» »

Nexus one uradno v Sloveniji?

Nexus one uradno v Sloveniji?

kekkec ::

Ali ima kdo kakšne informacije kako je s Nexusom v Sloveniji? Vse kar mi Google najde sem že 10x prežvečil in nič ni novega napisanega o tem. Kdaj bom šel lahko v trgovino (ali pa na splet) in ga bom kupil?

V ponedeljek so ga začeli (pred)prodajati na otoku? Kaj sedaj?

Ali bo cena pri nas tudi tako ugodna? Na otoku ga dobiš (24 mesečna vezava in 35£) "zastonj." Pri nas (če bi malo upoštevali BDP, ki je eno četrtino manjši kot na otoku ($44,000 vs. $29.520) bi ga lahko ponudili ob 24 mesečni vezavi za 30€/mesec (aparat pa gratis).

LapD ::

Jebesh nexusa, kupi Desire
web&motion designer

Squeazer ::

Amm, rabim nekoliko pomoči. Nameravam kupiti nexusa in na njihovi strani imajo dve verziji:

Compatible with 3G on T-Mobile (U.S.)
Supports three 3G/UMTS bands (900/AWS/2100 MHz) and four GSM radio frequencies (850/900/1800/1900 MHz)


Compatible with 3G on AT&T (U.S.) and these wireless providers in Canada.
Supports three 3G/UMTS bands (850/1900/2100 MHz) and four GSM radio frequencies (850/900/1800/1900 MHz)

Zdaj pa nevem katero naj vzamem, da mi bo delala v sloveniji, pri Mobitelu (Džabest). A ve kdo?

kmetek ::

Zakaj nočeš Desire?

LuGi ::

Najbiolje da poklices in vprasas katero 3G frekvenco uporabljajo ampak mislim da z

Compatible with 3G on AT&T (U.S.) and these wireless providers in Canada.
Supports three 3G/UMTS bands (850/1900/2100 MHz) and four GSM radio frequencies (850/900/1800/1900 MHz)

nebos zgresil.. ker take frekvence fura tudi desire

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 2100

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

kekkec ::

Jaz bi imel nexusa zaradi Googlovega brenda... če delaš primerjavo med Desire in Nexusom sta pa skoraj enaka...

Squeazer ::

Jaz isto ja, verujem v Google :) Sicer pa hvala za pomoč, bom poklical na mobitel in jih vprašal.

kekkec ::

Kaj je to?

Da ti na trgu ponujajo aparat "druge" znamke? Google Nexus One via. HTC Incredible. Lojalnost najboljšemu preformancu, neuradna poslovna povezava ali brca v lastno koleno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kekkec ()

Lonsarg ::

Sem jaz poklical mobitel 2 mesca nazaj. GSm je itak vseeno, ker vsi mobiteli podpirajo vse 4 svetovne frkvence, uporabla se pa v SLO 1800. UMTS pa MObitel uporablja 2100Mhz. Ki je glavna evropska ferkvenca. Tuš je pa kupil 900 ali 850 sem pozabil.

Sicer pa, dones sem opazil so pri Mobitelu dobili Milestone za 300EUR v splošni/džabest akciji:) Desire majo pa 30 EUR dražje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Squeazer ::

Ja jaz sem tudi mobitel klical in so povedali da UMTS (3G) uporablja frekvenco 2100Mhz tako da bo katerakoli verzija Nexusa delovala.

Sicer pa se mi res zdi neumno da google ponuja Droida na njihovi strani :/. Za tiste ko ne veste, Droid incredible ni isto kot Nexus One, je pa zelo podoben telefon, tako kot po izgledu kot po funkcionalnosti, razlika pa je da je Incredible popolnoma od HTC-ja, med tem ko je Nexus od googla.

In pa danes naročam Nexusa, bom postal kaki review :)

kekkec ::

Kje pa?

Squeazer ::

V ameriki imam sorodnika (turist) in bom naročil v njegov hotel. Ampak ravnokar sem opazil.... Lahko greš na ta url: https://www.google.com/phone/choose?hl=... in boš lahko izvedel naročilo do konca. Da ti celo možnost da naročiš v drugo državo! Vseeno bom pa naročil na hotel....

kekkec ::

in je kaj novega?

Squeazer ::

Ja.... imam Nexusa in je res nevrjetna napravica. Čakam na HD kamero, da lahko naredim en review in ga postam nekje. Sicer pa je sorodnik vrgel škatlo stran, da ga je preko carine spravo.... In to ni fajn, ker je škatla freaking awsome :(!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822405 (11145) jacksy
»

Vrhunski dual sim - Honor 6 plus

Oddelek: Mobilne tehnologije
163200 (2604) mehatronik12
»

Kitajski telefon v slo

Oddelek: Mobilne tehnologije
193539 (2311) Nočni
»

android huawei frekvenca omrežja

Oddelek: Mobilne tehnologije
5693 (623) Pinzl
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233497 (2852) klinker

Več podobnih tem