» »

Gmail račun je začasno onemogočen HELP!

Gmail račun je začasno onemogočen HELP!

Sheppard22 ::

Lp Vsem!
Danes zjutraj, vklopim moj PC in prvo kot prvo grem na gmail pogledat ce je kaj pametnega.
A glejga me vrže na vpisno stran sem si pač mislis ok se mu je kaj odf....alo, vpišem user, pass a on mi javi
Račun je začasno onemogočen.
Naredil sem pa naslednje: vprašal druge, če imajo kakšne probleme z gmailom in so rekli da jim dela vse kot mora.
Stisnil ctrl+F5 da se osveži in še vedno nič
Pobrisal cookije iz firefoxa prvo od gmaila samo nato vse in še vedno nič.
Probal na laptopu ki imam drug račun tam dela vse tudi pošta prihaja itd.
Zdaj al sem jaz kaj narobe naredil ali pa oni kaj čarajo tam, ker mi je včeraj delalo vse normalno.
Imam pa windows 7 64bit original tko da nevem več kaj sprobat.
Hvala za odgovore pa Lep vikend !

Ice-Heki ::

Če zaznamo nenavadno uporabo, ki lahko pomeni, da je bil vaš račun ogrožen, lahko začasno onemogočimo dostop. Dostop bo ponovno mogoč čez eno minuto do 24 ur, odvisno od načina delovanja, ki ga zazna naš sistem.

Med nenavadno dejavnost med drugim sodi:
  1. Prejemanje, brisanje ali prenašanje velike količine pošte prek protokola POP ali IMAP v kratkem času.
  2. Pošiljanje velike količine nedostavljivih sporočil (sporočil, ki se vrnejo).
  3. Uporaba programske opreme za skupno rabo datotek ali shranjevanje datotek, razširitev za brskalnik ali programske opreme drugih proizvajalcev, ki se samodejno prijavi v Gmail.
  4. Če pustite odprtih več primerkov Gmaila.
  5. Težave z brskalnikom. Če ugotovite, da se brskalnik vedno znova nalaga, ko poskušate odpreti mapo »Prejeto«, gre verjetno za težavo z brskalnikom; morda morate počistiti njegov predpomnilnik in piškotke.
Vir: http://mail.google.com/support/bin/answ...

tatjana60 ::

Pozdravljeni!
Včeraj sen hotela odpreti gmail pošto, pa mi je javilo, da je moj račun onemogočen. Nič mi ni jasno zakaj, saj nisem nič naredila narobe, razen, da ne odpiram pogosto pošte in se mi večkrat zapolni to je pa vse. Kj moram narest, da mi ga ponovnmo omogočijo, ker ga nujno rabim?
Hvala za odgovor
Tatjana

Vantage ::

Tudi meni so ga naekrat onemogocli, pa jaz redno berem posiljam in brisem posto...Samo jeba pri meni je v tem, da mam se android phone in je brisanje primarnega accounta pri meni NO-GO :(

energetik ::

tatjana60 je izjavil:

Kj moram narest, da mi ga ponovnmo omogočijo, ker ga nujno rabim?
Tatjana
Če E-pošto nujno rabiš, podpišeš pogodbo z ISP ali kako drugo firmo, ki ponuja storitve E-pošte in garantira 24/7 delovanje in ne uporabljaš Gmaila.

Sicer pa pošlji z nekega drugega mejla vprašanje na Gamil helpdesk, kaj je vzrok.

Zgodovina sprememb…

clancy ::

Tudi meni je danes brez meni znanega vzroka in opozorila bil ukinjen google račun.
Tako da sedaj nimam dostopa do e-poše, Android marketa, Youtube računa... škoda je kar velika, glede na to, da sem dve leti na Youtube nalagal posnetke.
Kako sedaj dobiti račun nazaj?
Kakšen pa je naslov za Gmail helpdesk in ali lahko sporočilo sploh napišem v slovenščini?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273480 (18411) Matko
»

Gmail za 15. rojstni dan dobiva štoparico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5018874 (15262) MrStein
»

[Android] Katero aplikacijo za Gmail?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113406 (3070) bigbug
»

Alternativni spletni iskalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212463 (11454) matej_jack
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710627 (10627) Gandalfar

Več podobnih tem