» »

več jezičnost na spletni strani

več jezičnost na spletni strani

pa3ck ::

Js delam spletno in bi pač rad naredu da bi blo v več jezikih pa me zanima če mi lahk kdo pomaga to s phpjem nardit =) je pa fora full tutorialu sm najdu sam mi nekak ne pridejo v upoštev zarad tega ko usi tutoriali so pač tak da majo spletne strani pač gumbe v textovni obliki pač text linki =) js mam pa to kot sliko in newem kak naj bi to naredu da bi pač za določen jezik dal tut določeno sliko :S

hvala za pomoč če bo kdo pomagu ;)


lp

Tody ::

Če imaš slike pač boš mogu še en set gumbov narest. In potem vrjetno celoten site še enkrat. Razen če se boš igral z kakim google translate.

pa3ck ::

hm a da bi pa iz baze pač uzel set gumbov za tist jezik al pa kj pa ne gre ? ko je to mal vlik dela čist use še enkrt delat =)

Tody ::

Iz kake baze? Misliš tko kot pri phpbb ali kaki strani da se kr same generirajo slike, ko zamenjaš jezik? Nekdo jih je mogel prej narest :D

MrBrdo ::

Ne gumbov shranjevat v bazo ;((
Pač narediš direktorij /images/si in /images/en in potem si narediš recimo eno funkcijo image_path("bla.png") ki ti vrne pot glede na to kater jezik je trenutno izbran
gumbe boš seveda moral še enkrat narest za drugi jezik če je text že v sliki od gumba
MrBrdo

pa3ck ::

aja aja se prav ni mi treba pol use zj še enkrt za usak jezik posebi =) ok hvala =)

MrBrdo ::

Ja odvisno če uporabljaš server-side jezik kot npr. PHP, Python... Če ga ne potem boš moral za vsak jezik posebej, sicer lahko narediš tako kot sem napisal.
MrBrdo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264102 (411) Netrunner
»

Od dizajna do programiranja spletne strani

Oddelek: Programiranje
356771 (4195) Arey
»

Izdelava strani z Dreamweaverjem in Photoshopom

Oddelek: Izdelava spletišč
232764 (2176) mitjaje
»

Html (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
514721 (4062) govno
»

Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
754187 (3346) kleDo

Več podobnih tem