z Sarah Connor v Terminatorju. Prvi del pac ni imela pojma o pojmu. V drugem delu je pa kar naenkrat sesuvala vse po vrsti.

G3GANT1C ::

Men sta pa pr Alienih najbl všeč taprva dva dela. Tretji mi je malo manj, četrti je pa totalno brezvezen IMHO. Taprva dva sta mela neko zgodbo in to dobro. Pri tretjem je po mojem malo preveč barvne monotonosti v samem filmu (kokr se spomnm), četrti je pa beda od bede, ker se samo še neki brezveze koljejo (blood&gore).
Če bil bi bog, bi rekel da me ni. (Janez Menart)

Muad'Dib ::

The Thing - od Carpenterja
Ringu - original ofc
The Exorcist
Aliens aka alien 2
Night of the living dead - od Romera
The Fly
Rune

undefined ::

Točno! The Fly! po moje edina grozljivka vredna tega naziva. Amen. :)

wastrin ::

Če se ti da si poglej Bat Taste. Kao grozljivka sam je bl smešno kot ne :)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grozljivka (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8818701 (2482) Ganon
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532067 (26647) AlienRR
»

Res dobra grozljivka ali srhljivka!

Oddelek: Sedem umetnosti
307046 (5356) TGolcar
»

Grozljivke in znanstvene fantastike?!

Oddelek: Sedem umetnosti
303051 (2394) BigWhale
»

Best scary movie ever

Oddelek: Loža
372388 (2118) AlchemY

Več podobnih tem