» »

Prihajajoči telefoni pri simobilu?

Prihajajoči telefoni pri simobilu?

meXem ::

Živjo !

Zanima me če ima kdo kakšne informacije za kakšnen telefon ki pride v kratkem na prodajna mesta simobila ?
Čez tri tedne nameravam menjati telefon, vendar ni trenutno nič pametnega v ponudbi ...

Lep pozdrav!

Ted ::

HTC Desire, Samsung Spica, HTC Legend? Iphona za 100 evrov pa res ni :).
Mah...

meXem ::

Ne ne, kaj bolšega sem mislim, trenutno mi je v tej ponudbi najbližje omnia 2, me pa zanima če pride kaj novejšega v tem razredu na tržišče ...

black ice ::

HTC Incredible, samo še ni izšel. Kaj manjka Desire?

jinzo ::

@black_ice
Dvomim da bo HTC Incredible kdaj na voljo v evropi.

Sicer nevem kako ima simobil, ampak a niso ponavadi objavljali za taka kratka obdobja v kakih katalogih ze prej?

meXem ::

ma nevem no če bi spet vzel htc-ja, sem imel zdaj začasno tattoo-ja pa ni niti približno to to :S
Simpatičen in enostaven sicer ampak za kaj več pa ni , za desire pa nevem kako je ...

jinzo ::

Ja, ce pa si vzel najbol crap telefon ki so ga naredili? Sicer nevem kaj pričakuješ za take denarce ampak nažalost kaj dosti ne dobiš.
Nemoreš primerjat takih rangov no (Tatto vs. Desire). Vsekakor poglej nek telefon, ki ima kapacitativen touchscreen.

djordjevic ::

Jaz bi se takoj odločil za legenda, pa moram počakati do konec avgusta, ko mi delno poteče pogodba.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lonsarg ::

HTC Tatto je vsekakor najslabši Android telefon na sceni, Google ne bi smel na tak telefon dovolt Androida gor, ker je to slaba reklama:)

meXem ::

@jinzo, ja saj pravim da jih ne primerjam, desire pač ne poznam in iščem kak dober nasvet kaj vzeti (cena do cca 300e (paket tri zame))

Ted ::

Odloči se med xperio in desire.
Mah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2733458974 (201260) Rupa
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549503 (7444) krneki0001
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320610 (13121) Mrakw
»

HTC Legend (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20322293 (14122) CaqKa
»

Nexus one uradno v Sloveniji?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131518 (952) Squeazer

Več podobnih tem