» »

Slo-Tech = kubik gnoja!

Slo-Tech = kubik gnoja!

Pisk ::

LUNI je vsaj obvladal tisto kar je začel pred leti, pa še pojma nimate o čemu gre. Še malo pa bo ta stran podobna pionirskemu listu če ne cicibanu. 3/4 novic nima veze s tistim TECH, 3/4 uradnikov te strani pa nima osnove, da bi zastopalo tisti SLO na začetku imena domene. Skupek otročaja in defektnih asocialnežev, nič drugega. Šmrkavci pohabljeni najprej odstranite ime države, naučite se vikati, potem pa kar odpirajte vaš mlečnozobi gobec kolikor vam je volja. Idioti!
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!
  • spremenil: Tomi ()

smash ::

upam da se SLO-TECH ne boji kritik take vrste in zato upam da ne bodo izbrisali ta post 8-)

V-i-p ::

Sicer tudi jaz nekaterih stvari na s-tju ne oddobravam in bi si želel da bi bile drugačne, samo, ker imam s-t rad, potrpim vse in takole govoriti res ne bi bilo treba, Pisk, kaj meniš? :'(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ziga Dolhar ::

Saj bi napisal samo ":D", pa bi potem ta post vrli moderatorji izbrisali zaradi nepodanega mnenja. :D

Paramedic ::

Dvomim, da se SloTech boji takih kritik. Lahko se pa jezijo, če so neosnovane, kot tale :O. Lahko pa mal pustite odprto, da vidimo zakaj je sploh tako jezen. Je reku neki, da bi se mogli vikat, pa da more bit bolj Tech usmerjeno...:\
End transmission.

Thomas ::

Kaj te je tako razjarilo Pisk?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

darh ::

Pisk... problemi v RL ? Pa mal kompenziraš tukejle al kako?
Excuses are useless! Results are priceless!

alien-w ::

Hmmm pa če že govorimo o tem, da si 3/4 ljudi tukaj naj ne bi zaslužilo "predpone" Slo, potem lahko rečem, da si je ti sigurno ne! Drugače pa: LoL! :D

pin29 ::

Nima se smisla prepirat (očitno se ti je lotanje zlo zamerlo Pisk)...

A vseeno:
- če si ti res zdi tako stanje kot ga ti zdej ozmerjaš pol pač ne obiskuj slo-techa (a te kdo sili?!)

- ko boš našel boljšo stran namenjeno računalništvu inf. tehnologiji... in to slovensko, pol pa odkrij link tud nam, da bomo vsi deležni www (namenjeni tehniki) v pravopisnem jeziku...(pa da bo vsaj tako dobra kot ta!)

Popolnosti ni, vsaj v realnem svetu ne!8-)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pin29 ()

Ziga Dolhar ::

Sicer se pa v vsem strinjam, veš, Pisk.

1. Luni je cepec. PRavzaprav, je velik cepec. Pravi cepec na pravem mestu ob pravem času.
2. Res nimamo pojma, o čem govoriš.
3. Ciciban in PIL (Pisani List) sta fuuuul zakon. Preberi ju!
4. 3/4 novic majo veze z IT.
5. Uradniki te strani nima osnove za zastopanje onega "SLO"ja. Zastopajo zgolj to stran in nič več, za Slovenijo skrbtia Kučan in Drnovšek, po malem pa vsak državljan.
6. Smo otroci narave in ponosni na to.
7. Če ti pomaga, ti povem še to, da smo zelo i-socialno naravnani osebki, sonca že lep čas nismo videl. Nisi edini!

||_^_|| ::

impotenca dela svoje>:D

MadMax ::

"LOL" je spet dobil novo dimenzijo :D

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

pin29 ::

:D :D :D

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Se pridruzujem. LOL.

romci1 ::

!!! Bravo Pisk !!! Popolnoma se strinjam s tabo.

Večina ljudi na Slo - Techu itak piše samo naslednje besede:

AMD ---> low cost roba (INTEL 4EVER),

ECS EliteGroup ---> še večja low cost in zanič roba (ABIT,
GIGABYTE, QDI so imena),

LITEON ---> tajwanski crab (MITSUMI je car - mam 4x pekač že 5 let in nobenih problemov - posnel je preko 2000 različnih CD-jev )

TEAC ---> komercialna firma (kot SCOOTER v techno muski) sicer pri CD ROMih najboljši, vendar pri pekačih porazen.

nojus ::

pisk je samo hotel pokazati na kaksnem nivoju je on proti nam ostalim.

IceIceBaby ::

Bravo Pisk. Tvoji argumenti so me čist prepričal :)

Thomas ::

Sej je reku, da bo zapiskal. No evo!

:))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Pisk, to, kar si pa napisal, je popolna OMLI, torej, odlična manifestacija lastnega individuuma.
Zelo dobra introspekcija, moram reči.
metrodusa.blogspot.com

BoO ::

Pisk teb pa ornk piska.

madmitch ::

Pisk, se strinjam, teror na ST je enostavno nevzdržen, morimo te dnevno in ti ne dovolimo spati.

Evo rešitve, na VSE redne, neredne, resne in neresne člane STja apeliram, naj s svojim konstruktivnim molkom prisilijo Slo-Techovsko tiransko inkvizicijo, da dovoli ubogemu, živčno razrvanemu Pisku, zapustiti Slo-Tech. Le tako se bo lahko vpisal k dopolnilnemu pouku slovenščine, se ob tem za nekaj časa vsedel v kot in objokaval svojo usodo.



Upam, da je ta prispevek vsaj približno toliko "mem" kot Piskačev.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

sketch ::

Troll alert!

^_^

lp
s.
Adapt and overcome.

fazy ::

Hmm , mislim , da nihče nikomur ne 'zvija roke' ,
če pač ne obišče strani , ki se mu ne dopade in kjer ga vsi terorizirajo , a ne ?

Tody ::

Glede 3/4 novic je čist cool da so še kake druge, da malo razbije monotonost, da slišiš še kaj pametnega in da se skoz neki dogaja. Če pa si hardcore "tech" pol pejt na kšne druge znanstvene strani kjer ti bodo zamorili z znanstvenimi izrazi in podobno navlako.

Lucas ::

En kubik gnoja, je na njivi zelo koristna zadeva!:D
I was here...

SanSan ::

Eh, saj zdaj bo Pisk, tak mega-multi-oh-in-sploh sposoben individum napravil svojo stran, pol se bomo pa mi vsi samo cudili in gledali.
Tistih 2,5MIO obiskovalcev pa bo imela stran sigurmo kar v prvem mesecu. A ne Pisk?
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

R0K ::

Ne vem, kaj se eni tok razburjate. Tut Pisk ma pravico povedat svoje mnenje. Če mu ni všeč, mu pač ni.

Drži pa, da bi se lohk pa bolj izrazu...

perci ::

ROK

Vsak (tudi Pisk) ima pravico izraziti svoje mnenje in nas skurcat. Dokler se zna zraven še socializirano obnašat.

Žalilo pa se ne bo nikogar. Niti uporabnikov niti adminov. Tako bo, pa če se Pisk ali kdorkoli drug na glavo postavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Kaboom ::

aaaaa, nekomu je pa mamica vzela iglacko, ugi bugi wugi :D
pisk, daj globoko vdihni parkrat pa brez žaljivk izrazi svoje mnenje, ki bi ga ljudje prebrali, taki post kot si dal je samo za preskočit - mentalno...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Dr_M ::

no ja...sicer pa VI USI k tko neki "pluvate" po Pisk-u in se grozn duhovito delate norca iz njega niste popolnoma nc bolsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caboose ::

mislim da ima pisk prav, sicer nisem tako razjarjen ampak, sem tudi jaz že doživel izlitje žolče černega zaradi nekaterih bwan... Tudi slo-tech se more prilagajat glede na kritike če hoče posatti še boljši. Saj samo butlji prezirajo kritike.

a ne pisk? :8)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

zvitorepec ::

Kam pa je izginil moj prispevek?
HOWGH!

perci ::

zvitorepec: brisali smo ga, ker si šel čez mero dobrega okusa

zvitorepec ::

Se opravicujem, ce se je tako zdelo, ampak mislim, da ni bilo tako.
Sicer pa je v drugih postih kar precej neprimernih izrazov pa jih ne brisete (btw. - v bistvu je ze pisk zacel to temo z zaljivkami). Pa ne le tu ampak tudi v temi o lotanju...
Se mi pa zdi, da sem bil se preblag. Pac vasa ocena in vasa pravila, ki jih bom spostoval.
HOWGH!

Ziga Dolhar ::

Zvitorepec: ne bom ti oporekal -- povem ti le to, da je bil piskov post, ki je začel tole temo, rahlo modificiran (beri: "janez novak je kurba"...)

Zgodovina sprememb…

zvitorepec ::

No ja, s tem je povedal vse o sebi oz. na kaksnem nivoju je mogoca komunikacija z njim.
Skoda, da nas je toliko nasedlo na njegovo provokacijo - you live, you learn...
HOWGH!

Pepe ::

Pisk
Je to fora ali resno misliš? Menin se zdi možno eno ali drugo, zato vprašam.
Daj napiši, kaj te moti, mogoče pa ne moti samo tebe.

Nevem kaj vam je glede kletvic.
Tudi kletvice so del jezika, če nemore dugače povedat pa naj tako.
PS Ker od vas kulturnikov še nobeden ni nikogar poslal u pizdo, NE.
LP

alien-w ::

Sej je brez veze, da še naprej odogovarjate na ta post sej se ne bo več javil... povedal je svoje in odšel, morda za vedno?

abcde7 ::

hmmm....

Pa se ne bi iz te kritike kaj naučili?0:) :\ Mogoče bi jo bilo pametno v vsaj mali meri upoštevati... vsaj tisto o novicah, pomoje jih je ful preveč in se oddaljuejo od s-t... pred enim letom jih je bilo za moje pojme ravno prav... zdej je pa mal pretiravanja.

to je samo moj pogled...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: abcde7 ()

simoni ::

Sej sigurn ma vsak kakšno stvar ka bi jo tuki spremenu...ampak na splošno gledano je pa to čist ok forum pa novice so tud zlo dobre!
Al se vid da se fantje trudjo, ka tako stvar ni tako enostavno pelat.....in pravm le tako naprej ka je to zelo dobr page!!!!


LP:))

darh ::

pa dej robo.. umiri se.. there's no such thing as "preveč novic".... a jih je tako težko ignorirat ?
Excuses are useless! Results are priceless!

abcde7 ::

ej tega...

Samo izrazu sm svoj pogled:P :D

K mi je smešn k nekj jamrate k je bla v nedeljo samo ena novica, ja kaj potem??? Če je na tri dni ena in je kvalitetna ful, je pomoje OK!


mar ne?

alien-w ::

robo: tudi jaz zagovarjam manjše število novic, toda to je samo zaradi moje lenobe. :D

luni ::

ni problem v tem da je prevec novic... premalo jih je... tistih pravih

v tem se tudi jaz strinjam z robotom/piskom... cisto premalo pravih hardware novic, samo se o modanju, RIAAi in nekem scisu se pise
Artificial Intelligentia

abcde7 ::

Zakva si ti sploh šu k jokerju? Večja plača?:\ Boljši delovni pogoji?8-O :P

luni ::

Ne vecja... sploh placa :). Jaz vem, da vas vecina ne verjame, ampak S-T res ne pridela nic kesa oziroma pridela toliko, da pokrije stroske obratovanja.
Artificial Intelligentia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luni ()

abcde7 ::

Ja itaq da je nizka plača... kdo pa klikne na tisto reklame...

Prodajajte kšne izdelke slo-tech majice, šalčke??? :D




:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A še komu piska monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
525235 (3506) Pyr0Beast
»

Piskanje mikrofona

Oddelek: Pomoč in nasveti
133079 (2915) gunserman
»

BEEEEP...BEEEEP...BEEEEP ????

Oddelek: Pomoč in nasveti
202267 (1862) prestopnik
»

Nehajte že enkrat uporabljati izraz LOTANJE

Oddelek: Pomoč in nasveti
328689 (7947) CaqKa
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107862 (5913) perci

Več podobnih tem