» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
30 / 35
»»

gr33k3_ ::

poskušal sem tudi preko kies in tudi ne dela ...

sedaj pa me zanima nekaj...kmalu bomo dobili galaxy note (http://www.racunalniske-novice.com/novi...

zanima me ali se splača galaxy S1 zamenjati za note ali raje počakati na S3 ??? XD

$%&/() ::

A komu dela Kies air? Meni nalaga u nedogled u browserju, na netu pa tudi nič pametnega ne najdem.

denabiker ::

probaj kies uninstalirat in ponovno instaliraj, seveda zadnjo verzijo. Sam sem že imel težave s tem programom. Po ponovni instalaciji je delalo.
LP

z3ro ::

Meni kies air dela (sicer na s2). Sem pa še kr na 2.3.3 ker ne najde posodobitve-.-

gr33k3_ ::

nič nedela sprobal sem že vse...druge verzije kies...različne verzije driverjev za usb itd... ne deluje

yani2000 ::

Uf... te debate o nedelovanju Kies-a so že res stare.
To je eden najslabše spisanih programov kar sem jih srečal (in so govorili da je iTunes zanič).
Sem se pa pravkar spomnu da ti najbrž neka datoteka na SD kartici preprečuje dostop do telefona preko Kies-a.
Unmountaj/Odstrani/Odpni jo v Menu-->Settings-->Phone storage.
Veliko sreče!

gr33k3_ ::

ne kiesa sploh nočem uporabljat...nikoli ga nisem ...razen takrat ko mi je en na slo-android svetoval naj probam povezati telefon preko kiesa ampak ni delovalo in sprobaval tako in tako xD

telefon sem vedno (ko je še delovala usb povezava) povezoval preko usb kot shranjevalno napravo torej ga je zaznalo kot USB ključek =) zaznalo ga je tudi preko kies

sedaj pa ne dela nič

onitam ::

Kateri custom ROM priporočate.
Zahteve so varčnost pri bateriji in pa hitra odzivnost in brez lagga.
bleh

Ericssony ::

Darky ROM 10.2.2 >:D

krop ::

CM7.1.0

onitam ::

Kako kaže kaj poraba baterija pri zgornjih omenjenih proti stock (2.2)
bleh

Boobiz ::

Jst sm trenutno na juwe 6.0 z semaphore kernelom in sm izredno zadovoljen, res pa je da veliko ostalih sploh nisem testiral. Všeč mi je OC na 1.2ghz in lagfix.
I'm drunk, what's your excuse?

Ericssony ::

@KLL1K3R: To je precej relativno, odvisno kaj s telefonom počneš, katere applikacije tečejo v ozadju, omrežje, itd.
Najdlje mi je baterija zdržala 6 dni in 13 h, konstantno na WiFi omrežju, minimalna uporaba telefona >:D.
Trenutno 3 dni, normalna uporaba telefona in internet, baterija je na 24%.

onitam ::

Odločil sem se za Darky's 10.2. oziroma 10.2.2 (?)
Želel bi pa kak navodila za postopek (z back-up in svem tem) v slovenščini, ker res nebi rad spremenil telefon v ''opeko''.


SEM ŽE NAŠEL LEP TUTORIAL NA URADNI STRANI.
bleh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: onitam ()

Bananovec ::

Backup? Kaj je to? Romov se ponavadi ne backupa, le pomembnejše podatke. Sem preflešal 2 telefona Androida like 70x, pa niti 1x nisem našel opeke na mizi. :))
Postopek je dokaj enostaven, v opeko lahko mobitel spremeniš le, če si neroden in v tistih 2 minutah in 46 sekundah potegneš ven USB kabel.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dr_M ::

Galaxy S se skoraj ne da brickat. Ce ze gre kaj narobe in nic ne pomaga, ti se vedno ostane JIG, s katerim telefon spravis v download mode, od tam pa Odin.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

floyd1 ::

Se strinjam, SGS je zelo "odporen", kar se tiče flashanja.

onitam ::

Uspel sem flashat in vse lepo dela. RAZEN: noče se povezat z mojim gmail računom in sinhronizirat (niti preko podatkovne povezave). Pomoč?

Uspel sem sinhronizirat, vendar mi market laufa samo na podatkovni povezavi. Preko wi-fi se noče zagnat.
bleh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: onitam ()

bf4ed ::

Čudno ti to deluje.
Jaz uporabljam goatrip 5, pa deluje vse OK.

onitam ::

Ok spravil sem vse v red ( končno). Naredil sem factory reset. Očitno se ob flešanju niso powipali vsi podatki.
bleh

PacificBlue ::

Jaz sem zadnjic zajebal, ker mi je pobrisalo par telefonskih stevilk ki sem jih imel shranjene na telefonu, ko sem flashal na 2.3.5 gingerbread xxjvs.

onitam ::

V tem sledečem tednu bom poskusil, če baterija lahko zdrži en teden. Do zdaj mi je požrlo 13% baterije v 18h z uporabo wi-fi kako uro, dve in z zagnano aplikacaijo prav tako dolgo.
bleh

Dr_M ::

Ce bo telefon ugasnjen, bo sigurno zdrzala 1 teden :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

krop ::

onitam je izjavil:

V tem sledečem tednu bom poskusil, če baterija lahko zdrži en teden. Do zdaj mi je požrlo 13% baterije v 18h z uporabo wi-fi kako uro, dve in z zagnano aplikacaijo prav tako dolgo.


Ne pretiravaj. Še noben androidni telefon ni zdžal 1 teden. V bistvu pa v tem sploh ni fora ;)
Meni je važno, da se čez dan prebijem normalno z dosti uporabe. Zvečer pa polnilec pa je ;)

Bananovec ::

Galaxy S, okrog 120 ur. Če bi dal v letalski način, bi verjetno zdržal še dlje.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dr_M ::

Moja ugotovitve so naslednje: ce nimas kaksnega battery draina gre nekako tako:
vse izklopljeno (wifi,3g ipd) kuri nekje 0.8% na uro, 3g in wifi vklopljena cca 1.2% na uro.
Najvecji porabnik je display, kuri pa okoli 15% na uro pri minimalni osvetlitvi.
V flight mode kuri pa cca 0.6% ce se prav spomnim.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gr33k3_ ::

Imam Problem in sicer :

Imel sem naložen ta ROM :http://forum.xda-developers.com/showthr...

in sem hotel Naložiti MIUI ...kar sem tudi naredil ...preden pa sem namestil MIUI sem naredil backup prejšnjega roma preko CWM 3
ko sem naložil MIUI rom sem šel v CWM in hotel restorati backupe in dobil soft brick...fora je verjetno v tem ker jas sem backup naredil v CWM 3 ampak ko sem namestil MIUI ROM se mi je zraven tudi namestil CWM 5...kaj sedaj ali lahko kako rešim CWM ker sedaj je spet na trojki in nemorem narediti nič vse kaj izberem v CWM error poglej sliko


telefon gre v recovery in v download ampak jas nemorem uporabljat odina ker se mi telefon nikakor noče povezati preko USB kabla
-imam menjan čisto nov orginalen kabl
- OGROMNO res OGROMNO krat sem že reištaliral driverje in kies ne pomaga nič... :(

mogoče kaka zamisel kaj narediti...rad bi probal še kaj preden se odločim za servis xD

Dr_M ::

Po kaksnem postopku pa hoces flashat preko odina?
Jest backupov nikoli ne delam, ker to vedno dela tezave, sploh ce gres iz samsungovega roma na AOSP rom.

Probi najprej wipe data/factory reset.
Potem pa najprej odpri odina, odpri pod PDA kernel, telefon v download mode in ga priklopi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gr33k3_ ::

nemorem dati wipe/factory reset ker mi ne dela nič v recovery (poglej sliko v prejšnjem postu)
odina pa itak ne morem uporabljat ker mi nedela USB povezava z računalnik tudi napisano že v prejšnjem postu =)

Dr_M ::

Se pravi, ce ga priklopis na racunalnik, ti takoj javi napako? Odin pa nic ne pokaze?
Probi rocno mountat particije v recovveryu, tam pod advanced.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

knesz ::

Odin + PIT512 + nek JVT rom.
Imel podoben primer, ko sem imel sesute particije. Če to ne bo šlo povej, pa se bom probal spomniti postopka.
Drugače pa, drug računalnik in Odin.
Edit:
meni na mojem računalniku zazna odin samo enkrat v zagonu na posameznem usb portu, ko vse "pokurim", sledi restart računalnika in Jovo na Novo :)
Pojma nimam zakaj, ampak se ne sekiram več.
edit2:
napaka je pa verjetno zaradi tega, ker miui uporablja drugačen datotečni sistem (yaffs2), samsung romi pa RFS/EXT4 (lagfix).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knesz ()

gr33k3_ ::

ko priklopim na računalnik mi takoj napiše neprepoznana naprava...pod upravitelj naprav piše Unknown device...ko grem v download način in priklopim usb mi v odinu ne paiše oz. pokaže nič
probal sem tudi druge računalnike...in pod recovery/advanced ne morem particionirat

knesz ::

gr33k3_ je izjavil:

ko priklopim na računalnik mi takoj napiše neprepoznana naprava...pod upravitelj naprav piše Unknown device...ko grem v download način in priklopim usb mi v odinu ne paiše oz. pokaže nič
probal sem tudi druge računalnike...in pod recovery/advanced ne morem particionirat

Zamenjat usb kabel (preventivno), drugače pa nepoznana naprava nikoli ne pomeni nič dobrega...

gr33k3_ ::

imam zamenjan (novi) kabel in dela z Galaxy S 2 od punce =)

probal sem tudi z njenim kablom in ne dela

KeLcC ::

mene zanima kaj se da naredit če si hočeš rootat sgs2 in ti to ne uspe? se pravi, da mi zaj telefon ne dela in si ga ne morem prižgat.. nečakinja je mezmes potegnila usb kabl ven in zaj ne vem kaj lahko naredim..pomoč?

KeLcC ::

Bananovec je izjavil:

Backup? Kaj je to? Romov se ponavadi ne backupa, le pomembnejše podatke. Sem preflešal 2 telefona Androida like 70x, pa niti 1x nisem našel opeke na mizi. :))
Postopek je dokaj enostaven, v opeko lahko mobitel spremeniš le, če si neroden in v tistih 2 minutah in 46 sekundah potegneš ven USB kabel.


kaj pa če se ti zgodi to? se da kako popravit?

yani2000 ::

KeLcC je izjavil:

Bananovec je izjavil:

Backup? Kaj je to? Romov se ponavadi ne backupa, le pomembnejše podatke. Sem preflešal 2 telefona Androida like 70x, pa niti 1x nisem našel opeke na mizi. :))
Postopek je dokaj enostaven, v opeko lahko mobitel spremeniš le, če si neroden in v tistih 2 minutah in 46 sekundah potegneš ven USB kabel.


kaj pa če se ti zgodi to? se da kako popravit?

Če ne gre več telefon v "Download mode" (VolDown+Home+Power gumbi) in potem z Odinom flashas novi ROM, ti preostane samo še tole:
http://www.xda-developers.com/android/j...
Da si naredič sam ali pa kupiš preko eBay, oz. tele strani:
http://mobiletechvideos.mybigcommerce.c...

vice boy ::

Sem čisti začetnik na Androidu, imam GS2.
Zanima me glede gmail notificatorja.
Če imam vklopljen varčen način, mi ne pošlje obvestila v opravilno vrstico,
da sem dobil mail, pokaže mi ga samo če odprem gmail aplikacijo.
Ko pa imam izklopljen Varčni način pa dobim zvočno obvestilo v opravilni vrstici.

Kako lahko uredim, da me bo obveščal tudi v Varčnem načinu?

LP, Blaž
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Dr_M ::

SGS2 ima drugace tudi svojo temo.
https://slo-tech.com/forum/t465279/0
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nemixxx ::

mam en problem :S
neki sm hotu overlockat cpu http://androidforums.com/galaxy-s-all-t...
use sm naredu tak k je tu pol pa k ga hočm prižgat mi skos kaže začetni screen (Galaxy S gt-9000) naprej pa noče tak k da bi freeznu :S
je kak način da ta program k sm ga naložu ponovno zbrišem dol?

hvala
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Xserces ::

sam se rec da si ga na 1600MHz naviu pa ti bom cestitu :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Nemixxx ::

sploh ga nism naviju nc

kdo ve zdaj ko naj naredim?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

Xserces ::

zgleda da se je neki zjebal... reflash ... za naprej pa zdej ves zakaj je TitaniumBackup dobr ;)
probaj se kernel zamenat na tistega ki si ga imel :)

z ODINOM ali pa recovery ce ga imas ze na telefonu... drugega nemors nardit
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Nemixxx ::

ja kje pa naj najdem prejšni karnel?

pismo sm jezen sam nase !!
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

Xserces ::

Ker android si meu gor? Ginger,froyo?

Lej najlazje bi blo reflashat... ce se lih podajas v te vode Custom ROMov si lahko pogledas na xda // darkyrom, milkyrom (SLO) , SURFACE, itd
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Nemixxx ::

Gingerbread 2.3.4 sm mel
amm ka pa pomen reflash?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Xserces ::

vse na novo gor :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Nemixxx ::

aha se pravi da ponovno namestim Gingerbread 2.3.4 upam da bo potem res delalo zdaj ko ze to delam bom dal spet novejšega Gingerbread 2.3.5 ali drugega priporočaš?
če pa po tem nedela pol ga lahka dam pa samo na popravil pa mastno plačam in se zaletavam v zid ker zaradi bedarij plačujem
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Xserces ::

mensezdi da je ze 2.3.6 uzun ampak mau pocak :) mogoce ti bom lahko samo kernel linkal in ga bos flashnu prek ODINA ce bo slo... drugace pa ja Link tle mas vse ROME gor :)

Lahko pa tud custom rom tko k sm ze prej omenu!
Link
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Nemixxx ::

dobro hvala

poročam pozneje če je uspelo

dela sedaj :D

hvala ti še enkrat
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()
««
30 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333475 (150494) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275594 (4363) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111532 (10453) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711109 (8689) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233516 (2871) klinker

Več podobnih tem