» »

projektorji

projektorji

xtsy ::

Pozdravljeni.

Delam en projekt pri katerem bi moral zvezati skupaj več projektorjev. Dejansko bi rad da bi vsak izmed 4 projektorjev, projeciral svoj del slike(razdeljena na 4 majnše kvadrate). Vse smo že nagruntali, problem mamo pa z projeciranjem. Mogoče kdo ve za kak program ki bi sliko avtomatsko razrezal in jo poslal projektorju? Vrjetno bosta 2 in 2 projektorja vezana na računalnik. Kakšni bi bli problemi s sinhronizacijo(vsi projektorji hkrati začeli predvajat)?

LP Tomaž

popster ::


zdaj pa mislim da se to da z xrandrjem

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

xtsy ::

ta problem sm sedaj rešil hardwersko.

zanima me malo o projektorjih. DLP in LCD tehnologija. Katera je bolša za predvajanje zunaj v urbanem slabo osvetljenem okolju, ponoči seveda? Koliko lumnov bi rabil minimum? je kdo že menjaval žarnico v projektorju?(ne zamenjal novo, ker je stara dala hin, ampak jo zamenjal z močnejšo) za sabo imamo tudi firmo, ki se ukvarja z lučmi, tako da strokovnjaki za štorm in luči niso problem. zanima me če bi bil kakšen problem z lečami oz bolje rečeno z filmi na lečah? bi močnejša žarnica skurla filme na lečah? Kako pa kaj kontrast? s tem je določeno kako žive barve bojo ali se motim?

našel sem tale 2 projektorja:
- http://www.mimovrste.com/artikel/146006... Kaj pomeni resolucija v interpolaciji?
- http://www.mimovrste.com/artikel/146006...

Če odmislite svetilnost teh 2 projektorjev. Bi bila dovolj dobra za projeciranje zunaj? Slika naj bi imela diagonalo max. 7m pri oddaljenosti 12m. Kar je za moje potrebe super. Ampak strah me je kakšne bi bla slika. Bi se vidle kocke ali bi bli robovi še vedno gladki? Bi bila slika sploh ostra?

Če je med vami kak štručko glede projektorjev se naj kar javi in gremo na eno pijačo da bomo mal zadebatirali.
Bolj malo se spoznam na projektorje ja, in prebral sem veliko o njih na internetu. Ampak nikjer nisem dobil odgovora na ta vprašanja.

LP Tomaž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369488 (2377) matobeli
»

Projektor - mnenje

Oddelek: Zvok in slika
112269 (1869) commissar
»

Kateri projektor za gledanje tekem SPja

Oddelek: Kaj kupiti
172255 (1835) Opkow
»

FULL HD Projektorji

Oddelek: Zvok in slika
72963 (1628) dukk6
»

3d očala??

Oddelek: Znanost in tehnologija
83743 (3438) tx-z

Več podobnih tem