» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
31 / 35
»»

Xserces ::

saj bi ti prec rekel za reflash ampak sem mislil da nocs zard slik/podatkov
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Nemixxx ::

heh
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

detroit ::

kateri je najnovjsi android version za S?
Skero

Dr_M ::

Neuradni od samsunga je JVZ.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

detroit ::

to je pa katera verzija:P 2.3.3?
Skero

PacificBlue ::

verjetno 2.3.5, jaz imam sicer jvs.

edit: 2.3.6

Zgodovina sprememb…

detroit ::

a to je official? A moram kak root pa to dol vržt prej? nimam blage

thanks
Skero

PacificBlue ::

unoffical rom je. Ni potrebe, jaz instaliram preko Odina, postopek imas pa na spletu, je simple.

detroit ::

Ima sploh kake prednosti pred 2.2 oz. katerikoli je že bil froyo?


Spet thanks
Skero

Xserces ::

ja! Ginger dost bol dela k froyo :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Dr_M ::

Men pa ne. 100MB vec rama kuri, pa precej bl steka.
No, po 4 mescih brez ponovnega flashanja pa itak tok ze vse steka, da se mi WinMo zdi kot raketa XD
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

krop ::

Dr_M je izjavil:

Men pa ne. 100MB vec rama kuri, pa precej bl steka.
No, po 4 mescih brez ponovnega flashanja pa itak tok ze vse steka, da se mi WinMo zdi kot raketa XD


Dej ti Dr. M si updejtaj telefon in ne bombandirat s temi forami;)

$%&/() ::

Tokrat se pa strinjam z Dr_M, po updatu na 2.3.5 se mi telefon namreč v nekaterih pogledih zdi dosti počasnejši, v nekaterih pa hitrejši (npr. odzivnost animacije status bara).

Dr_M ::

krop je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Men pa ne. 100MB vec rama kuri, pa precej bl steka.
No, po 4 mescih brez ponovnega flashanja pa itak tok ze vse steka, da se mi WinMo zdi kot raketa XD


Dej ti Dr. M si updejtaj telefon in ne bombandirat s temi forami;)



Ne da se mi, prevec dela. :)
Itak moram najprej neki originalnega gor vrzt, da ga bom nesu na servis zaradi gps antene.
Je kolega kaksen mesec nazaj mel telefon na servisu ravno zaradi gpsa in so kao vse zrihtali, ampak itak stvar ne funkcionira, tako da bo sel nazaj Veckrat ce bo treba, ampak ker te budale na ram2 tega ne znajo zrihtat, bodo dal nov telefon al pa neki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

strajnarR ::

Pozdravljeni

Na svojem Samsungu imam različico 2.3.5 in nima slovenske tipkovnice, ni ČŽŠjev ter Z-Y sta zamenjana.
Je možno zadevo urediti, razen tistih aplikacij na marketu?

moxon ::

strajnarR je izjavil:

Pozdravljeni

Na svojem Samsungu imam različico 2.3.5 in nima slovenske tipkovnice, ni ČŽŠjev ter Z-Y sta zamenjana.
Je možno zadevo urediti, razen tistih aplikacij na marketu?


Nastavi jezik na hrvascino in bos imel tudi naso tipkovnico z č, š, ž.

strajnarR ::

Ni hrvaščine, ni češčine. So pa poljaki, majo sm mehki ć :)
Še kak predlog?

krop ::

strajnarR je izjavil:

Ni hrvaščine, ni češčine. So pa poljaki, majo sm mehki ć :)
Še kak predlog?


Na slo-android imaš rešitev beta swype al pa applikacija smart keyboard

rdecaluc ::

Sem imel isto težavo. Inštaliral si verzijo za Z Evropo. Priporočam GO keyboard! vse ostalo je neki čudno in men ini delovalo.
Est modus in rebus. ,typos

strajnarR ::

Tale GO keyboard je kar vredu no. Sicer se mi pa najbolj dopade originalna tipkovnica, le slovenska bi morala biti.

Dr_M ::

Jest zato uporabljam swype tipkovnico. Ima sumnike in qwertz (seveda ce imas pravi swype) :)
Ampak samo tipkam, kot po navadni tipkovnici.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

moxon ::

Jaz sen na svojem SGS I imel hrvaščino, kupljen na mobitelu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

strajnarR ::

Če ima še kdo probleme raje priporočam tipkovnico "Perfect keyboard" ki je z malo nastavitvami ista kot originalna. Ima veliko jezikov, tudi SLO s šumniki.

Boobiz ::

A jim je že uspelo nardit slo swype, brez, da bi ga rabu vsako drugo besedo učit? To mi je totalno dopizdil na začetku..
I'm drunk, what's your excuse?

yani2000 ::

strajnarR je izjavil:

Če ima še kdo probleme raje priporočam tipkovnico "Perfect keyboard" ki je z malo nastavitvami ista kot originalna. Ima veliko jezikov, tudi SLO s šumniki.

Kaj tale tipkovnica še nima pravega qwertz layouta (da ti ni treba držat tipke c,s,z za šumnike)? Potem me ne zanima! Je že kar nekaj podobnih tipkovnic na marketu!
SGS je resda mogoče malce mali za take podvige, sam kaki honeycomb tableti pa bi lahko imeli že takšen layout.

Boobiz je izjavil:

A jim je že uspelo nardit slo swype, brez, da bi ga rabu vsako drugo besedo učit? To mi je totalno dopizdil na začetku..

Če pa pišeš kot kura. Piši lepo normalno slovensko pa bo! :)
Al si ti predstavljaš da bo Swype še za narečja in sleng poskrbel? Haha! Dobra! :P

strajnarR ::

yani2000 je izjavil:

strajnarR je izjavil:

Če ima še kdo probleme raje priporočam tipkovnico "Perfect keyboard" ki je z malo nastavitvami ista kot originalna. Ima veliko jezikov, tudi SLO s šumniki.

Kaj tale tipkovnica še nima pravega qwertz layouta (da ti ni treba držat tipke c,s,z za šumnike)? Potem me ne zanima! Je že kar nekaj podobnih tipkovnic na marketu!
SGS je resda mogoče malce mali za take podvige, sam kaki honeycomb tableti pa bi lahko imeli že takšen layout.


Pri smsih ne pišem šumnikov.
Za po netu brskat pa ne rabiš spet toliko šumnikov, da bi morali biti ločeni.
Sej je vredu, ampak me moti to, da ima zato tipkovnica več tipk in s tem so tudi tipke manjše.

dogi ::

ima mogoče kdo probleme pri S2,da se slabo povezuje na wifi? Pri mojem mora biti res maksimalno dober signal,pa še to prekine kdaj,pa težko se povežeš...
Mi je že začel tako presedat,da bi najrajši zamenjal za iphone!

floyd1 ::

Zamenjaj, itak. V tvojem primeru to sploh ni vprašljivo.
Z ajfonom s kako super aplikacijo ti bo mogoče celo ratalo najt pravo temo za taka vprašanja. Ker te ti ni uspelo. Jajca od Samsunga pač.

gorann ::

zivjo

kaj bi bilo to narobe

dva dni nazaj sem pri tusmobilu vzel galaxy s2 pa vsaj dvakrat dnevno mi mal zasteka in se spet sam od sebe zalaufa, zakaj pride do tega? je hardware napaka ali software, ker tako mi je tudi ideos x5 kdaj pa kdaj ponagajal. Imam pa 2.3.6. android.



pa vsakic mi potem izklopi nastavitve kot je npr. samodejni zasuk zaslona

cukl ::

sw nadgradi. 2.3.6 je zadnja verzija.

gorann ::

haha kaj?:D

Dr_M ::

A kdo ve, kako nalozit original mobitelov rom? Sem zapravil celo soboto z vsemi stvarmi, ki sem jih nasel, ampak nic ne pomaga. Kies sem spoofal z registry patcherjem, ampak noce downloadat roma ipd... Rabim zaradi servisa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

yani2000 ::

Dr_M je izjavil:

A kdo ve, kako nalozit original mobitelov rom? Sem zapravil celo soboto z vsemi stvarmi, ki sem jih nasel, ampak nic ne pomaga. Kies sem spoofal z registry patcherjem, ampak noce downloadat roma ipd... Rabim zaradi servisa.

Zanimivo vprašanje in bo najbrž koristilo kar nekaj uporabnikom Android telefonov.
Ne vem če se spomniš, ampak kaj tebi so že namestili pri operaterju (v tvojem primeru Mobitel) njihove zaznamke / programe na domači zaslon (primer za Mobitel: Integral, MobilnaTV, Vreme, Planet,...)?
Če so ti že dali svojo navlako na originalen firmware potem bi bilo dobro dobit en originalen firmware z regijo "XW" (vzhodna Evropa) in s CSC "MOT" (Mobitel). Za Simobil pa moraš gledat regijo "BU" (Vodafone ima lastno regijo) in CSC "SIM".
Če pa nisi dobil tega oz. se ne spomniš pa bi bila druga najboljša opcija najbrž te oni firmware iz regije "XW" in CSC "OXA" (Open Europe).
Jaz pa vedno preden karkoli začnem delat na telefonu si shranim čimveč informacij o firmware-u.
Jaz sem kupil med prvimi telefon in dobil tale firmware:
Product code: GT-I9000HKDSWC (Švica - Swisscom)
PDA: I9000XWJG1
PHONE: I9000XXJG1
CSC: I9000OXXJF9
In takrat še nisem dobil nobene navlake na telefonu!
Aja! Še vedno pa obstaja problem kje te leakane firmware od Mobitela/Simobila dobit... :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

Dr_M ::

Ja, telefon je bil kupljen pri mobitelu in je imel MOT CSC in vso tisto mobitelovo navlako.
Nevem pa tocno katera verzija je bila gor.
Kupljen je bil pa v zacetku septembra 2010.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

yani2000 ::

Jaz bi poskušal s temle firmware-om:
I9000XWJM8
Ker original firmware-a ne boš dobil oz. bi si ga moral sam naredit preko nandroid backup (v CWM) takrat ko si kupil telefon.
Kako si pa probal Kies spoofat (zanimajo me točni podatki)?
Torej če si že takrat imel vso navlako in s tem CSC "MOT" bi tudi product code moral bit "GT-I9000HKDMOT". Če pa si namešlal custom ROM-e tak kot jaz potem imaš najbrž product code "GT-I9000HKDXEU".
Preveri kaj imaš sedaj (v telefon vtipkaj "*2767*4387264636#") in probaj nazaj naštelat na "MOT" (naredi EFS backup!). Pomagaj si s temi threadi na XDA: How to restore original product code! in Universal CSC & recover product code [ANY ROM]. Potem preveri še IMEI (da si ga slučajno ne zjebeš).
Zakaj te hočem spravit na original product code? Zato ker bi to lahko bil eden izmed možnih problemov zakaj ti Kies ne pusti namestit firmware-a.
Možno je tudi da imaš preveč nov firmware in ti zato noče Kies "downgradat" firmware-a?
Ves info dobivam od Samsung Galaxy S Wiki.

Dr_M ::

Uceri sem sel vse nazaj do Eclaira (G1) (tudi bootloader jasno). Ampak mi je kies tik pred flashanjem javil, da moj telefon ne podpira nadgradnje.
Spoofal sem z Kies 2.0 Registry Patcher 1.8.0.0, podatki pac kakrsni so not, torej MOT I9000XWJFC/I9000OXX/I9000XXJF5/I9000XWJFC, novejsih nisem nasel.
Problem pri CSCju je predvsem to, da redko najdes fw ki ima MOT, v vecini primerov dobis KOR.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

yani2000 ::

Hmm... sem našel to temo na XDA in tam piše naslednje:
IMPORTANT NOTE:
Patcher Version 1.8 doesn't fully work yet.
When I built it i only partially tested. I stopped where it notified me the update were available (because i didn't need an update and i was sure it were like Kies 1.x
After my release i noticed the complaint and i tested it fully, sadly something is missing so the patcher can't be used to fully work with Kies 2.0 yet. Sorry, i'll try to sort it out...

Tak da ta patcher na žalost ne deluje! :(

Dr_M ::

Mnja, torej nikoli ne bo nic iz tega.
Bo treba rocno v registru popravlat. Ce slucajno ima kdo kaksne novejse podatke za spoofanje, se priporocam. Po moznosti nekaj takega, da pridem na zadnji uradni rom za slovenijo (se mi zdi da je to JVO).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Žiga- ::

Kopiram od kolega:

Torej, 3 dni nazaj sem si brikno SGS, ampak sem ga že spravil nazaj. Naložil sem Vibrant 2.1 Stock ROM. Ampak, seveda so tu naslednje težave: Prepozna mi SIM kartico, ampak mi ne najde Simobilovega omrežja - samo Mobitel, tipke za glasnost so zamenjane (plus je minus in obratno), glasbe mi ne gre predvajat v default predvajalniku (sliši se pa, če si hočem nastaviti za zvonenje - v nastavitvah seveda), tipke za glasnost so zamenjane (plus je minus in obratno) in pa zvočnik za klice mi ne dela (mikrofon dela, zvočnik ne - torej oni mene slišijo, jaz njih ne). Je to mogoče zaradi ROM-a? Aja, telefon ni rootan, torej (predvidevam) da drugih ROM-ov ne morem naložiti, kajne? (sem nov na tem področju, don't hate:D)

Je to zaradi romov? Če ja, katere rome priporočate.

lp

Dr_M ::

Vibrantov rom si nalozil? Mas sreco, da sploh dela.
Najprej si nalozi gingerbread bootloader, potem pa se en i9000 rom, stock ali custom.
Cez vikend sem se tudi sam igral z mojim, toliko, da se niti prizgal ni vec. Na sreco je pa download mode se vedno delal, tako da sem ga usposobil in zdej gor siba doctorz rom 13.1 + galaxian V3 kernel. Dela precej uredu.
Bi pustil gor semaphore kernel, ampak mi se vedno naredi moder display.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

yani2000 ::

Zakaj si je naložil stock firmware od Vibrant telefona meni ni jasno?!
Priporočam pa, da si najprej naloži neki stock gingerbread ROM in nato večinoma upoštevaj navodila za CLEAN Install od S.U.R.F.A.C.E. v8.01 (XWJW1) ROMA.
Vseskozi se naj drži Semaphore JW1_2.4.0 kernela (komplet spusti SpeedMod kernel).
Pa potem si še naj posodobi ThunderBolt! skripte (ki res pohitrijo telefon)!
Meni telefon res noro hitro leti z izjemno dolgim delovanjem baterije.
Če rabi kdo dodatna pojasnjevanja me lahko brez problemov vpraša zakaj uporabljam takšno kombinacijo. 8-)

RejZoR ::

Kot bi hotel v Peugeot 107 zbasat McLarnov motor is SLR 722. Teoretično bi šlo ampak z veliko predelavami. Drži se romov, ki so namenjeni za aparat, ki ga imaš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Žiga- ::

yani2000 je sledil tvojim navodilom in postopkom in mu vse lepo laufa :) Se ti lepo zahvaljuje.

lp

yani2000 ::

Tam pri ThunderBolt skriptah sem še pozabu omenit lepe addone (3G, LMK (others), graphics prop, screenstate_scaling).
Res pa je tudi, da za pravilno in brezhibno delovanje Galaxy S-a imaš za okoli 20 A4 strani branja v angleščini na XDA forumu.
Kar je res porazno s strani Samsunga (kateri ne more s prve porihtat telefona kot se šika)! :'(
Pa menda se nekatere stvari pri ThunderBolt skriptah in Semaphore kernelu prekrivajo.
Sem sicer mal prečekiral in mislim da nimam vsega vklopljenega pri ThunderBoltu, ampak dovolj da mi telefon leti in se s tem trenutno ne obremenjujem. :)
Mi pa še nikol ni tak hudo dobro delal in sem menda tudi ugotovil zakaj...
Do sedaj sem vedno DEODEXED custom ROMe uporabljal, kateri so pa neoptimizirani (primer: nenormalno štekanje stock browserja).
ODEXED custom ROMe morate uporabljat + še popravke za LMK/OOM (originalno iz V6 SuperCharger skript) in smartassV2 CPU governor in stvar bo letela! :)
Aja, pa te ThunderBolt skripte se popravljajo vmes ko tale post pišem, tak da stvar je kr nova. 8-)
Upam da sem s temi posti podučil tako že izkušene flasharje custom ROM-ov, kot prav tako novince na tem področju.
Tako da veselo na delo vmes pa čakanje na SuperCharged custom ICS!

Xserces ::

Mam en uprašanje... mogoče kdo uporablja iGO na S1?? vam šteka??? telefon mam na 1300 MHz pa mi šrota ko ps :S
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

yani2000 ::

Pravkar sem uporabljal iGO v8.4.2.139242.
Tudi meni iGO na SGS1 nabija CPU v tri krasne (100%) non-stop.
V 32 minutah mi je za 27% baterije spraznu in nisem uporabljal navigacije ampak, da mi je samo zemljevid kazalo!
Sem še preveru z zipalign-on in pravi, da je z apk-jem vse OK.
Je pa edina aplikacija, ki mi nabija CPU.
Meritve opravljam z CPUMonitorMini.
Je pa fora, da ko CPU nabije na 100% začne telefon tudi štekat (velja povsod ne samo v iGO; pa veljalo je za moj prejšnji firmware, novi ne šteka več :) ).

Xserces ::

katero navigacijo pol uporablat? XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

yani2000 ::

Hmm... preveč me vprašaš.
Pred kakim letom ali več sem si vse možne navigacije namestil Sygic, iGo, Navigon,...
Sam nikoli se nisem zraven spravu da bi jih stestiral. :|
V osnovi so mnenja o navigacijah deljena. Eni prisegajo tudi na CoPilot.
Meni je trenutno iGo kot tak všeč, pa čeprav mi nabija CPU.
Moral se boš sam odločit! :|

mitkos ::

iGo mi je zakon.

Xserces ::

yani2000 cak ti pravs da ti je na prejsnem firmware stekal zdej pa ne? al to sam tko na splosno za firmware pravs... ker jst mam jw1

pa ce loh en pove kako v iGO nastimas drug glas ker zdej mi govori ko ena pohotna baba XD ker jst sm zgleda prevec TUP da bi to najdu u options...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()
««
31 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333473 (150492) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275594 (4363) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111532 (10453) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711109 (8689) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233516 (2871) klinker

Več podobnih tem