» »

Kateri telefon izbrati

Kateri telefon izbrati

Vikij ::

Prišel je čas za zamenjavo telefona in sedaj se odločam med
Nokia X6 ,HTC Legend in mogoče še ta HTC Desire.
Kakšni so vaši predlogi,ali pa mogoče še kak drug mobi.
Če pa ima že kdo katerega od teh pa naj sporoči kako je zadovoljen z njim.

ModriN96 ::

X6

BuzzFuzz ::

definitivno HTC Android... če pa kje dobiš HTC Hero za dobro ceno, vzami!

LuGi ::

Desire ali pa Galaxy S če bi rad večji ekran =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Heisenberg ::

z novimi HTCji ne moreš faliti! Z nokio pa previdno-ker verjetno ne bos dobil to kar pricakujes glede na ostale GSMe...ni kej nokia je bila moj najljubsi proizvajalec sedaj je pa na ravni Motorole ali pa Ericssona...zal

bluesman ::

Jaz imam desire. Super telefon. Če ne visiš skoz na internetu tudi baterija zdrži več kot je bilo očitano. Do danes nobenih pripomb. Pred tem sem imel nokio n95, pa omnio. Ampak ta telefon je zdaleč najboljši. Vse deluje zelo tekoče, android market ponuja ogromno dobrih aplikacij.

Vikij ::

Hvala za odgovore za kakšne dodatne informacije se pa že vnaprej zavhvaljujem

IceBoX ::

Prijatelj ima HTC Desire in je zelo zadovoljen.

Ciklamen ::

Sam si lastim HTC Hero, moram povedat da je telefon zelo dober, baterija drži 3-5 dni (odvisno od uporabe), naložil gor MODACO Custom ROM z 2.1 Androidom, zadeva šiba kot treba :) Vendar pa, telefon je (nov) še kar zelo drag, bi na tvojem mestu raje vzel HTC Desire, ki je 1x do 2x boljši od Heroja :)
- End of the Post ->

nocutius ::

Pardon, ko se rinem zraven.

Trenutno imam eno classic nokio na predplačniške kartice, pa so me sedaj zamikale te nove android igračke. Tam največ do Samsung galaxy spica.
Ali sploh ima smisel imeti smartphone na predplačniškem paketu? Kaj od funkcionalnosti izgubim? GPS in wlan bi menda delalo?

Naročnine pa nimam ker s klici porabim tam nekje 10e na mesec, dostikrat še manj.

Ciklamen ::

Ja če tak gledaš, telefon v redni prodaji stane koliko..500EUR po tamalem. V naročnini ga dobiš za...250 do 350EUR. Sedaj pa si prekalkuliraj ;)

Je pa res da morda kak dober rabljen telefon stane manj kot pa redna prodaja. Your call :)

EDIT: Govorim za nasploh, ne za Samsunga :)
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

Vikij ::

Ko se že odločim za htc-ja mi prodajalec sporoči,da nima vmesnika v slovenskem jeziku.
Ali kdo ve če se ,da htc legend nadgraditi,da ima potem slovenski meni.
HVALA

Heisenberg ::

zanimivo, jaz pa prvo kar naredim ko dobim nov gsm dam vse v angleščino ker se v slovenskih prevodih ne znajdem ampak nič...drugace pa zanimivo da nima slo vmesnika, potem ne kupujes preko operaterjev?

Vikij ::

Ne vzel ga bom pri simobilu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bilo je nekoč: HTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6015177 (10713) shadeX
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320449 (12960) Mrakw
»

HTC Legend (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20322092 (13921) CaqKa
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232550 (22223) LuGi
»

HTC HD mini, Legend, Desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
459131 (6014) LuGi

Več podobnih tem