» »

Kabel

Kabel

Nuke_H2 ::

Živjo, ko vžgem PC se mi zaganja do win load menuja, nato pa se resetira. Nimam pojma kaj bi bilo lahko narobe (mislim, da je šel trdi disk po gobe ;) ). Sedaj pa nevem kako bi lahko preveril, če trdi disk deluje... Mislim, da obstaja nek kabel s katerim bi lahko trdi disk povezal s prenosnikom preko USB.
Mogoče kdo ve kateri je ta kabel?

popster ::

to ni kabel ampak ohišje za zunanje diske, nerabiš, raje probaj z kakim live cdjem bootat in malo čekirat kaj pravi disk

JanK ::

Tako se je meni obnasal laptop s crknjenim RAMom.

popster ::

Tudi ram lahko chekiraš z ubuntu cdjem

solatko ::

popster ::

solatko ::

popster - On išče adapter za preizkus diska, ne pa ohišje za zunanji disk, daj preberi, preden daš odgovor.

Nuke_H2 ::

popster: sem probal z knoppix live cdjem. Disk mi prikaže vendar ne morem dostopati do njega (error)
solatko: HVALA! to bo to.
JanK: aja? No bom preveril še RAM.

Lp Nuke_H2

popster ::

Kak error ti pokaže?

Mare3 ::

Če bi bil disk fuč bi ti pisalo nekaj v smislu vstavite bootable cd v boot pogon bla bla bla in ko probaš formatirati windows ti diska nebi zaznalo. To je fizično pokvarjen disk vsaj pri meni je bilo tako pred kratkim če ti pa meče error potem je pa možno da je tehnično pokvarjen. Moje mnenje drugo res ne vem kaj bi lahko bilo. Probaj še to da disk vstaviš v drug računalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pokvarjen računalnik, disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
243055 (2680) fosil
»

kako dobiti podatke s starih trdih diskov (ATA, SATA vodilo)

Oddelek: Pomoč in nasveti
123459 (3272) energetik
»

ZUNANJI trdi disk naredim sam

Oddelek: Strojna oprema
224178 (3563) Bodiny
»

Stikalo za trdi disk

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
222147 (1495) misek
»

Problem pri instalaciji win xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
111339 (1226) R33D3M33R

Več podobnih tem