» »

Wireless dreambox

Wireless dreambox

nielDa ::

ne vem ce je o tem sploh dovoljeno razpravljat (verjetno da ni), ampak ce je pol bi vprasu za mnenje in pa izvedljivost oz. kaksen boljsi nacin za izvedbo omenjenega. Vazen je cenovni vidik in pa cim manj kablov, zamisel je pa prblizno taka:

http://img824.imageshack.us/i/dreamboxs...

lexios ::

Razpravljati je najbrž dovoljeno, saj po ideji sodeč gre za popolnoma legalno zadevo ali vsaj na meji le te (dreambox to legalno omogoča, čeprav omogoča še kaj nelegalnega o čemer se odprto ne razpravlja ravno veselo). Kolikor mi je znano je wireless povezava več dreamboxov med sabo možna preko access pointa (http://www.zimbio.com/Wireless+LAN/arti.... Več o tem bo mogoče znal povedati kak mojster ali pa malo pobrskaj po tujh forumih. Sam nimam pojma, sem pa že razmišljal nekaj v tej smeri in se priporočam za kak insajd info... ;)

nielDa ::

sej dejansko po logiki bi slo, problem zna biti v teh kitajskih bridgih vap11g po drugi strani pa so zelo poceni, no saj tako pise nekje na forumu(20EUR/kom)

lexios ::

Si že kaj poskušal z Wireless bridge za IP tel. WBP54G-EU, ki se ga menda dobi tudi pri nas?

nielDa ::

sem se pozanimal za te WBP54G-EU, sam je problem ker pol potrebujem še zunanji napajalnik za te bridge.

Drugače zdaj imam zeleno luč za realizacijo zgoraj omenjenega, a imam problem ker mi vsi pravijo, da je preveč sten vmes, da bi lahko delovalo brez motenj. Ima kdo kakšen predlog, ker če ne gre, bo zgleda kar treba vrtati luknje pa kable napeljevati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domače brezžično omrežje z Linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
91789 (1474) markk1
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543897 (19437) imallears
»

POZOR! Znani LJ serviser sat.opreme prodaja ponarejene Dreamboxe!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
82345 (1734) Matek
»

WRT54GS ali WRT54GL router?

Oddelek: Omrežja in internet
232742 (1881) amigo_no1
»

Digitalna satelitska DA ali NE?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
365837 (4276) radiator

Več podobnih tem